Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה לאחר רכישה

adi_b
שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אשמח לשתף אותכם בסיטואציה שקרתה לי היום, מכרתי היום את הרכב רנו קליאו 2009. ראוי לציין ששווי הרכב הינו פחות מ20% מההכנסה החודשית המשותפת לכן שיתפתי בכל התקלות הידועות לי וגם באתי לקראתו במחיר, נמכר ב5500 כ50% מהמחירון. לאחר שהגיע לבית בצירוף מקרים התגלתה תקלה מוט ההילוכים לא זז. מצד אחד אני מרגיש לא נעים בגלל התזמון מצד שני הרכב כבר נמכר וזו תקלה שלא הייתה במעמד המכירה. מה הייתם עושים, אני שוקל לשלם 500 שח סמלי ובזה לגמור את הסיפור. מה הייתם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהייתי מחליט האם לשלם או לא, הייתי קופץ לראות האם מדובר בתקלה שקיימת באמת או שזה מישהו שמנסה לתפוס עלי טרמפ.

אם ב"מוט הילוכים לא זז" הכוונה שהוא לא יוצא מ P, תבדקו האם נדלקים אורות בלם בעת לחיצה על הבלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לבדוק איך שהוא התקשר והתקלה אכן קיימת, מה זה אומר אם לא נדלקים אורות בלם?

הקונה התקשר להתלונן הוא לא דרש , אבל זה פשוט הרגשה שלי כיוון שהסיטואציה לא נעימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אורות בלימה לא נדלקים בלחיצה על הדוושה, סימן שהחיישן של הבלימה לא תקין והרכב "לא יודע" שהבלם לחוץ ולא משחרר את הנעילה של מצב P.

התיקון לא מסובך וכולל חיישן פשוט וזול.

לגופו של ענין - אני מבין ושותף לתחושת חוסר הנעימות שלך (אני הייתי מרגיש כמוך), אבל בהיותי מנותק רגשית מהקונה - הייתי אומר שהוא בדק את הרכב, לא הייתה תקלה (וזו תקלה שאי אפשר למסך ולהחביא לתקופה קצרה) ועכשיו הבעיה היא שלו... חוקית - זה נכון. אנושית ואישית - זה כבר סיפור אחר ומושפע ממי אתה ומי הוא.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות להעביר מ P במצב הזה, ההסבר בספר רכב לא הכי ברור אבל תנסו.

Screenshot_20191109-113323(1).jpg

ולגבי השאלה עצמה - תלוי מי הקונה, איך הוא מתנהל, איך הוא מדבר וכו'.

אם זה מישהו בלי ניסיון שקנה אוטו ראשון, מדבר בנימוס לא בא בטענות ובדרישות אז כנראה שהייתי עוזר לו עם התקלה הזו. בהנחה שהאבחון שלנו נכון - יוניט אור בלם - זה עולה כ 150-200 ש"ח, לא 500.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...