Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה היברידית 2015-כמה קריטי לטפל במורשה

shalom111
שימו לב! השרשור הזה בן 1623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי איתם, והסברתי את פער המחירים העצום בין "לבד על המדרכה" למוסך (כלשהו לא קשור יבואן או לא) כשמדובר על "שמנים ומסננים בלבד". הטיעונים שלהם היו סביב העובדה (הנכונה לגמרי) שזו בעצם גם הזדמנות למכונאי שמכיר את הרכב לעשות בדיקה כללית ולאתר בלאי. מזה אני למד שאם פקיעת תוקף אחריות לסוללה בתור טיעון לא קפצה ישר, אזי אין דברים בגו'? אבל עדיין - לתחושתי אין לי ספק בכלל שאם וכאשר תהיה העיה עם הסוללה והאחריות תצטרך להיות מופעלת הם ישלפו את זה בתור טיעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיברתי איתם, והסברתי את פער המחירים העצום בין "לבד על המדרכה" למוסך (כלשהו לא קשור יבואן או לא) כשמדובר על "שמנים ומסננים בלבד". הטיעונים שלהם היו סביב העובדה (הנכונה לגמרי) שזו בעצם גם הזדמנות למכונאי שמכיר את הרכב לעשות בדיקה כללית ולאתר בלאי. מזה אני למד שאם פקיעת תוקף אחריות לסוללה בתור טיעון לא קפצה ישר, אזי אין דברים בגו'? אבל עדיין - לתחושתי אין לי ספק בכלל שאם וכאשר תהיה העיה עם הסוללה והאחריות תצטרך להיות מופעלת הם ישלפו את זה בתור טיעון.[/quote

זו גם תחושתי .

אני שוחחתי עם מספר מוסכים מורשים על ידי משרד התחבורה. כולם הציעו טיפול זהה , חלקים מקוריים בפחות מחצי מחיר . פער של יותר מ1200 שח.

המסקנה שלי שהאחריות על הסוללה היא , איך אומר את זה בעדינות , דרך לסחוט אותך ולהשאיר אותך תחת טיפולם . לא תטפל אצלם אז עם האחריות תעשה עם האחריות קבלת שבת.

החלטתי לבטל את הקשר שלי עם מוסך מורשה.

בשנה אחסוך כ1000 שח על סוללה.

אחסוך כ3000 שח בטיפולים.

סהכ: 4000 שח לפי נסועה של 40000.

זה סיכון אני יודע.

אם לא יקרה דבר במשך שנתיים הרווחתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך טויוטה שאני מטפל, אני מביא את החלפים, כך שבסופו של דבר העלות סבירה

זה רעיון .

אשמח לשמוע איזה מוסך וגם מהיכן אתה קונה את החלקים.

אתה קונה את אותם חלקם ושמנים שנותנים במוסך מורשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רעיון .

אשמח לשמוע איזה מוסך וגם מהיכן אתה קונה את החלקים.

אתה קונה את אותם חלקם ושמנים שנותנים במוסך מורשה?

פריים מוטורס רעננה

חלפים קונה במשה חלפים

לא תמיד אותם חלפים, לרוב קונה שמן סינטטי מלא באיכות גבוהה, פילטר שמן מקורי וכו

דבר עם משה או ליאב ממשה חלפים, הם ידעו מה לתת לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...