Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נשלל ל30 יום

שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בקצרה נתפסתי לאחר שתיית בירה במחסום משטרתי על 230 מילגרם ונלקח ממני הרישיון במקום ועשה לי במקום השוטר(קצין) שימוע. אני יודע שיצאתי מפגר ואני מצטער על שניה שעשיתי זאת. עכשיו מה שבאמת רציתי לשאול בזמן הבדיקות והכל לא נתנו לי אפשרות שמישהו יקח לי את הרכב? הייתי במרחק 5 דקות מהבית וכן היה לי מי שיקח. יותר נכון הם אפילו לא הציעו לי את האופציה הזאת שיש אפשרות שמישהו יקח לי את הרכב. הם נטו אמרו לי מאיפה אתה רוצה לקחת את הרכב והציעו לי שתי מקומות. עכשיו רציתי לדעת זה תקין שהם אפילו לא הציעו לי שמישהו יקח את הרכב במקומי? כאילו הכל תקין במקרה? תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ככל הנראה אחד מאלה ןלכן הקצין מפעיל את סמכותו. אתה רשאי לפנות לבית המשפט ולבקש לבטל גם את הפסילה של רשיון הניהגה גם של איסור השימוש ברכב. לשם כך יש להצטייד בעו"ד תותח

אחד המנויים להלן שלפי דגימת נשיפה, בגופו מצוי אלכוהול בריכוז העולה על 50 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף, או לפי דגימת דם – בריכוז העולה על 10 מיליגרם אלכוהול ב-100 מיליליטר דם:(א) נהג חדש;(ב) נהג שטרם מלאו לו 24 שנים;

היה לקצין משטרה יסוד להניח כי יוגש כתב אישום נגד הנהג, רשאי הוא למסור לו הודעת איסור שימוש ברכב שבו נעברה העבירה לתקופה של 30 ימים,

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מאלה שכתובים בלשון החוק, שהוא ציין כמה שורות לאחר מכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש הוא נהג חדש או נהג עד גיל 24

לכן אמת המידה לגביהם היא 50 מיקרוגרם ולא 240 מיקרוגרם ( כאשר המשטרה רושמת דו"ח רק אם עבר 290 מיקרוגרם ).. כלומר אילו לא היה נהג חדש או נהג צעיר לא היה מקבל דו"ח בכלל.

והענישה על חשבון היא פסילת הנהג ל 30 יום ואיסור שימוש ברכב של 30 יום תוך שהרכב נלקח למקום חניה שמור . התביעה גם יכולה לבקש מבית המשפט לפסול את רשיונו עד לסיום ההליכים בבית המשפט.

את המשך הצינור הוא יקבל במשפט : פסילת חובה של שנתיים לכן יש להצטייד בעו"ד תותח כבר היום שיכול תמורת תשלום מפולפל להגיע לעיסקת טיעון עם התביעה, לאור כשלים בשלל הדוחות שיש למלא במקרה שכזה.

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסף על זאת, הוא ישלם גם עבור הגרירה והאחסון.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד תותח (לא זול אבל תותח):

משרד עו"ד אורון. הכי טובים בתחום בארץ.

הציל אותי בזמנו וגם כמה חברים שלי שהבאתי לו מאז ממצבים בלתי אפשריים.

דבר איתי אם אתה צריך פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש הוא נהג חדש או נהג עד גיל 24

לכן אמת המידה לגביהם היא 50 מיקרוגרם ולא 240 מיקרוגרם ( כאשר המשטרה רושמת דו"ח רק אם עבר 290 מיקרוגרם ).. כלומר אילו לא היה נהג חדש או נהג צעיר לא היה מקבל דו"ח בכלל.

והענישה על חשבון היא פסילת הנהג ל 30 יום ואיסור שימוש ברכב של 30 יום תוך שהרכב נלקח למקום חניה שמור . התביעה גם יכולה לבקש מבית המשפט לפסול את רשיונו עד לסיום ההליכים בבית המשפט.

את המשך הצינור הוא יקבל במשפט : פסילת חובה של שנתיים לכן יש להצטייד בעו"ד תותח כבר היום שיכול תמורת תשלום מפולפל להגיע לעיסקת טיעון עם התביעה, לאור כשלים בשלל הדוחות שיש למלא במקרה שכזה.

יכול להיות גם נהג ציבורי או מעל 3.5 טון, והאכיפה היא רק מעל 100 מיקרוגרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

בחוק 240 לנהג רגיל והאכיפה מעל 290

ןלאוכלוסיית המיוחדים 50 מיקרוגרם בחוק האם האכיפה רק מעל 100 מיקרוגרם? לא פרופורציונאלי לנהג רגיל לכן מהיכן המידע שרק מ 100 מיקרוגרם אוכפים?

ואתה צודק בהשלמת אוכלוסיית הנהגים שעליהם ההחמרה חלה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

ןלאוכלוסיית המיוחדים 50 מיקרוגרם בחוק האם האכיפה רק מעל 100 מיקרוגרם? לא פרופורציונאלי לנהג רגיל לכן מהיכן המידע שרק מ 100 מיקרוגרם אוכפים?

מתנדב ית"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...