Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי שברולט ספארק 2019

KickAssDeveloper
שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני בחור בן 21 שנוסע כל יום מהבית לתחנת הרכבת ומידי פעם (פעם בשבועיים בדרך כלל) נוסע נסיעה של 200 ק"מ (הלוך וחזור, 100 ק"מ לכל כיוון).

אני מאוד אהבתי את המראה של השברולט ספארק החדשה (שנת השקה 2015)

מספר שאלות:

1. מה דעתכם על שברולט ספארק עבור בחור צעיר בן 21?

2. מה חסכון הדלק של הרכב והאם לדעתך זה חסכון בסדר או נחשב כאוכל דלק?

3. איזה גרסא אתם הכי ממליצים ולמה?

4. האם יש תחליף יותר טוב?

תודה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק החדשה לדעתי אחת המיני הטובות שיש.

היא זריזה בין רכבי המיני, בעלת 10 כריות אוור, איבזור טוב ונוחות די טובה.

אני קיבלתי צריכת דלק 1/16.5 בבין עירוני לא חסכוני במיוחד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי יש ואנחנו עושים איתו נסיעות ארוכות פעם בשבועיים מעל 250 ק"מ עם כסא בטיחות, מעבר לעבודה בכל שאר ימות השבוע. עד כה עבר כ100k ק"מ.

הרכב הפתיע אותי לטובה, גם בנוחות, גם בצריכת הדלק, וגם באבזור (אני נוהג בו בנסיעות הארוכות). אני פחות התחברתי למראה אבל זה לא רלוונטי לנו ועניין סובייקטיבי.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי יש 2017 רכב מצוין בטיחותי צריכת דלק מצוינת לטעמי (היה לי סורנטו מתחנת דלק).. אגב היא שנת 2017 עם 5000ק"מ יש מצב שתמכר בקרוב בצער רב לטובת רכב 7 מקומות..

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה צריכת דלק שאתם מקבלים?

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי יש ואנחנו עושים איתו נסיעות ארוכות פעם בשבועיים מעל 250 ק"מ עם כסא בטיחות, מעבר לעבודה בכל שאר ימות השבוע. עד כה עבר כ100k ק"מ.

הרכב הפתיע אותי לטובה, גם בנוחות, גם בצריכת הדלק, וגם באבזור (אני נוהג בו בנסיעות הארוכות). אני פחות התחברתי למראה אבל זה לא רלוונטי לנו ועניין סובייקטיבי.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

עד כמה הנסיעות היו נוחות למרחקים? מ1 עד 10? הפרט הזה מאוד חשוב לי מכיוון שכרגע אני סובל מאי נוחות מאוד ביונדאי גטס שיש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לנסות להשכיר רכב כזה לכמה ימים ולהשתמש בו בתוואי היום יומי שלך, זה יתן תשובה מספיק טובה לגבי הנוחות.

אני הגעתי איתה בסוף שבוע ארוך ל-13 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת עם שיוט במהירויות כביש 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גמעתי בשלושת ימי המבחן שביצעתי לספארק כ 700 קילומטר והיה די נוח.

המבחן הוא של דגם טרום מתיחת פנים.

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2479/מבחנים/מבחן-דרך---שברולט-ספארק-LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את שלי ב22/10/19.

מוקדם מידי כדי לדבר כל הצריכת דלק אצלי.

יצא לי 79200 הגרסה LTZ, כולל חיישני חניה-מקים חלונות-קודנית בהתקנה מקומית.

על הרכב עצמו, מגיע עם (הכל מקורי מ המפעל)

1) מצלמה רוורס

2) התראה כל סתיה מ הנתיב

3) התראה על התנגשות קידמית (שזה עובד עד 80 ק"מ ויש בלימה קטנה, לא עוצר את הרכב לגמרי)

אבל לא צריך מובילי.

מערכת עם AA ולא בטוח לגבי car play (יש לי אנדרויד אז לא בדקתי חח).

מיעשנת יש למושס של הנהג רק, ב הגה יש אפשרות רק לכוון יותר קרוב עליך או רחוק, אין לגובה, אבל לא מפריע (לי לפחות).

מה שאין:

פנסי ערפל (לא קדימה ולא אחורה, זה משהו שמפתיע אותי כי חשבתי שמ אחורה זה חובה, אבל עם עלה לכביש... אז כנראה שלא).

לדעתי, מבחינת המכיר ומה שאתה מקבל, זה אחלה של דבר, אני מאוד מבסות בנתיים.

יש את הגרסה Premier שחוץ מ מה שכבר כתבתי, יש לו גג פנורמי, כיסאות אור (או דמוי או, משהו כזה, לא זוכר בדיוק), ומפתח חכם.

תכלס רציתי את הpremier, אבל אמרו לי שצריך להמתין עד סוף דצמבר ולא יכולתי להיות בלי רכב.

בנוסף לזה, הסבירו לי (לא יודע אם זה נכון) שאין אשרות בכלל להניע עם מפתח במקרה שיש בעיה, יש רכבים שלמפתח חכם יוצא ממנה מפתח רגיל ואם מוצאים את הכפתור ברכב, אפשר להניע כם המפתח, פה אמרו לי שלא.

בסופו שם דבר, לדעתי, זה רכב יפה, שעושה את העבודה שלו, אני 1.77 ולא מרגיש לי קטן מידי, ממש נוח לי.

אמרתי קודם על הצריכה דלק, מבדיקה ראשונית כזאת, בנסיעות מ בת ים תל אביב, יצא לי 1:13.5 ככה, כם מזגן פה ושם, אבל כולה נסעתי 500 ק"מ בערך, אולי פחות, קיבלתי אותה עם 6 ק"מ בערך.

שחכתי להוסיף, עשיתי השווה בין כל הרכבים הקטנים (יונדאי, פיקנטו, טויוטה), בחרתי את הספארק כי בפחות מ80 אלף מקבלים כמה שיותר, שאר הרכבים, היו מכל 90-100 אלף עם הדברים האלה.

עוד שאלות, אני כאן.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי kurko1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל צריכת דלק 1:13 לליטר מבחינת נוחות לי למשל פחות נוח ברכב גובהה 1.86 מסכן מי שיושב מאחורי חח, יש לי נסיעה מודיעין טבריה יום שישי נראה אם נשרוד אותה:wink: אגב בכללי האוטו מאובזר ממליץ על הרכב.

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחור כמו בכול רכב מיני אין הרבה מקום, תא מטען גם קטן עם סף טעינה גבוה.

רכבי מיני פחות חזקים בתחום מרווח מאחור ותא מטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על המקום מאחורה ומקום בתא מטען?
תא מטען קטן, תלוי מה אתה צריך, למשל, לאבא לי יש ספארק 2011 (זה התא מטען בדיוק אותו דבר), הוא שם הגעלה תינוק 1 של האחיינים שלי ותופס 98% מ המקום חח, יש עוד מקום נגיד למים לווישרים וכבלים כדי להניע את הרכב, אולי עוד כמה דברים קטנים.

לגבי הישיבה מ אחורה, זה כבר תלוי מי יושב מקדימה, נגיד, כאשר נוסעים ביחד ואמא שלי יושבת מקדימה, היא לא זורקת את כל הכיסא אחורה, אז יש לי מספיק מקום וכמו שאמרתי אני 1.77. שוב, מדבר על ה2011, אבל תכלס מבחינת הדברים האלה, לא מצאתי הבדל בנינהם (2011-2019).

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...