Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקול נייד לטיולים, המלצות והתלבטות בין מספר דגמים

Emanuel5
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוצא לנו לטייל הרבה, בעיקר טיוליי "המרחות", כלומר לוקחים תיק גב עם אוכל ושתייה + פקל קפה + מחצלת הולכים לאחד מיני המסלולים הרבים שיש בארצנו מוצאים נקודה יפה לאורך המסלול ו"נמרחים", בדרך כלל מסלול של 2-3 אנחנו מסימים ב 5-6 שעות :wink:

לדעתי קצת מוזיקה יכולה לשדרג עוד טיפה את החוויה ולכן מחפש רמקול נייד, הדרישות הן:

עמיד כמה שיותר למכות, טלטולים ואבק.

משקל וגודל: עדיף למשהו לא כבד מידי ושאינו תופס מקום רב בתיק, נגיד לא גדול מבקבוק ליטר וחצי.

צליל איכותי כמה שניתן - אני לא אודיופיל אבל לצורך העניין לשמוע מוסיקה מהטלפון זה ממש סבל עבורי.

עוצמה: לא נדרש משהו עוצמתי, בניגוד לחבר'ה הצעירים, אני נהנה ממוזיקה גם כשאינה גורמת לנזק בלתי הפיך לתוף האוזן :-)

מחיר: עדיף כמה שיותר זול ושלא יחרוג מ 400 ש''ח, אלא אם ממש שווה את זה.

הדגמים שהסתכלתי עליהם הם:

רמקול נייד Marley - No Bounds Sport:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1043680

רמקול נייד JBL FLIP 4:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=941678

אם יש רמקול אחר שלדעתכם עדיף אל תתבישו להציע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטבע באים להנות מקולות הטבע ולא מהמוסיקה של מישהו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה צודק לגמרי. המכשירים האלה גורמים סבל לכל מי שבסביבה. רוצה מוזיקה - אין בעיה. השקע בזוג אזניות איכותי.

בטיולים בטבע אין כמו רחשי הטבע, קצת רעש של המטיילים (דיבור, לא יותר מזה), ולפי החתמה של ישה - ילדים. אני נהנה לראות משפחות מטיילות בלי להפריע לשכנים. חינוך טוב לילדים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיקה של מטיילים אחרים זאת רעה חולה,

מציק ביותר. לא במקרה יש איסור להשמעת מוזיקה בשמורות למיניהן.

מה שכן, לענייננו, ה-jbl נשמע טוב מאוד יחסית למחיר,

וכדאי להוסיף כמה שקלים למארז ייעודי שיגן עליו במהלך הסחיבה.

החיסרון העיקרי שלו (חוץ מהיותו פגע רע / חולירה / מפגע סביבתי) הוא שפיזור הצליל מאוד כיווני, ויש הבדל גדול אם אתה יושב מולו או לידו, בעיקר במיד-באס.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הפליפ4 ב 305 שח במחסני חשמל זה יופי של דיל. אחלה רמקול נייד.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, נפלתם על הבחור הלא נכון להטפות מוסר, אם עובר לכם בראש שאני מתכנן לצאת לטיול בשמורת טבע עם רמקול על הגב בפול ווליום אז הבנתם לא נכון, אני מהחבר'ה שמסתובבים עם שרוך פקקים מחובר לתיק ומחבר אליו כל בקבוק זרוק על המסלול ומרים (כמעט) כל שקית במבה בדרך.

שבוע שעבר היתי עם חברים באיזה חור באיזור מצפה רמון (לא חאן מסודר אלא ממש חור בשום מקום), לילה, הילדים באוהל ישנים, רק אנחנו והכוכבים, התחשק לי לרקוד עם אשתי מעט, והאופציוה היחידה הייתה לשים מוזיקה בטלפון - התבאסתי, תאמינו לי שלאף אחד לא היינו מפריעים, אולי לעקרבים מסביב ...

לפני חודש על הכרמל, הלכנו בשביל לא מסומן כלל לנקודת תצפית שאנחנו אוהבים, חוץ מחזירי בר אין אף אחד במרחק 5 ק''מ, אז ישבנו על תה צמחים וגם שם הרגשתי שמוזיקה הייתה תורמת לאווירה.

ההתנגדות הנחרצת שלכם כלל לא ברורה לי.

כעת אם למישהו יש המלצות ענייניות אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמנואל - בתוך עמנו אנו יושבים, ואת הרעש אנו שומעים.

אני שמח שאתה רואה עצמך כפחות רועש, ואני מקוה שזה אכן המצב.

עמך הסליחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Jbl change 4 בלבד

זה הרמקול!!!

בחיים לא נגמרת סוללה ביום אחד.

צליל נקי ועמוק, עמיד בגשם.

מסתובבים עם כזה כבר למעלה משנה, פשוט רמקול מעולה.

בחיים לא הפערנו לאף אחד,

בעיקר כמוזיקת רגע,

לפעמים ילדים שרים או רוקדים.

לא כל בן אדם שמדליק רמקול,

זה קריוקי בכנרת.

לא צריך להגזים.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש רמקולים מסוג MIFA A20, ניתן לרכוש זוג ולחבר אותם יחדיו לטובת סטריאו אמיתי.

לי יש שיים כאלה בסלון יחסית קטן והם בהחלט מספיקים, אפילו מפתיעים לטובה.

יש מלא סקירות ביוטיוב ועוד.

כשרכשתי אותם גם היו ביקורות מעולות על דגם מסויים של anker אך לא זכור לי איזה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין האופציות שנתת, אבל קניתי מאמזון את הרמקול OontZ Angle 3 אחלה רמקול, צליל לא רע (במיוחד בווליום הנמוך) זול , עמיד במים וסוללה לא רעה בכלל.

ממליץ בחום.

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם כמה FLIP 3 ו FLIP 4, אחרי כשנה-שנה וחצי הסוללה מתפגרת. מעבר לזה אחלה רמקול, ואני משתמש די הרבה בפונקציה של חיבור כמה רמקולים במקביל (כרגע יש לי FLIP 4 ו CHARGE 4 אחרי שהחלפתי שני FLIP 3 ואחד FLIP 4 שהתפגרו).

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Flip לא סתם הרמקול הפופולארי ביותר בארץ, נהנה ממנו מאוד.

בקשר לסוללה, מחזיק מעמד יפה אצל חברים שמשתמשים בו על בסיס יומי כבר מעל שנה, אני עוד לא הגעתי לפזמ כזה.

בגלל הפופולאריות שלו אני מאמין שאפשר גם למצוא סוללות ברשת להחלפה לאחר שנתיים אם רואים ירידה, אם משתלם בכלל..

עמיד למים ולאבק, אבל את האמת מפחד לבדוק, אני מאמין שאתה לא הולך לשחות איתו בכנרת אלא לזרוק אותו בתיק ולקוות לטוב, לדעתי הוא solid לגמרי ולא יקרה לו כלום אבל הצדדים שלו בהם נמצאים רמקולי הבס מאוד רגישים ללחיצה לכן הייתי מחפש איזה קייס קשיח שישמור עליו בתיק, אפילו הקופסה המקורית עם קצת ריפוד תהיה בסדר.

אני אוהב את הצליל שבוקע ממנו, הוא די חד-כיווני ולכן זה עדיף לטבע, תכוון על עצמך את הרמקול ורוב הסיכויים שמי שמאחוריו ישמע מעט מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...