Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למחשב נייד לתלמיד תיכון - איזה והיכן לרכוש בארץ/דיוטי/אמזון גרמניה

shais01
שימו לב! השרשור הזה בן 1582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש המלצה למחשב לתלמיד תיכון.

מחשב נייד אבל עיקר השימוש (99% מהזמן) יהיה בבית.

בעיקר Word, מעט גלישה, לא גיימינג.

אשמח להמלצה על דגם/מפרט, מאחר והמחשב ישמש בעיקר בתוך הבית סוגיות משקל וגודל פחות מטרידות.

אולי אפילו יש יתרון למסך ומקלדת גדולים.

מחיר יחסית גמיש. ממש לא מחפש להתפרע אבל מחפש מוצר טוב.

כולל מערכת הפעלה, אופיס אני מבין שאפשר להשיג רשיון דרך משרד החינוך.

אשמח להמלצה היכן לקנות, נמצא בברלין בחמישי הקרוב כך שהזמנה למלון מאמזון גרמניה או קניה בדיוטי פרי אפשריות בהחלט כמו גם קניה מ SATURN. אם הפרש המחיר אינו משמעותי מעדיף קניה בארץ.

תודה,

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שים לב שלגרמנים יש מקלדת שונה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרט מומלץ:

I5 מדור 8

256 SSD (לדעתי עדיף לוותר על מחשבים שמציעים תוספת של כונן HD בנוסף ל SSD).

מסך FHD

אחריות ל 3 שנים

כל השאר זה פינוקים: איכות חומרים, משקל, תאורת מקלדת, מסך טאצ' וכו.

קניה מגרמניה כדאית אם תצליח לקבל החזר מע"מ בשדה תעופה, צריך לשים לב שכנראה לא תהיה אחריות או שתהיה מוגבלת ושסידור האותיות במקלדת שונה.

קניה מדיוטי פרי אתה מסתכן בתשלום מיסים מכיוון שככל הנראה סכום הקניה יהיה גבוה יותר מסכום הפטור (300 דולר כמדמוני).

אל תשלם על רכישת מנוי אופיס, יש זכאות לתלמידי בתי ספר לאופיס 365 חינם.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכום הפטור ממס הוא 200 דולר, ורכישה בסכום גדול מזה מחייבת לקיחת המחשב אתך לחו"ל.

בדוק רכישה באילת. ל-KSP, למשל, מבצעים מצויינים. לאחרונה רכשתי באילת מחשבי "14 עם i5 דור 8 SSD וכו' של לנובו תמורת 250 ש''ח ליחידה, ובהמשך הוספתי משהו להארכת האחריות ל-3 שנים. לרשתות הגדולות יש כל הזמן מבצעים, צריך רק לעקוב אחריהם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לקנות בארץ, מעבד i5 דור שמיני או עשירי, 8GB ראם יעשו את העבודה ו-SSD מומלץ מאוד. אם צריך נפח אחסון, אז כדאי לקחת SSD והרדיסק או SSD גדול.

אני הייתי ממליץ לקנות דל, אמינים ושירות מעולה (עד הבית, לא איסוף והחזרה).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם i3

כונן Ssd 256

8 ג׳יגה ראם

מחשב לנובו שהומלץ ע"י חבר פורום, שאם אני זוכר נכון, אשתו רכשה כזה.

המחשב העביר לי את כל התואר הראשון + סדרות וסרטים + עבודה שלי שזה אינטרנט ואופיס + כתיבת עבודות בלימודים (כולל תוכנות סטטיסטיות כמו spss ואפילו תכנה גראפית שרצה קצת לאט, אבל לא הפריע לי). כעת ממשיך באומץ רב לתואר השני. אצלי כבר מעל 4 שנים לדעתי. קניתי בksp בסביבות 2500 פלוס הרחבת אחריות שעלתה עוד 250 נדמה לי. לא השתמשתי בה.

המחשב רץ כמו חדש.

מקווה שירוץ לי עוד שנה שנתיים בשקט.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכום הפטור ממס הוא 200 דולר, ורכישה בסכום גדול מזה מחייבת לקיחת המחשב אתך לחו"ל.

בדוק רכישה באילת. ל-KSP, למשל, מבצעים מצויינים. לאחרונה רכשתי באילת מחשבי "14 עם i5 דור 8 SSD וכו' של לנובו תמורת 250 ש''ח ליחידה, ובהמשך הוספתי משהו להארכת האחריות ל-3 שנים. לרשתות הגדולות יש כל הזמן מבצעים, צריך רק לעקוב אחריהם.

כמובן 2500 ש"ח ליחידה. ומוכרים רק מחשב אחד לת"ז אחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היום יש promotion באמאזון של משלוחים חינם בישראל. כדאי לנצל.

ובלי שום קשר בתקופה הקרובה של בלאק פריידי וסייבר מונדאי, יהיו מחירים יפים.

ולגבי השירות של dell, לא שאני מכליל, אבל יש לי חבר שעבר סיוט בלהות עם מחשב שלהם והשירות שלהם ומכין נגדם תביעה כמה שאני יודע. (מחשב חדש שנשרף כליל, והתנערות מוחלטת ממנו).

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כתב שאין צורך בגיימינג, אבל במקרה הזה התקציב ישתנה מהותית. בשביל גיימינג כבר הייתי הולך על נייח ואיזה טאבלט זול בשביל הניידות של יוטיוב וכו'.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשיו משלוח חינם מאמזון. ואפשר ליהנות משני העולמות במחיר לא יקר

MSI GL63 8RCS-060 15.6" Gaming Laptop, Intel Core i5-8300H, NVIDIA GTX1050, 8GB, 256GB Nvme SSD, Win10 https://www.amazon.com/dp/B07RMLHVYS/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_LSNYDbQ9WZTM9

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היד .

לא משלם אגורה מעבר למה שרשום.

במחיר מגולם כבר הכל מראש.

אחלה נייד האייסר , GPU ממש טוב מריץ משחקים סבירה לגמרי על הגדרות מסוימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב באמת נראה כמו עסקה מצויינת, אבל מה לגבי העובדה שמדובר ב windows 10 S?

האם זה אומר שאי אפשר להתקין דפדפן כרום למשל?

רוב הביקורות השליליות (כוכב 1) מציינות את מערכת ההפעלה...

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...