Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקשר לסדקים חוזרים בקירות פנים

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום שמתי לב שכמעט על כול קיר בבית יש סדקים דקים וארוכים. נראה כמו שערה ארוכה.

יש מקומות שלפני כשנה אני כבר תיקנתי את הסדקים (שפכטל+צבע) וזה חזר בדיוק באותם מקומות...

איך מתקנים כדי שלא יחזור?

או שכדאי לא לגעת כי גם ככה זה יחזור?

מדובר בבניין רב קומות שנבנה ב2008.0ecdcdb5baa49798f2192feb67d991d8.jpg3327f4f10346ff7ccab80f19ee1aab14.jpg

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לראות בתמונות.

האם מדובר בתפרים בין חומרי בניה, נניח בלוקים ובטון?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהקצת שראיתי אצלינו בעלי מקצוע שעובדים קודם צריך לחרוץ את הסדק עם כלי חד , אחר כך למלא בחומר ואז להחליק עם נייר זכוכית ולצבוע .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מענין לדעת מדוע זה קורה.

היכן הבנין ממוקם בארץ?

ובאמת, האם הסדק נמצא בתפר שבין בלוק לקורה? ביציקת בטון בלבד?

אין לי מושג מה נמצא מתחת לצבע...

הסדקים מאוד דקים, חלקם לאורך הקיר, אחרים לרוחב ויש כאלה שבאלכסון...

הבניין נמצא בחיפה, כרמל צרפתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לראות את התוכניות של הדירה, אם יש לך כאלה. אני די מאמין שמדובר בתפרים בין חומרים שונים ושאתה נלחם בטחנות רוח. אבל בוא נמתין לאיציק נ. ושאר המקצוענים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לראות את התוכניות של הדירה, אם יש לך כאלה. אני די מאמין שמדובר בתפרים בין חומרים שונים ושאתה נלחם בטחנות רוח. אבל בוא נמתין לאיציק נ. ושאר המקצוענים.
איך אפשר לדעת מה יש בקירות?

יש סדק שהולך באלכסון מתחת לחלון, אחר יורד למטה מהתקרה כמעט בקו יש בקיר פנימי בסלון, סדק נוסף עובר לרוחב של קיר פנימי בחדר שינה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לדעת מה יש בקירות?

לא כל כך ניתן לדעת, אבל תנסה להסתכל ולהפעיל היגיון: הרי קירות בונים בארץ מחגורות, עמודים ובתווך שמים בלוקים.

ממ"ד יבנו מיציקת בטון.

תנסה לראות האם הסדק הוא בין קורה (או עמוד) לבין הבלוקים? אן ביציקת בטון? והיכן הדפוס חוזר על עצמו?

אני חושב שקצת חסר מידע בכדי שמומחים (להלן איציק וכו') ידעו לכוון אותך.

גם תמונות איכותיות יותר יוכלו לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ נהוג לשים רשת אינטרגלס בין 2 חומרים שונים בשלב הטייח של הבית, נגיד בין בלוק לבטון, או ארגז אלומניום לבלוק \ בטון וכד'.

ייתכן שלא שמו, בכל מקרה תיקון ללא רשת לדעתי לא יעזור הרבה.

תעשה נסיון על חריץ אחד, יש רשת לבנה רוחב 20 ס"מ. צריך 2-3 שכבות שפכטל.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...