Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחילת דצמבר באירופה פריז, ברלין, פרגה, מילן או בכלל יעד אחר?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתכננים לטוס לאירופה בתחילת דצמבר לחוות קצת אווירת קריסמס חופשה קצרה של מספר ימים כולל סופ"ש.

בדקתי מחירים ההבדלים לא דרסטיים ושתי כרטיסים הלוך ושוב לכול היעדים הללו עולים בערך 250-300 דולר.

יש כרטיסים גם לז'נבה רומא וכו... בגדול לא חסר עוד יעדים אשמח להמלצתכם לאן כדאי לנו לטוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם ביעדים שציינת לא הייתי לפני כריסטמס (אלא בעונות אחרות*), אבל שים לכמה דברים:

1. אם אינך קרוב לכריסטמס האוירה עדיין לא מלאה. ככל שתתקרב לחג האוירה "תתחמם" הערים יקושטו, השווקים יגדלו, וגם היום יתקצר.

2. ככל שתצפין סיכוי יותר טוב למזג אויר חורפי. טוב לאוירה, כישראלים שלג תמיד חביב עלינו, אבל, מצד שני, צריך להתארגן בהתאם ואם מזלך ממש רע אתה עלול להקלה למצב שבו יהיה לא נעים לצאת מהמלון, למרות שבדרך כלל המקומיים ערוכים היטב.

3. השנה חנוכה חופף לכריסטמס. טוב מבחינת אוירת החג, רע מבחינת מחירי הטיסות. כמובן שאם אתה נוסע יותר מוקדם המחירים יהיו יותר נוחים.

4. הייתי מוסיף לרשימה את וינה, אולי גם את המדינות הבלטיות (לטיול טיפה יותר מורכב, אבל הן זולות).

5. בחלק ממדינות הגוש הקומוניסטי בעבר כלל לא מרגישים אוירת חג. באחרות כן.

*הייתי ברומא בדצמבר לפני עשור. אוירת החג התבטאה בתאורה וקישוטים, אבל לא יותר מזה. אולי הייתי טיפה מוקדם מדי. לפני שנה הייתי בעונה הזו בוונציה, גם לא הרגשתי אוירת חג. אז או שהגעתי טיפה מוקדם מדי, או שאיטליה אינה המקום לאוירת כריסטמס. הוסף לכך העדר שלג, אז אולי להשאיר את איטליה לעונות אחרות (ואני מדבר מפוזיציה של מי שביקר באיטליה 3 פעמים בשנה האחרונה, לאחרונה לפני שבוע, ונהנה מכל שניה). אבל, שוב, זו נקודת מבט אישית מכמה ימי ביקור בדצמבר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווירה של כריסטמס במקומות שהוזכרו מתחילה כבר מנובמבר ובדצמבר יש אחלה אווירה כבר.

פריז יפיפיה בתקופה הזו, פראג, וינה כמו שציינו (אנחנו נהיה שם השנה) וגם הייתי מוסיף את לונדון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וינה כמו שציינו (אנחנו נהיה שם השנה)

מעבר לשווקים, שווה לבקר ברובע המוזיאונים בלילה :

In November and December, there is live rock, rap, electronic music and light projections at MQ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סגרתי פריז לאמצע דצמבר, היא מדהימה בכריסטמס.

לי יצא 300 דולר לזוג כרטיסים הלוך חזור

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לשווקים, שווה לבקר ברובע המוזיאונים בלילה :

In November and December, there is live rock, rap, electronic music and light projections at MQ.

תודה [emoji106]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה בברצלונה בסמוך לכריסמטס

היה יפהפה ואפילו מזג האויר היה יפה שם שמש כאן היו סופות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים