Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעלת מערכת איתוראן

LowNSlow
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא נוסע מהר, ואני יודע איפה המצלמות. לא היה לי דו"ח אחד אפילו מאז שהוצאתי רישיון ב-1993

מעצבן שאתה (?) כתבת כי מנוי איתוראן עולה 26 ש"ח לחודש, אני משלם כפול. אבל אני לא רואה אופציות מיקוח

22 לחודש. זה מה שאני משלם כי אין לי דרישה ביטוחית יותר. כשהייתה דרישה, שילמתי כפול.

זה נקרא "מסלול שקט" וההבדל היחידי בינו לבין הרגיל הוא שהם לא מתקשרים אליך במידה והם מזהים משהו חשוד שקורה עם הרכב , כמו ניתוק מצבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר אם חברת הביטוח דורשת איתוראן . גם כאשר חברת הביטוח דרשה התקשרתי לאיתוראן ואמרתי להם שלשכן יש מחיר ₪30 במקום ₪50 לחודש (שאני משלם).

הנציגה שלהם הורידה לי את המחיר ל 35 במקום (פתאום צץ לה מבצע) באותו מסלול.

הם בכלל לא יודעים מה הביטוח דורש ממך.

הדבר היחיד עם הביטוח היה לפני שנים שבו נדרשתי להציג אישור מיגון מטעם איתוראן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר אם חברת הביטוח דורשת איתוראן . גם כאשר חברת הביטוח דרשה התקשרתי לאיתוראן ואמרתי להם שלשכן יש מחיר ₪30 במקום ₪50 לחודש (שאני משלם).

במקרה שלי הם יודעים, כי חברת הביטוח היא של וולוו/מאיר ולאיתוראן יש להם אנשי קשר

אבל אני אנסה, לא ידעתי שזה מערב פרוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשר / לא קשר, בשניה שאמרתי שהביטוח לא מחייב אותי יותר באיתורן, המחיר ירד בחצי פלוס "תודה שעדכנת אותנו על זה". לא התמקחתי בכלל. זה היה לפני פחות מחודשיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שברמה העקרונית כל אחד יכול להתקשר להגיד שכבר אין לו דרישה ביטוחית (דהיינו לשקר) ולקבל את ההנחה.

* כדאי לבדוק אם במקרה של גניבת הרכב חברת הביטוח יכולה להתנער מתשלום בגין העניין הזה...

וזה נכון, כמו בכל מקום (בערך) שאם מבקשים הנחה ויודעים לנהל קצת מו"מ לרב מקבלים הנחה אבל במקרה של איתוראן שכבר מותקן על הרכב ובמידה וחברת הביטוח כן דורשת איתוראן פעיל עם מנוי חודשי - אתה קצת (לא קצת...) לקוח שבוי ואין להם אינטרס מיוחד לתת הנחה

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי האיתוראן/פונטיר שמותקן ברכב שווה את עלותו הזניחה לא בגלל נושאי הגניבה אלא שקט נפשי, הבן שלי נכנס בבור רציני והמוקד התקשר לשאול אם היינו מעורבים בתאונה. ברכב השני שלי התקנתי פלאפון-קאר שמדווח לי על מהירות בלימות והאצות חריגות-מלשינון מצויין על התנהגות הצאצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...