Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 20 אלף קמ רנו אספאס.

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא אתה. היה כאן איזה לאנוס אחר שנשבע בגרוטאה שלו. ואולי זה לא היה לאנוס אלה משהו אחר מאותה תקופה. מיום שהחליף את הרכב (והניק) לאאוטלאנדר זה הפך לרכב המושלם.

אני חושב שהיתה לו נובירה אם כבר מדברים על זה. ולא, אני לא רוצה לדבר על זה - לא בא לי להזכר.

שכנוס - יש לך פיקקטוס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתקנו אותי ההיסטוריונים שבינינו - לפי זכרוני האספאס היה אבי הקטגוריה של ואנים מהודרים, במקור אפשר היה להתקין בחלל שלו חדר ישיבות של 4 כורסאות ובמרכז שולחן. אז לא מפתיע שגם הדורות הבאים היו מפנקים.

הוא אכן מראשוני הוואנים המודרניים באירופה, כלומר כאלו שהתבססו על מכוניות נוסעים ולא על רכב מסחרי. מה שכן, יש סיכוי שמה שעבר לך בראש זה ברנו Avantime, אחד הרכבים המופרעים של רנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנוס - אתה כנראה צודק עם הנובירה.

ch2586 - מתברר שהזכרון שלי עדיין מתפקד במידת מה. מצאתי את זה, (הכוונה היא לתמונת הפנים של הדור הראשון) ואני עדיין זוכר את הפרסומות, כנראה מ-Time או משהו דומה, שהרי האספאס מעולם לא שווק בישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו רציתי לקנות את הAvantime, רכב מיוחד ומסובב ראשים (בזמנו שרנו עוד העיזו לצאת מהקופסה), יש אחת עוד למכירה עם 15 אלף ק"מ, היתה בתצוגה ומאז לא זזה, נראה לי שהיא גם לא תזוז, דורשים עליה 120 אלף שח.איציק לגבי הצבע נראה דומה אחד לאחד, גם הפרונט, לגבי סטיק עם קוד צבע נראה לי שזה לא יעזור, אני צריך אם כבר ספרי צבע :), אשתי לא מרחמת על האוטו.בתקווה להשאיר את האוטו במשך 6 שנים, אבל אצלי אי אפשר לדעת.עד עכשיו היו לי רנו טווינגו, רנו לגונה, רנו אספאס, פיגו 308 SW, ועכשיו קקטוס וכל זה ב10 שנים :S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, אם עדיין לא קנית את הקקטוס - האם ניסית להסתדר עם לוח הבקרה שלה? מניסיוני הקצר בשכירות (כולל בשווייץ לפני 4 חודשים) הדבר הזה מסרבל מאד את תפעול הרכב. אבל אולי אתה תחוש אחרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הלוח בקרה לא הכי מהיר שיש מבחינת הטאץ', אבל בסה"כ סביר.בזמנו שהאספאס היתה במוסך לתיקון אחרי תאונה, קיבלתי את הC3 CROSS, לשבועיים והסתדרתי די טוב איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב אז ביום שני מלפני שבועיים סגרתי על הקקטוס, הובטח לי שתאריך המסירה יבוצע ב22 לנובמבר, גם היה רשום בחוזה רכישה.

אתמול קיבלתי טלפון אשר מודיעים לי שהרכב יהיה מוכן רק שבוע הבא כנראה.

ההתארכות במסירת הרכב נוצרה בגלל שהם (פיג'ו וסיטרואן בשוויץ) נקנו על ידי חברה גדולה אשר עדין לא סידרה את נושא החשבונות, אחת הסיבות שעדין לא קיבלתי בקשה לתשלום, עד שהם לא מסדרים את הבעיה אצלהם אני לא יכול לקבל את הרכב, אפילו שהרכב כבר נרשם על שמי :S

הבעיה היא שהרנו כבר נמכרה, ואני נשארתי בלי רכב, לרוב אין לי צורך ברכב חוץ מאשר לקחת ולאסוף את הבנות מהגן, לבנתיים אני מסתדר עם אופניים והנגרר היעודי, אבל זה גוזל לי בבוקר זמן רב.

למי שרוצה בכל זאת לראות את הרכב שהזמנתי / קניתי ועדין לא אצלי יכול לראות בקישור הנ"ל:

https://www.carforyou.ch/de/auto/estate/citroen/c4-cactus/1.2%20Pure%20T%20Feel-246853?utm_source=criteo&utm_medium=display&utm_campaign=cfy&utm_term=retargeting_product

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את תא המטען לא היה ניתן לפתוח, בהתחלה חדשתי במנועל, הוחלף בעלות של 150 פרנק, וזה לא פתר את הבעיה, אחרי 6 שעות של חיפושים ופירוקים נמצאה הבעיה ותוקנה (בידוד באחד הכבלים שעוברים בין הבגאז לגג נהרס ויצר קצר)..

מעניין אותי סטנדרט העבודה במוסכים בשוויץ, הלכת למוסך, הוחלף מנעול, לא נפטרה הבעיה.

חזרת, חפרו ברכב, נמצע הנתק ותוקן.

מה הלאה?

זה שהחלפת מנעול ללא צורך? פורק וזוכה חשבונך או מוסכניק זה מוסכניק זה מוסכניק, לא משנה איפה בעולם?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסכניק במקרה הזה זה אני :) קניתי מנעול חדש בגלל שהישן היה כבר מלא ג'יפה מבפינים והקפיץ היה עייף אז חשבתי שזאת הבעיה, אחרי שגיליתי שזאת לא הבעיה המשכתי הלאה ואז גיליתי את הנתק ב2 מקומות, בעיקרון צרפתיות ישנות אני לא נותן למוסך לא משנה היכן אני נמצא בארץ או בשוויץ, לצערי יצא לי לחוות על בשרי טיפול גרוע באחד המוסכים הגדולים של רנו בשוויץ, לאחר החלפת ברקסים אחוריים (דיסקים ורפידות) ננעל הברקס האחורי במהלך הנסיעה (בלם יד אלקטרוני).

הם כמובן לקחו אחריות אבל גם רצו תשלום על רכב חלופי.

IMG_20190629_200815.jpg

IMG_20190629_200851.jpg

עריכה אחרונה על ידי renaultfreek
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...