Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו 2018 1.2 טורבו - אקספרסיון פלוס פק

Tomer Anidjar
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אחותי מעוניינת לרכוש רכב קטן, והעיצוב של הרנו תפס אותה.

עשיתי מחקר קטן לגבי הרכב הבנתי שהתיבה שלה אוטומטית רובוטית כפולת מצמדים, למיטב מה שקראתי הבנתי שהתיבה לא אמינה יותר מידיי

הרכב שהיא מתעניינת גמע 46000 ק"מ

הבנתי שיש 3 מדינות שמייצרות את הרכב טורקיה צרפת ספרד, האם יש משהו שצריך להיזהר ממנו במידה והרכב יוצר בטורקיה ?

כלומר מבחינת איכות הרכבה (ועד כמה שזכור לי בטורקיה יוצרה קורולה עם הגיר הרובוטי הידוע לשימצה)..

מה טווח הטיפולים בין טיפול לטיפול ? והאם יש לרכב רצועת טיימינג או שרשרת ברזל ( לא מבין בזה ממש)..

וגם מה זה אומר ??

מדובר ברכב 1.2 טורבו בנזין

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן באזור ה50-60 אלף היו תלונות על מח גיר.

המנוע הוא עם שרשרת ולא רצועה.

מדובר על רכב חזק, מאובזר אך נוקשה בעיר ועם מרווח בינוני מאחור.

לי הוה נוח בנסיעות ארוכות שכן המושבים נוחים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מודל 2018 שנסע 46 אלף?? ואוו זה המון, הקליאו שלי בליסינג ועשתה בכמעט 3 שנים 63 אלף.

אולי כדאי לחפש רכב פרטי עם נסועה נמוכה יותר?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לקנות רכב שבשנה אחת עשה בלאי של 3-4 שנים.

לא כדאי לקנות רכב קצת יותר ישן אבל שנסע פחות?, זה לא שחסרות קליאו בשוק.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת משנה שהרכב עשה כל כך הרבה ק"מ בזמן קצר ?

רכב שנסע הרבה בזמן קצר מעיד על חיים קשים ובלאי מואץ, זה ישחק לטובתכם בקנייה, תשקלל את הק"מ במחיר ותראה אם זה משפיע, אם הנסועה העתידית ברכב אמורה להיות נמוכה מהממוצע, הק"מ יתאזן עם הזמן, רק חשוב לוודא שהרכב טופל כראוי ובזמן.

לא ציינת חודש עליה לכביש ואנחנו כמעט ב2020, אז אם הרכב עלה ב1/2018 לכביש לא מדובר בק"מ דרמטי כלל.

אני לא בטוח אם מדובר בגיר כפול מצמדים או חד מצמד. תבדוק את העניין לעומק.

שני הגרוש שלי עם קליאו בגרסאת ליסינג(pack?), מודל 2017 שקיבלנו כרכב גישור לכמה חודשים: רכב צפוף ולא רק מאחורה. ברכב שאני נהגתי עליו מספר חודשים היו רעשי רוח מעצבנים מהחלונות וגם רעשי כביש.

משענת היד מעיקה בעיני ויוצאת ממשענת הגב של כיסא הנהג. קצרה מידי בעיני ולא נוחה, יכולה לשמש רק את הנהג במקרה הטוב.

המתקן להנחת כוסות / פחיות במיקום לא הגיוני בעליל וממש קשה להוציא / להכניס אליו כוס משקה, גם המימדים שלו מוזרים.

קיימות רק 4 מהירויות למזגן כך שהחזקה ביותר והפחות חזקה לא פרופורציונליות: או רועש מאוד ו"חזק", או חלש מאוד. המזגן חלש בעיני (והמאווררים רועשים, כבר כתבתי). אולי ברכב עם בקרת אקלים יש יותר מהירויות למאוורר ואין את סוגיית הרעש, לגבי יכולת הקירור לא יודע.

המראות ברכב שהיה ברשותנו לא מתקפלות אוטומטית עם הרכב, צריך לקפל אותן בלחיצת כפתור הנמצא בסמוך למתגי כיוון המראות החשמלי, לא מבין למה ב2018/2019 זה לא אוטומטי / ניתן לקידוד (אולי כן?)

השלט של הרכב, כבר התלוננתי עליו בעבר, אומנם מדובר בהתנעה ללא מפתח אך המפתח של הקליאו גדול ומעיק מאוד בעיני , הופך את צרור המפתחות למפלצת, ברגע שמתרחקים מהרכב עם השלט בכיס כאשר הדלתות סגורות - הרכב ננעל. קרה לי לא פעם שקמתי ממושב הנהג וצעדתי למושב האחורי בצד הנגדי כדי להוציא את הילד - והרכב ננעל לי בדרך.

תא המטען סבבה ביחס לקטגוריה, העגלה של הזעטוט נכנסה בקלות.

אני לא הצלחתי להעביר שירים דרך ידית השליטה במערכת המולטימדיה, אבל יכול להיות שזה רק אני או שהייתה תקלה בידית שהייתה ברכבי, באמת שלא התעמקתי, אני גם פחות התחברתי לקונספט שהקרוז קונטרול על ההגה ואילו המערכת נשלטת מידית שלצד ההגה, אבל זה בר הסתגלות.

למי שאוהב להצמד למדרכות, הטמבון הקדמי נמוך ומגרד כל מדרכה באושר רב.

הרכב אכן זריז ואין שום בעיה להאיץ / לעקוף / לנסוע במהירויות לא חוקיות.

צריכת הדלק הייתה 1/13-14, שזה יפה.

לגבי אמינות לא יודע, שמעתי על בעיות עם הגיר הרובוטי אך לי אישית לא קרה במעט הזמן שהרכב היה אצלי.

מה שכן קרה לי - הלך מגבר בלם. הבנתי מהקצין רכב בחברה שגם זו מחלה די ידועה ברכב.

לדעתי, רכב בינוני ומטה.

אחרי 4 חודשים נפרדנו מהרכב לשלום באושר רב ומבלי להביט לאחור ולו לרגע.

יתכן ואני קצת מפונק / מתלונן מידי, אך אני ואישתי נוסעים כ40 אלף ק"מ בשנה ובמעט החודשים שנהגנו בקליאו, שנינו סבלנו ורק חיכינו לרגע שנוכל להחזירו. לדעתי הרכב הזה לא מתאים לאדם שנוסע הרבה בשום אופן, אבל זו דעתי בלבד. לאדם ממוצע שלא נוסע הרבה / לא מבלה הרבה על הכביש ורוב נסיעותיו עירוניות - ככל הנראה הרכב יספק את הסחורה.

לפני הקליאו הייתה לנו פיג'ו 208 ששירתה אותנו נאמנה קצת פחות משנתיים ו72000 ק"מ. אם אתה עדיין בחיפושים, תבצע חיפוש בפורום ותלמד קצת על ה208, פלוסים, מינוסים, אמינות וכו'. לדעתי הפיג'ו כמה רמות מעל הקליאו בכל הקשור לנוחות, רעשים, מיזוג ולדעתי מנצחת גם בנראות. תא המטען בפיג'ו מרגיש קצת יותר קטן, לא בדקתי על הנייר.

בהצלחה באשר תבחרו.

עריכה אחרונה על ידי Superdror
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם מדובר בגיר כפול מצמדים או חד מצמד. תבדוק את העניין לעומק. .

מה יש לבדוק לעומק? לקליאו מעולם לא היה גיר חד מצמדי, ואם נהגת בו מספר חודשים אני מתפלא שלא הרגשת שזה דו מצמדי.

שני הגרוש שלי עם קליאו בגרסאת ליסינג(pack?), מודל 2017 שקיבלנו כרכב גישור לכמה חודשים: רכב צפוף ולא רק מאחורה .

מאחור צפוף אני מסכים (אבל לא בצורה יוצאת דופן לקבוצה). מקדימה ממש לא.

המראות ברכב שהיה ברשותנו לא מתקפלות אוטומטית עם הרכב, צריך לקפל אותן בלחיצת כפתור הנמצא בסמוך למתגי כיוון המראות החשמלי, לא מבין למה ב2018/2019 זה לא אוטומטי. .

מרגיז אבל לא חסרות דוגמאות של רכבים שעולים פי 3 מ הקליאו ומגיעים ללא מראות מתקפלות אוטומטית. בכל אופן אתם הייתם עם גרסת ליסינג בסיסית ועירומה. בגרסה המאובזרת יותר המראות מתקפלות.

לדעתי, רכב בינוני ומטה.

קח בחשבון שרכב בסיסי ונטול איבזור (יש שם מסך מולטימדיה אפילו?) יכול מאוד להשפיע על החוויה.

אתה טוען שמדובר ברכב בינוני, ובאירופה הוא עדיין היה הרכב הנמכר ביותר ב2018 למרות שכבר עמד לפני

החלפה...

זה שהרכב עדיין נחשב היפה בקטגוריה כנראה גם עוזר אבל אם הרכב היה כלכך גרוע, הוא לא היה כלכך נמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול גם המחיר של הרכב ירד למטה הרבה ומתאים לתקציב, אז חשבתי שאולי זאת מציאה עבורה

סך הכל - אין לה יותר מידי נסיעות ארוכות כך לדעתי שזה יתאזן

האוטו עבר טיפול בזמן..

גם יש עדיין אחריות על הרכב..

זה גם היה שיקול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנסע הרבה בזמן קצר מעיד על חיים קשים ובלאי מואץ, זה ישחק לטובתכם בקנייה, תשקלל את הק"מ במחיר ותראה אם זה משפיע, אם הנסועה העתידית ברכב אמורה להיות נמוכה מהממוצע, הק"מ יתאזן עם הזמן, רק חשוב לוודא שהרכב טופל כראוי ובזמן.

לא ציינת חודש עליה לכביש ואנחנו כמעט ב2020, אז אם הרכב עלה ב1/2018 לכביש לא מדובר בק"מ דרמטי כלל.

אני לא בטוח אם מדובר בגיר כפול מצמדים או חד מצמד. תבדוק את העניין לעומק.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

המחיר ירד בהתאם - אני אבדוק את נושא עליית הרכב לכביש ואעדכן

זה גיר כפול מצמדים רובוטי - אבל הנסיעת מבחן היתה נעימה ולא הרגשתי משהו רע עם הגיר..

------------------------------------------------------------------------------------

שני הגרוש שלי עם קליאו בגרסאת ליסינג(pack?), מודל 2017 שקיבלנו כרכב גישור לכמה חודשים: רכב צפוף ולא רק מאחורה. ברכב שאני נהגתי עליו מספר חודשים היו רעשי רוח מעצבנים מהחלונות וגם רעשי כביש.

משענת היד מעיקה בעיני ויוצאת ממשענת הגב של כיסא הנהג. קצרה מידי בעיני ולא נוחה, יכולה לשמש רק את הנהג במקרה הטוב.

המתקן להנחת כוסות / פחיות במיקום לא הגיוני בעליל וממש קשה להוציא / להכניס אליו כוס משקה, גם המימדים שלו מוזרים.

קיימות רק 4 מהירויות למזגן כך שהחזקה ביותר והפחות חזקה לא פרופורציונליות: או רועש מאוד ו"חזק", או חלש מאוד. המזגן חלש בעיני (והמאווררים רועשים, כבר כתבתי). אולי ברכב עם בקרת אקלים יש יותר מהירויות למאוורר ואין את סוגיית הרעש, לגבי יכולת הקירור לא יודע.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הכביש הורגש באוטו יותר ברמת הנסיעה - הרגשתי כל מהמורה - אבל לא דרמטי מדי - קראתי ביקורות על רעשי רוח - זה קיים כמעט בכל רכב..

וגם מן הסתם הפקקים לא ממש מאפשרים את רעשי הרוח :)

המזגן ברכב היה בסדר יחסית לא בדקתי את האופציות של רעש וזה... מאמין שיש מקומות שצריך להתפשר עליהם..

בכל זאת זה לא רכב פרימיום - והוא משמש בעיקר לנסיעות בין עירוניות קצרות ועירוניות.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

המראות ברכב שהיה ברשותנו לא מתקפלות אוטומטית עם הרכב, צריך לקפל אותן בלחיצת כפתור הנמצא בסמוך למתגי כיוון המראות החשמלי, לא מבין למה ב2018/2019 זה לא אוטומטי / ניתן לקידוד (אולי כן?)

בדגם הזה כשנעלנו את האוטו המראות התקפלו אוטומטית

השלט של הרכב, כבר התלוננתי עליו בעבר, אומנם מדובר בהתנעה ללא מפתח אך המפתח של הקליאו גדול ומעיק מאוד בעיני , הופך את צרור המפתחות למפלצת, ברגע שמתרחקים מהרכב עם השלט בכיס כאשר הדלתות סגורות - הרכב ננעל. קרה לי לא פעם שקמתי ממושב הנהג וצעדתי למושב האחורי בצד הנגדי כדי להוציא את הילד - והרכב ננעל לי בדרך.

תא המטען סבבה ביחס לקטגוריה, העגלה של הזעטוט נכנסה בקלות.

אני לא הצלחתי להעביר שירים דרך ידית השליטה במערכת המולטימדיה, אבל יכול להיות שזה רק אני או שהייתה תקלה בידית שהייתה ברכבי, באמת שלא התעמקתי, אני גם פחות התחברתי לקונספט שהקרוז קונטרול על ההגה ואילו המערכת נשלטת מידית שלצד ההגה, אבל זה בר הסתגלות.

למי שאוהב להצמד למדרכות, הטמבון הקדמי נמוך ומגרד כל מדרכה באושר רב.

הרכב אכן זריז ואין שום בעיה להאיץ / לעקוף / לנסוע במהירויות לא חוקיות.

צריכת הדלק הייתה 1/13-14, שזה יפה.

לגבי אמינות לא יודע, שמעתי על בעיות עם הגיר הרובוטי אך לי אישית לא קרה במעט הזמן שהרכב היה אצלי.

מה שכן קרה לי - הלך מגבר בלם. הבנתי מהקצין רכב בחברה שגם זו מחלה די ידועה ברכב.

לדעתי, רכב בינוני ומטה.

יתכן ואני קצת מפונק / מתלונן מידי, אך אני ואישתי נוסעים כ40 אלף ק"מ בשנה ובמעט החודשים שנהגנו בקליאו, שנינו סבלנו ורק חיכינו לרגע שנוכל להחזירו. לדעתי הרכב הזה לא מתאים לאדם שנוסע הרבה בשום אופן, אבל זו דעתי בלבד. לאדם ממוצע שלא נוסע הרבה / לא מבלה הרבה על הכביש ורוב נסיעותיו עירוניות - ככל הנראה הרכב יספק את הסחורה.

לפני הקליאו הייתה לנו פיג'ו 208 ששירתה אותנו נאמנה קצת פחות משנתיים ו72000 ק"מ. אם אתה עדיין בחיפושים, תבצע חיפוש בפורום ותלמד קצת על ה208, פלוסים, מינוסים, אמינות וכו'. לדעתי הפיג'ו כמה רמות מעל הקליאו בכל הקשור לנוחות, רעשים, מיזוג ולדעתי מנצחת גם בנראות. תא המטען בפיג'ו מרגיש קצת יותר קטן, לא בדקתי על הנייר.

בהצלחה באשר תבחרו.

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הק״מ גבוה מעל הממוצע אבל עדיין מדובר על ק״מ נמוך באופן כללי.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגיר, תבדוק את הרכב בנסיעה איטית מאוד, יחד עם עצירות. כאילו שאתה בפקק.

כנ"ל, זינוק בעלייה, יחד עם נסיעה איטית, ועצירות.

אם בתנאים הללו לא מורגשות רעידות, עושה רושם שהגיר תקין..

לגבי הקילומטראגי, זו נסועה של רכב "ליסינג טיפוסי", אפילו מעל הממוצע.

למרות גילה, היא עדיין אחת מהסופר מיני היפות ביותר שיש.

אם תקנה, אנא שתף אותנו, בחוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן בתנאים שאתה מציין הגיר לא תמיד יעביר הילוכים בצורה חלקה אלא יכול להזכיר חד מצמדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לבדוק לעומק? לקליאו מעולם לא היה גיר חד מצמדי, ואם נהגת בו מספר חודשים אני מתפלא שלא הרגשת שזה דו מצמדי.

מאחור צפוף אני מסכים (אבל לא בצורה יוצאת דופן לקבוצה). מקדימה ממש לא.

מרגיז אבל לא חסרות דוגמאות של רכבים שעולים פי 3 מ הקליאו ומגיעים ללא מראות מתקפלות אוטומטית. בכל אופן אתם הייתם עם גרסת ליסינג בסיסית ועירומה. בגרסה המאובזרת יותר המראות מתקפלות.

קח בחשבון שרכב בסיסי ונטול איבזור (יש שם מסך מולטימדיה אפילו?) יכול מאוד להשפיע על החוויה.

אתה טוען שמדובר ברכב בינוני, ובאירופה הוא עדיין היה הרכב הנמכר ביותר ב2018 למרות שכבר עמד לפני

החלפה...

זה שהרכב עדיין נחשב היפה בקטגוריה כנראה גם עוזר אבל אם הרכב היה כלכך גרוע, הוא לא היה כלכך נמכר.

תודה על המידע, שמחתי מאוד לגלות שבקליאו יש גיר כפול מצמדים כל כך גרוע שמרגיש כמו גיר רובוטי בעל מצמד יחיד. נהגתי על לא מעט רכבים עם גיר DSG, הגיר בקליאו אפילו לא מתקרב אליהם באיכות, לא פעם מרגישים את העברות ההילוכים, הורדות הילוכים אף הן מורגשות, בהאצות חזקות מעבר הילוכים לא נעים אף הוא. אגב, לפני שתאמר שזה בעיה ברכב שהיה ברשותי, יצא לי בימים האחרונים לשבת בקליאו זהה בתור נוסע, הרגיש אותו הדבר.

לי הרגיש צפוף מקדימה, גם לאישתי וגם למי שישב לצידי. עניין של הרגלים אני משער. אני לא בחור גדול מימדים. אגב, ברגע שהתקנו כיסא תינוק במושב האחורי(פונה לאחור), אף אחד לא הצליח לשבת במושב שלפניו.

תקרא שוב את דבריי, למראות יש קיפול מראות חשמלי - אך יש צורך לבצע אותו באופן ידני, כלומר, בכל סיום נסיעה לסובב מתג כדי לקפל את המראות.

לגבי גרסא, כמדומני היה מדובר בגרסת PACK עם מולטימדיה, חיישני רוורס, ניווט, שליטה מההגה, קרוז-קונטרול, אורות ערפל, DRL וכו'.

אני שמח מאוד שהרכב מהנמכרים באירופה, שהאירופאים ימשיכו לנהוג בו ולחייך.

עריכה אחרונה על ידי Superdror
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...