Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

bosch aquatak 110 רעש בהתחלה, המלצות.

שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

רכשתי מכשיר מסוג bosch aquatak 110,

בהפעלה של המכשיר הוא מרעיש נורא למשך כמה דק ואז שקט עד שאני לוחץ על רובה הלחץ ומתחיל לשטוף.

הבנתי שהמכשיר צובר ״לחץ״, לכן הוא מרעיש בהתחלה,

יש המלצות שימוש (מלבד ההוראות בספר המכשיר) של אנשים אשר משתמשים במוצר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לנקז אויר לפני תחילת העבודה.

אתה עובד עם יניקה מדלי או חיבור לברז ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מכונה בערך 2 שניות ראשונות עושה רעש של מנוע כדי להכניס אוויר ואז מתחילה לעבוד טוב.

כשאתה מחבר את הצינור תוציא את האוויר קודם כל ורק אז תפעיל את המכונה עם הלחץ החשמלי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות,

אני לוחץ על הידית (כהמכשיר דולק) כ-10 שניות בפמפומים ויוצא זרם מאוד חלש (כמובן שהצינור גינה בתוך דלי) עד שאחרי כמעט 40 שניות מתחיל זרם רציני כמו שצריך ואז המכונה עובדת בשקט והמים בלחץ זמינים ברגע שאני לוחץ.

אך קורה לי שמדי פעם המכונה מפסיקה תוך כדי את המים בלחץ ואז עוד פעם מרעישה ואני צריך לשחק עם צינור הגינה שבתוך הדלי.

אולי אני פועל לא נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תפעיל את המכשיר בחשמל עד שתוציא את כל האוויר,

תחבר את המכונה והצינור מים והכל, ולפני שאתה מדליק את המכשיר - תלחץ על האקדח מים כדי להוציא מים עם אוויר, אתה תראה ותשמע שיוצאים הרבה מים עם בלוני אוויר.

לאחר מכן תפעיל את המכונה בכפתור ותשתמש רגיל. ככה אני עושה במכונה שלי בכל שימוש.

בנוסף - אם המים נשאבים מתוך דלי - יש סיכוי שהצינור שבדלי נסתם לך במקרה בזה שהוא נוגע בדופן או בתחתית הדלי?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

עקב עייפות, התעצלתי לקרוא את הוראות השימוש בנוסף.

כן, הדלי עבר שטיפה מאוד יסודית ויכול להיות באמת שהצינור נוגע בדופן וזה גורם לבלבול במכשיר, אתקין לדלי ברז גינה כך שיהיה זרם רציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...