Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעלת מערכת איתוראן

LowNSlow
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה קניתי רכב חדש שמותקן בו מערכת איתוראן, וכשבאתי לבטח את הרכב לא הייתה להם דרישה למערכת זו.

אני מתלבט אם להפעיל את המערכת או לא, אשמח לשמוע מכם לגבי הנקודות האלה:

1) האם זה עוזר באמת למנוע\לאתר את הרכב במקרה של נסיון גניבה?

2) מנסיונכם, האם ניתן להתקשר לאיתוראן כדי להצטרף לשירות ולהשתמש בתשתית שכבר קיימת?

3) מה העלות החודשית של השירות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 2, זה לא יסתכם בטלפון בלבד. אתה תדרש להגיע למרכז התקנות של איתוראן ולעבור בדיקת שמישות של המערכת. זה גם לא יהיה בחינם.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני אישית הייתי מעדיף שאם הרכב נגנב שהוא לא ימצא ושאני אקבל אותו עם דשבורד שבור וצמות חשמל מנותקות..בשביל זה יש ביטוח,זה כמובן תלוי ברכב וכמה הוא חשוב לך

2.אני מאמין שעלות השירות בין 50-60 שח בחודש

3.קח בחשבון שאם הביטוח לא דורש איתוראן ואתה תרצה להשתמש בשירות למרות זאת,אז המחיר החודשי יהיה נתון למיקוח,ואתה תשלם סכום מופחת,יתכן ואפילו מחצית מהסכום המקורי(הם כמובן ידרשו לראות את דרישת המיגון של הביטוח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתוראן אצלי זה היה תנאי לביטוח, למעשה בכל סוכנות. לא מספיק שזה מותקן, יש להפעיל מנוי חודשי, זה מהחוזה הביטוחי - אצלי. זה מוזיל את הפרמיה לרמה מצחיקה, כך שזה עבורי היה משתלם מאוד. על רכב של מעל 300,000 אני משלם כ-4500 מקיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתוראן אינו תנאי לביטוח בכל רכב. רמת המיגון הנדרשת ע"י חברת הביטוח נקבעת על פי מחיר הרכב כחדש ועל פי האקטואריה בכל חברת ביטוח.

בהנחה ובחרת התקנת איתוראן דרך היבואן ובמעמד הוצאת הביטוח לרכב התברר שאין דרישה לאיתוראן אתה יכול:

א', לא להפעיל כלל את המנוי החודשי.

ב', להתקשר לאיתוראן ולהגיד להם שאין לך דרישה כזו מהביטוח והמחיר ייחתך בחצי. מ-51 שקלים לכ-26 שקלים.

אגב, אין כל צורך ללכת לאף מכון בדיקה של איתוראן - בהוצאת רכב חדש מהחברה, אתה מקבל אישור מהמתקין הרשמי של היבואן (גיל קאר, אדי מערכות וכד') על הימצאות מערכת איתור ברכב

בהצלחה

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיתוראן האקטיבי עולה כ ₪35 לחודש .

איתוראן save יעלה כ ₪17 לחודש.

זה לא מונע גניבה . אין נתונים רישמיים.

אם אתה רוצה לעקוב אחרי האוטו זה דווקא יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתוראן אינו תנאי לביטוח בכל רכב.

אצלי כן. יש סעיף.

ללא איתוראן מקיף היה עולה 9000-10000 ולא 4300, בדקתי

בקיצר, לפותח שרשור, אם אין חובה להפעיל זה משהו אחר.

אצלי יש משהו fancy כזה בדמות אפליקציה לטלפון, שאני יכול לעקוב בזמן אמת, מעבר לזה - לא יודע אם יש משמעות.

אם כי ישנה עוד איזה פונקציה מעניינת אצלי: כשאני מתקרב למצלמת מהירות, רכב מתחיל לצפצף. עוצמת הציפצוף וגם תדירות היא פונקציה בכמה אני מעל המהירות המותרת.

חשבתי כי זה גם איתוראן, כי אין לי מושג מה זה יכול להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לאחרונה קניתי רכב חדש שמותקן בו מערכת איתוראן, וכשבאתי לבטח את הרכב לא הייתה להם דרישה למערכת זו.

אני מתלבט אם להפעיל את המערכת או לא, אשמח לשמוע מכם לגבי הנקודות האלה:

1) האם זה עוזר באמת למנוע\לאתר את הרכב במקרה של נסיון גניבה?

2) מנסיונכם, האם ניתן להתקשר לאיתוראן כדי להצטרף לשירות ולהשתמש בתשתית שכבר קיימת?

3) מה העלות החודשית של השירות?

תודה.

1. כן (לא מנסיון) . השרות של איתורן כולל את הסיירים שלהם שמחפשים את הרכב הגנוב

2. כן, מניח שזה בתשלום ותצטרך להגיע לנקודת שירות עבור ההתחברות, במידה ומתקין מטעם היבואן לא חיבר אותך.

3. כ 22 לחודש עבור פאל+עלוקה לרכב שלא מחויב בשירות איתור עבור הביטוח. זה כולל גם חיבור לשירות אפ' לאיתור הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתוראן אינו תנאי לביטוח בכל רכב

אצלי כן. יש סעיף.

ללא איתוראן מקיף היה עולה 9000-10000 ולא 4300, בדקתי

בקיצר, לפותח שרשור, אם אין חובה להפעיל זה משהו אחר.

אצלי יש משהו fancy כזה בדמות אפליקציה לטלפון, שאני יכול לעקוב בזמן אמת, מעבר לזה - לא יודע אם יש משמעות.

אם כי ישנה עוד איזה פונקציה מעניינת אצלי: כשאני מתקרב למצלמת מהירות, רכב מתחיל לצפצף. עוצמת הציפצוף וגם תדירות היא פונקציה בכמה אני מעל המהירות המותרת.

חשבתי כי זה גם איתוראן, כי אין לי מושג מה זה יכול להיות.

הדגשתי את המילה הרלוונטית ...

יכול להיות שאצלך כן. גם בנירו החדשה כן,

אבל ב-GTI פרפורמנס שלי לא היה צריך איתוראן בכלל. וזה רכב של 235 אלף ש"ח והביטוח עלה לי כ-3.5 אלף.

ולכן אמרתי, יש המון שוני בין רכב לרכב, חברת ביטוח אחת למשנה, מקום מגורים וכו' וכו'.

לגבי התראת מהירות - אכן שירות של איתוראן. חינם בדרך כלל לשנה הראשונה (של רכב חדש) ולאכן מכן עולה 5 שקלים בחודש כמדונמני

ב-GTI בפעם הראשונה הופעתי מאד (לא ידעתי שקיים) ... נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התראת מהירות - אכן שירות של איתוראן. חינם בדרך כלל לשנה הראשונה (של רכב חדש) ולאכן מכן עולה 5 שקלים בחודש כמדונמני

בדיוק היום התקשרה בחורה ונפתרה החידה.

צודק זה אכן איתוראן, עבד אצלי 3 חודשים, עכשיו היא ביקשה 12.5 שקלים לחודש, אמרתי "לא, תודה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שהיא תחזור אלייך ותתן הצעה זולה יותר,

אם לא - טלפון נוסף מהצד שלך ואפשר להשיג מהם הנחה... אם השירות מעניין אותך בכלל, כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של כמה מתגרזנים :-D

התראת מכמונת אחת בזמן הנכון תחסוך את עלות הפעלת השירות (נניח כ-100 ש"ח בשנה) ל-5 / 10 שנים :)

שלא נדבר על הרשיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של כמה מתגרזנים :-D

התראת מכמונת אחת בזמן הנכון תחסוך את עלות הפעלת השירות (נניח כ-100 ש"ח בשנה) ל-5 / 10 שנים :)

שלא נדבר על הרשיון

אני לא נוסע מהר, ואני יודע איפה המצלמות. לא היה לי דו"ח אחד אפילו מאז שהוצאתי רישיון ב-1993

מעצבן שאתה (?) כתבת כי מנוי איתוראן עולה 26 ש"ח לחודש, אני משלם כפול. אבל אני לא רואה אופציות מיקוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא נוסעים מהר אז הכל בסדר ;)

אכן, זה הסכום שאני שילמתי - כאשר אין דרישה ביטוחית לאיתוראן אז ניתן להוזיל את המחיר משמעותית.

כאשר יש דרישה ביטוחית, הם מרשים לעצמם לקחת סכום גבוה יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...