Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני \ רכב פנאי קטן חדש - 100-110 אלף ש"ח

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח אם תוכל לפרט באופן כללי לגביי הרכב, עלויות תחזוקה, ביטוחים וכו'.

לגביי ארונה FR - המחירון שלה עכשיו הוא כמעט 122 אלף ש"ח (לא על הכביש).

אגב, האם בארונה ובאיביזה רצועת טיימינג או שרשרת?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ביטוח לכל נהג מעל 21 עם 3 שנים רישיון ללא תביעות שילמתי בשנה שעברה 6,400 ש"ח. השנה בהסדר מיוחד לעובדי מדינה עלה רק 4,800.

טיפול 15 בוצע קצת לפני הזמן כשהרכב הגיע לגיל שנה ועלה 550 ש"ח במוסך הצפון בנצרת.

ל-FR יש מידת צמיגים שונה מלסטייל, הרכב הגיע עם קונטי אקו 5, היה פנצ'ר שגרם להיפרדות של הרשת מהסוליה, לקח קצת זמן וכמה פנצ'רים נוספים לגלות את זה ואז הבנתי שצריך להחליף צמיג אבל הדגם הזה בקוד העומס והמהירות הספציפי שהורכב על האוטו לא מיובא לארץ אז הוחלפו שני צמיגים קדמיים לקונטי אקו עם קוד עומס גבוה יותר בעלות של 1,200 ש"ח.

לגבי רצועה או שרשרת אין לי מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושב גם לקנות את הרכב,

האם בקרת השיוט האדפטיבית פועלת בפקקים? (זחילה ועצירה מוחלטת)

האם ניתן לבטל/לכבות/לנתק לחלוטין את פעולת המובילאיי? (והאם ההגדרה נשמרת או שצריך בכל התנעה מחדש?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת השיוט עובדת עד בלימה מוחלטת ולאחר מספר שניות תופיע הודעה במסך בלוח המחוונים שתבקש ממך ללחוץ על דוושת הבלם.

בזינוק מחדש היא מופעלת באמצעות משיכה של המנוף או ליטוף של דוושת התאוצה.

את המובילאיי אפשר לכבות בכל התנעה מהכפתור. פעם שמעתי שאפשר לכבות את ההתרעה על סטייה מהנתיב, מודה שלא ניסיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממתין לנסיעת מבחן על הארונה כרגע, אחזור עם תובנות בסופ"ש.

ביצעתי נסיעת מבחן על האיביזה FR, הרגישה לי די קשיחה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעוניין במשומש ומעדיף רכב עם טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סטוניק נראית חמוד.

אני באופן אישי בתקציב הזה הייתי לוקח דאסטר, או סטפוואי (מינוס בבטיחות ובעוד כמה סעיפים כמובן, אבל חוסך הרבה בתקציב). זאת כמובן העדפה אישית שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מחפש אוטומט והדאסטר האוטומטי כרגע לא משווק, לסנדרו סטפווי יש רובוטי מצמד בודד.

האמת שיצא לי לאחרונה לנהוג כמה ימים בדאסטר דיזל אוטומטי משומש. הוא הפתיע והיה הרבה יותר טוב ממה שציפיתי, נוח וזריז, אבל עדיין מזכיר יותר רכב עבודה, האבזור מאוד בסיסי, האיכות גם כן ולדעתי אבזור בטיחות אקטיבי בסיסי כמו בלימה אוטונומית בעיר הוא כבר ממש דרישת חובה.

בכל אופן למקרה הזה אני לא רואה איך אחד מהרכבים האלה מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הסקודה סקאלה החדשה.

יכול להיות שבימי מכירות תתכנס למחיר שאתה מחפש.

את האמת שחשבתי עליה, אני אבדוק מה המחיר במסגרת ימי המבצע.

החשש שלי הוא מסחירות עתידית כי זה דגם חדש.

בנוסף נראה לי שהוא קצת גדול מדי.

קיה סטוניק נראית חמוד.

אני באופן אישי בתקציב הזה הייתי לוקח דאסטר, או סטפוואי (מינוס בבטיחות ובעוד כמה סעיפים כמובן, אבל חוסך הרבה בתקציב). זאת כמובן העדפה אישית שלי.

לא מעוניין בדאצ'יה, מחפש רכב בטיחותי ומודרני עם סחירות טובה, אולי הדאצ'יה תהיה בסדר בסחירות (למרות שאני לא בונה על זה), אבל היא מרגישה מיושנת, אפילו אחרי שהדאסטר מתוח הפנים מרגיש יותר מודרני מהדגם הקודם, עדיין הוא מרגיש מיושן ביחס לאופציות שאני בודק \ בדקתי כמו C3, איביזה וארונה.

תנהג בקיה סטוניק ואני מאמין שמהר מאוד תפסול אותה.

דאצ'יה תהיה שנמוך אפילו ביחס ל500 העתיקה.

למה אתה חושב שאפסול את הסטוניק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו כאלה בעבודה בליסינג,

היא מרגישה בסיסית והאחיזה שלה לא להיט.

היא החליפה לאנשים ראפיד והם מעדיפים את הסקודה.

גם אני עם אותה תחושה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני כשנה C3 לא חדשה (2017) ואני מתכנן להחזיק אותה כ-3 שנים (אולי יותר, אני מרוצה מאוד ממנה).

גם אני חשבתי על שמירת הערך והגעתי ל-2 מסקנות:

1. אם הרכב מוצלח (ונראה שהוא מוצלח), הוא ימכר בקלות כיד שנייה ויהיה מבוקש מספיק. בטח כשיש לו מראה אטרקטיבי מאוד. גם אם יהיה פחות מבוקש, המחיר הראשוני היה משמעותית נמוך יותר (אבסולוטית, לא באחוזים) מאשר ההבדל הצפוי ביד שנייה בעוד כמה שנים.

2. יש לו 5 שנות אחריות. אם אני מוכר אותו בעוד 3 שנים כשהוא באחריות יצרן, זה יתרון גדול מאוד מבחינת סחירות.

עוד יותר חשוב - אני נהנה מאוד עם הרכב. נוח לי. זה שווה לי הרבה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה שהגיעה היום : המיקרה החדשה, מאה אלף לרמת הגימור הבסיסית ו105 לרמת הגימור הגבוהה , מנוע ליטר טורבו משודך לגיר רציף.

חסרונות: אין בקרת שיוט אדפטיבית , גרסת הבסיס מגיעה עם movon ונתון התאוצה מאכזב ביחס לרכב עם טורבו.(בגרסה האוטומטית, יש גם ידנית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...