Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוס Ankai סיני חשמלי 100% בארץ

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לי יצא לראות אוטובוסים חשמליים בתל אביב. מעניין האם טעינת לילה מספיקה להם ליום עבודה מלא או שנדרשים להתחבר לחשמל גם באמצע היום?

אגב, מסתובב בתל אביב אוטובוס של דן של אחד היצרניים הסיניים, הוא לא חשמלי אלא נראה דיזל רגיל אבל יש לו 3 ארגזים ענקיים על הגג. מישהו יודע מה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אגב, מסתובב בתל אביב אוטובוס של דן של אחד היצרניים הסיניים, הוא לא חשמלי אלא נראה דיזל רגיל אבל יש לו 3 ארגזים ענקיים על הגג. מישהו יודע מה זה?

כנראה שזה BYD, לפי הכתבה הזה: https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001283300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

בתמונה הראשונה בלינק של גלובס לאוטובוס מחוברים 2 אקדחי טעינה -

האם מדובר ב-2 סוללות שונות או אפשרות להטענה מהירה של סוללה אחת באמצעות 2 'מטענים'?

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא לראות אוטובוסים חשמליים בתל אביב. מעניין האם טעינת לילה מספיקה להם ליום עבודה מלא או שנדרשים להתחבר לחשמל גם באמצע היום?

באגד טעינה בלילה בלבד כרגע, זה היה המצב כשהם נכנסו לשירות ולא השתנה

https://aga4u.style.co.il/files/560/FILE-20191103-1134RWUFDQVSVPUJ.pdf עמוד 10

למטרופלין בשרון יש מכונות שמונעות בגז טבעי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למטרופלין בשרון יש מכונות שמונעות בגז טבעי

גז טבעי זה בעיתי באוטובוסים. כלי רכב שמונעים בגז טבעי לא יכולים להכנס למתחמים סגורים כמו תחנות מרכזיות. פה בבוסטון אוטובוסים מונעים בכז היו די נפוצים אבל זה הגביל את השימוש בהם וכיום עוברים לאוטובוסי דיזל היברידיים במקומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על האוטבוסים האלו.

מה יש בארגזים שעל הגג?

20191118_164739_HDR.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גז טבעי דחוס.

קו 524 לא מגיע לתחנה המרכזית בתל אביב? פה בבוסטון יש איסור על אוטובוסי CNG להכנס לתוך מבנים משיקולי בטיחות. אני גם זוכר שבעבר היה אסור בישראל לרכב שמונע בגז להכנס לחניונים תת קרקעיים. ביטלו את ההגבלה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם כן מגיע לתמח"ת, האיזור של הרכבים שם הוא לא מקורה - בניגוד לירושלים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך המבנה עומד עוד אוטובוס קומתיים עם קומה שניה פתוחה, עם כיתוב Full electric tour bus.

המתחם היה סגור בשעה שעברתי שם לכן אין תמונה מקרוב.

20191128_161512.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר - דוקא המגמה בשנים האחרונות היא לבטל את אוטובוסי התיירים, בארץ זה בוטל בתל אביב ובירושלים וזה גם בשאר העולם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר - דוקא המגמה בשנים האחרונות היא לבטל את אוטובוסי התיירים, בארץ זה בוטל בתל אביב ובירושלים וזה גם בשאר העולם.

לא יודע לגבי שאר העולם, בבוסטון אוטובוסי התיירים האמפיביים עדיין מאוד פופלריים.

[video=youtube_share;SGfif0YncHE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...