Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על ספרי פנטזיה טובים?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בא לי משהו בסגנון של הארי פוטר. משהו עם עולם פנטסטי מסוים (לא חייב להיות קסמים). רצוי סדרה שמכילה כמה ספרים. אנגלית ועברית זה בסדר. אני יודע שכנראה יהיה לי קשה למצוא סדרת ספרים טובה כמו הארי פוטר (בז'אנר), אך בכל זאת, אם יש משהו שמאוד אהבתם, אשמח לקבל המלצות.

תודה!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

24388039.jpg

1-2-e1497865381983.jpeg

הערה- שני "הספרים" האלה מכילים רק דפים ריקים, והם נמכרים כגימיק :-P

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרניה זו אחלה סדרה. וגם שר הטבעות וההוביט, אם לא קראת.

יש גם את כל מה שטרי פרצ'ט, שגם יכול לעניין

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שר הטבעות וההוביט זאת קלאסיקה, גם הבנים של הורין סבבה, הסימלריון יהיה יחסית קשוח אז לא כול כך ממליץ אלא אם כן אהבת את האחרים.

ספר האנגלית הבא שלי הולך כנראה להיות זה:

https://en.wikipedia.org/wiki/Terra_Ignota

האמת שבחיפושי אחרי ספרי מד"ב ופנטזיה מעניינים גיליתי שמחלקים את זה להמון תתי זאנרים, יותר ממה שחשבתי...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחקי הכס, אתה יכול לקרוא רק את השלושה הראשונים. גם אם ראית את הסידרה, מומלץ.

את הרביעי והחמישי אתה יכול לא לקרוא, הם מקבילים האיכות שלהם (לא בתוכן) לעונה האחרונה שגם אותה אפשר פשוט לא לראות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמבר. הראשון (תשעה נסיכים) לדעתי הוא אחד מספרי הפנטזיה הטובים.

תוכל לנסות גם את גלגל הזמן, אבל מתי שהוא הסדרה מתדרדרת.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמבר של זילזני, כאמור. כל העשרה בסדרה.

בהצלחה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרת אמבר מומלצת בחום.

משחקי הכס (שיר של אש ושל קרח) 1-3 מעולים, 4-5 סבירים. אבל לפני שאתה מתחייב קח בחשבון שמרטין כנראה לעולם לא יסיים לכתוב את הסדרה הזאת. הוא רמז על כך במספר ראיונות. כלומר את הספר ה-6 הוא כנראה מתישהו יסיים, אבל מ-7 האחרון אפשר לשכוח.

היי צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה הוא התסריטאי הראשי של משחק RPG בשם Elden Ring .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'חומריו האפלים'. ולמרות הדעה הרווחת, לדעתי גם הסרט על הספר הראשון 'המצפן המוזהב' היה לא רע בכלל.

'שם הרוח' גם מעולה לטעמי אבל....מדובר בטרילוגיה ובינתיים יש רק שני ספרים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...