Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קודן לא מגיב אי יכולת להניע את הרכב מיצובישי כריזמה 2002

qsz2410
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום לכולם,

נתקלתי בבעיה הקודן הפסיק להגיב ואין לי דרך להניע את הרכב.

אסביר מה היה קורה כשהקודן כן היה מגיב, כל עוד לא הייתי מכניס את הקוד כל נורות הרכב דלקו בלוח השעונים, כשהקשתי את הקוד הנכון גם נורת צ'ק אנג'ין דלקה ואז ניתן היה להניע את הרכב וכל הנורות כבו. (הסטרטר לא היה מסותבב אם לא הוכנס קוד).

הקודן נתקע, לא מגיב, האור שהיה באות S לא דולק ובמקומו אור מהבהב במהירות נדלק ב - .

ניסיתי לנתק את המצבר אך הדבר לא עזר.

ניסיתי לפתוח את לוח המקשים וללחוץ ישירות על הלוח ללא הפאנל אך הדבר גם כן לא עזר.

עקבתי אחר הצמה של הקודן והגעתי לקופסא שאליה נכנסת צמת הקודן ועוד צמות שאין לי מושג מה הן כרגע.

אני רק יכול להגיד שכשאני נועל/פותח את האזעקה אני שומע רעש של ממסרים מהקופסא.

בתמונות ניתן לראות את הצמה של הקודן היא מכילה חוטים בצבע: שחור, לבן, אדום, צהוב, כחול, ירוק.

כשאני מנתק את הצמה מהקופסא הקודן מפסיק להאיר אך עדיין לא ניתן להניע את הרכב.

אני משער שהשחור והאדום הם מינוס ופלוס קבועים.

ישנו גם חוט שחור מוזר שהוא פשוט מנותק שיוצא מהצד השני של הקופסא צירפתי תמונה שלו בנפרד.

האם עליי בסך הכל לגשר בין חוטים בצמת הקודן או שמדוברת בקודן עיקש בעל מספר ניתוקים ?

אם מדובר בגישור תוכלו בבקשה לומר איזה חוטים עליי לגשר ?

תודה לכל העוזרים מראש !!!

e7d6c52a-3e86-45f1-83db-e162c58e8fe4.jpg

e5f2476e-051e-40b4-a2cb-560c943b2bbe.jpg

3872c714-61aa-449d-a7a1-45b2228fe479.jpg

7cc8aba5-6724-41eb-ad86-bc59f911999f.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר

ביצעתי ברכב אחר ומעריכת אחרת גישור לבד

מאחר ולא היה לי (בזמנו מלחם על גז) עקפתי בצורה חובבנית וכל הנסיעות עד שהלחמתי (בזהירות יתרה מעל מיכל הדלק) רעדתי שלא ישתחרר החיבור ואתקע....

מצד שני תחפש לפי התמונות ומה שכתוב על הקודן שרטוטי חיבורים ואם יש לך אומץ תמשיך

מחזק את המלצתי לקרוא לבעל מקצוע

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצעו לבסוף 2 גישורים אחד על הסטרטר ואחד על המחשב.

הרכב כרגע מניע אבל בגלל שהקוד לא הוקש האזעקה משתגעת וצריך לנתק את כל המוח (מה שעשיתי לבנתיים)

יש למישהו אולי קוד מאסטר לקודנית הזו ?

ככה אוכל להשאיר את האזעקה מחוברת.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...