Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסדת חצי- האם זה הסוף?

הדג נחש
שימו לב! השרשור הזה בן 6922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מכיר הרבה נהגים שדופקים ברקסים להנאתם.

רון.

יש כמה וכמה ,מוזר שלרובם שי אותה תאורת נאון כחול ,צורת ישיבה של בדיקה גנאקולוגית ,ויותר דיצ'יבל מכוחות סוס .

בקשר לויקוח על קסדת החצי לא ממש זכותך להחלית בשבילי ,בדיוק כמו שלא זכותי למנוע ממך כל בחירה או העדפה שלך .

(נספח א: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=65603&page=1&pp=15)

גם עם אתה משלם עוד 15 ש"ח על זה .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש כמה וכמה ,מוזר שלרובם שי אותה תאורת נאון כחול ,צורת ישיבה של בדיקה גנאקולוגית ,ויותר דיצ'יבל מכוחות סוס .

כשלרובם המוחלט יש פער עצום בין מימדי האגו ליכולות השכל - למרות שהם משוכנעים שההפך הוא הנכון.

מעניין יהיה לראות כיצד הם יגיבו אם למשל יאסרו את השימוש בסיגריות - "רק" כדי להוזיל את ביטוח הבריאות.

או

יגבילו כל רכב שנכנס לארץ למהירות של 100 קמ"ש "רק" כדי למנוע תאונות שמתרחשות במהירות גבוהה ובכך להוזיל קצת את הפרמיה

או

טוב נו , אין סוף דוגמאות.

איפה הגבול של ההתערבות של האח הגדול בחיי היומיום שלנו. או שמא "לטובת המדינה" הכל מותר...

אישית , אני בעד חופש הבחירה. אם האל נתן לנו אותו מי אנחנו שנחליט אחרת.

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לויקוח על קסדת החצי לא ממש זכותך להחלית בשבילי ,בדיוק כמו שלא זכותי למנוע ממך כל בחירה או העדפה שלך .

(נספח א: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=65603&page=1&pp=15)

גם עם אתה משלם עוד 15 ש"ח על זה .

ואל תשכח את אלה (כולנו למען האמת) שמספיק שעברו ב5 קמ"ש את המהירות המותרת ורואים (או חושבים שרואים) מכונית משטרע עומדת בדרך ויתנו את הברקס של החיים שלהם בשביל לא לקבל דו"ח.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכח את אלה (כולנו למען האמת) שמספיק שעברו ב5 קמ"ש את המהירות המותרת ורואים (או חושבים שרואים) מכונית משטרע עומדת בדרך ויתנו את הברקס של החיים שלהם בשביל לא לקבל דו"ח.

ואלה יקבלו שלילה על גרימת נזק גוף . אולי אני היחיד אבל בדרך כלל אני משתמש בדבר המוזר הזה שמשקף אור, ומאפשר לראות אחורה (המנחש מה זה יקבל במתנה את הצו מילואים שלי לקו עזה).

זה שיש המון אנשים לא שומרים על החוקים זה לא סיבה לשלול ממני את החופש שלי (למה אני נענש באי נוחות בגלל מחסור בשכל של נהגי הפחיות?).

papa_carlos יופי ילד גדול, פתרתה דיון בנושא חופש הפרט ע"י אקמול .אולי תפתור את המריבה שלנו עם הפלשתנים בנושא ירושלים ע"י בניה של העתק זהה של העיר ליד עזה .בתרגום חופשי של הדיון זה לא הענין קסדה א' או ב' אלה העם מותר לי לבחור בנהן .

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...