Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו 2018 1.2 טורבו - אקספרסיון פלוס פק

Tomer Anidjar
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה :)

אכן רעשי רוח קיימים ברוב הרכבים במידה זו או אחרת, פה זה הרגיש לי קצת יותר ממה שאני רגיל. צריך לקחת בחשבון שאנחנו נוסעים הרבה ברכב, כך שבטווח הארוך זה חופר את המוח :D . כשהייתי יוצא עם הקליאו מחוץ לעיר הייתי מוצא את עצמי מגביר את הווליום כדי שאוכל להמשיך להאזין למוזיקה\רדיו וכו'.

לגבי מזגן- אנחנו לא ממש בתקופה כדי לאמוד יכולת קירור של מזגן, לא מספיק "קייצי" כך שכנראה כל רכב עם מזגן תקין יספק את הסחורה בתקופה זו.

בכל מקרה, אני שמח שלקחת משהו מהביקורת שלי ובדקת בעצמך.

שיהיה בהצלחה באשר תבחרו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך לקפל את המראות בצורה ידנית, לא ברור מה קורה ברכב שלך, כנראה שהמתג שם לא על AUTO.

הרכב אכן מצויין לסוגו, מעוצב, מאובזר מאוד ומהנה לנהיגה, בנוסף בגרסה הידנית (שבאירופה רצה חזק) הוא גם חסכוני, אמין וזול לאחזקה, אז כן כנראה שהם יודעים מה הם עושים שם באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הרכב חזר מבדיקה במכון

המכלול המכני מנוע, גיר, מערכת דלק, הצתה וכו' הכל תקין

סימן איקס על ברקסים קדמיים - הרכב נשלח לטיפול במוסך, ותיקוני מרכב משמעות נמוכה, בעיקר תיקוני צבע, נזק פגושים (לא יודע מה עושים למכוניות האלו בליסינג)

סה"כ נראה תקין לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה לא באמת תאמר לך משהו ממשי ורלוונטי כמו מתי הגיר הולך להתפגר אבל כן על פניו בדיקה תקינה, אתה יכול להתעלם מסעיף תיקוני מרכב/פגמים במשמעות נמוכה, אין כמעט רכב משומש שחומק מהסעיף הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מסיתי / מגיני רוח יעזרו להפחית את רעשי הרוח ?

אני יודע שזה יותר מיועד לאלו שנוסעים עם חלון פתוח ורוצים פחות רוח בפנים,

פשוט מעולם לא היה לי ניסיון עם מגיני רוח ולכן אני שואל.. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, שמחתי מאוד לגלות שבקליאו יש גיר כפול מצמדים כל כך גרוע שמרגיש כמו גיר רובוטי בעל מצמד יחיד. נהגתי על לא מעט רכבים עם גיר DSG, הגיר בקליאו אפילו לא מתקרב אליהם באיכות, לא פעם מרגישים את העברות ההילוכים, הורדות הילוכים אף הן מורגשות, בהאצות חזקות מעבר הילוכים לא נעים אף הוא. אגב, לפני שתאמר שזה בעיה ברכב שהיה ברשותי, יצא לי בימים האחרונים לשבת בקליאו זהה בתור נוסע, הרגיש אותו הדבר.

לי הרגיש צפוף מקדימה, גם לאישתי וגם למי שישב לצידי. עניין של הרגלים אני משער. אני לא בחור גדול מימדים. אגב, ברגע שהתקנו כיסא תינוק במושב האחורי(פונה לאחור), אף אחד לא הצליח לשבת במושב שלפניו.

תקרא שוב את דבריי, למראות יש קיפול מראות חשמלי - אך יש צורך לבצע אותו באופן ידני, כלומר, בכל סיום נסיעה לסובב מתג כדי לקפל את המראות.

.

לא מסכים איתך בכלל לגבי הגיר, ואני לא יודע מתי נהגת בפעם האחרונה ברכב עם גיר חד מצמדי אבל זה כנראה היה מספיק מזמן כדי שתשכח. הגיר לדעתי מתנהג מצוין , זריז מאוד וכן יש לו השהיה מסויימת בתחילת נסיעה בדיוק כנו גיר DSG, אבל גם פה אפשר ללמוד איך להימנע מזה.

לגבי הישיבה מקדימה אני נושק ל1.90 ואין לי שום בעיה למצוא תנוחת נהיגה טובה ברכב הזה. מצד שני אני נוהג בתנוחה נהיגה נכונה בניגוד לרוב האוכלוסיה כך שיכול להיות שזו הסיבה.

לגבי המראות, הבנתי אותך וכוונתי היתה בדיוק מה שאמרת. יכול להיות שכתבתי חשמלי אבל התכוונתי אוטומטי.

אגב לגבי הרעשי רוח, אני מסכים איתך לחלוטין. הרכב רועש מאוד במהירויות של כ100 קמ״ש ומעלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה לא באמת תאמר לך משהו ממשי ורלוונטי כמו מתי הגיר הולך להתפגר אבל כן על פניו בדיקה תקינה, אתה יכול להתעלם מסעיף תיקוני מרכב/פגמים במשמעות נמוכה, אין כמעט רכב משומש שחומק מהסעיף הזה.

לא ברור שלא, הבדיקה לא יכולה לנבא :) וחבל חחח

אני מאד מקווה שהיא תהנה מהאוטו סך הכל - הרכב נח לה, אהבה את הלוק שלו, ואחרי האוטו האחרון שהיה לה (אבאו ישנה 2011) זה יהיה לה שידרוג רציני

ושוב תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

ביקשתם שאעדכן מה נסגר בסופו של דבר עם הרכב, ואחרי שחוויתם את דעתכם ועזרתם ונתתם המון עצות מועילות

לבסוף ולמרות הכל הוחלט לרכוש את הרכב - אז אחותי אכן התחדשה בקליאו 2018 1.2 טורבו - ומכאן אאחל לה נסיעות רבות וטובות

אז מהנסיון נהיגה על הרכב - ככה במשך כשעה עליו :

הרכב מאיץ יפה, נסיעה בו לפעמים קופצנית, אך לא נוראה, המושבים נוחים, יש מרחב פנים בקדמי טוב, מאחור המרחב מחייה מעט צפוף, אך אפשרי להסתדר

ההגה מתכוונן לגובה ולאורך יתרון.

הגיר הינו דו מצמדי אוטומטי רובוטי - ההילוכים עוברים חלק ללא קפיצות - נסיעה חלקה

יש לרכב כפתור ECO לנסיעה חסכונית יותר, בין היתר לחובבי האקלים יש כפתור של כיבוי המנוע בזמן עמידה START STOP ENGINGE

מיזוג אוויר - לא רע בכלל ומקרר היטב היטב את חלל הרכב, נבדק בצהרי היום של אתמול שעדיין היה חם בחוץ, והרכב עמד בשמש

מערכת השמע סבבה - שומעים טוב, אך מי שרוצה יותר כמובן צריך לשדרג

מערכת המולטימדיה בעברית ונוחה לשימוש - חסר ברמת הגימור הזאת מצלמה לנסיעה לאחור (אקספרסיון פלוס - אבל ניתן לשלב בהתקנה עצמאית מצלמה בעלות קטנה למיטב הבנתי).

המושבים נוחים ונותנים הרגשה גבוהה למרות שמדובר ברכב נמוך

משענת היד - אכן קצרה אך ניתן להשעין עליה את היד - לאחותי היה נח, לי טיפונת פחות

דרך אגב רעשי הרוח ברכב נמוכים וכמעט לא מורגשים (בזמן הקצוב שיצא לי לנהוג עליה) מדובר כאן על שנת 2018 אז אולי זה משהו שרנו טיפלו בו..(??? )

חיצונית - רכב סקסי ומראה צעיר וספורטיבי- בהחלט מושכת מבטים :)

שיהיה לכולם שבוע טוב ומעולה

סעו בזהירות ושימרו על עצמכם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאחותך תתחדש.

אציין מהתרשמות שלי בישיבה בקליאו סטיישן, שהרכב אכן צפוף בכל המימדים, גם ביחס לרכב סופר מיני.

מה שכן אפשר להגיע בו לתנוחת נהיגה נכונה, שהיא תנוחה קרובה להגה ולמרות זאת כשעברתי לשבת מאחורי, בקושי הצלחתי להשתחל לרכב והברכיים שלי נגעו במשענת מושב הנהג.

אם אחותך נוהגת בתנוחת נהיגה נכונה אז המרווח מאחוריה צפוי להיות טוב יותר ובכל מקרה אני מניח שהפרמטר הזה פחות חשוב לה.

לצורך העניין התרשמתי שהפיז׳ו 208 מרווחת יותר באופן משמעותי, הן מקדימה והן מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שציינתי מקודם. מי שנוהג בתנוחת נהיגה נכונה ימצא את הקליאו סבבה לגמרי מבחינה זו, למרות שה208 אכן קצת מרווחת יותר מאחור (הדגש הוא על הקצת כי בקטגוריה הזו אין הרבה הפתעות).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב וגם אני חושב שרעשי הרוח טופלו בהמשך, גם שלי 2018 והרעשים לא חריגים בכלל. גם המזגן מבחינתי עושה את העבודה אבל בגרסה הידנית הוא לוקח כוח מורגש מהמנוע, הדוושה מרגישה קצת כבדה יותר עם המזגן עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לרכב כפתור ECO לנסיעה חסכונית יותר, בין היתר לחובבי האקלים יש כפתור של כיבוי המנוע בזמן עמידה START STOP ENGINGE

תציע לאחתותך להתרגל לכך שכמו שנכנסים לרכב וחוגרים , ככה ישר לוחצים על הכפתור שמבטל את מערכת STOP/START כדי להאריך את חיי המצבר ואולי גם את הסטרטר (תלוי את מי שואלים) . בכל מקרה ברנו של אשתי דבר ראשון שאנחנו עושים בתחילת נסיעה , ביטול המערכת .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...