Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני \ רכב פנאי קטן חדש - 100-110 אלף ש"ח

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה "תובנות" מהיום:

1. את הסטוניק אפשר לקבל ב-111 אלף ש"ח (על הכביש) ברמת גימור EX בצבע שחור או בצבע אפור עם גג כתום. צבעים אחרים באותה רמה גימור יעלו כ-115 אלף ש"ח.

2. יש אפשרות להוסיף בקרת שיוט ליאריס תמורת 1500₪.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא אשקר, יש לי מעט חשש מנושא הסחירות של הצרפתיות, לא צריך ללכת רחוק מדי, רק פה בפורום לא מעט אנשים מבקשים "לא צרפתי" ובטח בקבוצות פייסבוק כמו פשפשוק רכב.

כן, אני קונה את הרכב בשביל השימושים שלי, אבל אני גם רוצה סחירות סבירה בסוף התקופה כשאצטרך \ אחליט למכור.

אם כבר C3 או קקטוס, אולי אקח בליסינג פרטי.

יש לי בדיוק עכשיו את אותה ההתלבטות שצמצמתי כרגע ל 208 מול C3 (יכול לראות את השרשור שלי....) ואולי גם סוזוקי סוויפט?...

האמת שקלתי בהתחלה ליסינג פרטי בגלל העניין הזה, אבל אני מתכננת לקנות רכב שיהיה איתי שנים..את הנוכחי יש לי כבר 11 שנים ונקנה חדש.

כשבדקתי ליסינג פרטי ל 208 יצא באזור 70K שקל ל 3 שנים כולל ביטוחים...זה כבר מתקרב למחיר הרכב עצמו ולכן לא בטוחה שזה כדאי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי לקחת את הרכב בלי חבילת הביטוח שלהם, כי אני מקבל החזרים ממקום העבודה, אבל עדיין, ראיתי פג'ו 208 ב-1270₪ לחודש, פלוס מקדמה של 8000₪ אם אני טועה (בערך, אולי זה 7900₪), יוצא כ-54 אלף ש"ח. אם מוסיפים חבילה שמאפשרת לי להחזיר את הרכב עם פגיעות ושריטות בלי שיתחשבנו איתי, צריך לשלם עוד 70₪ בחודש, וזה אכן מביא אותי למחיר שקרוב ל-60 אלף ש"ח.

לקנות 208 חדשה בטח יעלה בסביבות 90-95 אלף ש"ח (מהסוכנות) או 80 אלף ש"ח ביד שניה 0 ק"מ. ברור שהרכב לא יהיה שווה 20-30 אלף ש"ח אחרי 3 שנים.

ניסיתי לקבל בעצמי איזו חוות דעת לגביי ירידת ערך על ידי בדיקה במחירון של לוי יצחק ועל ידי בדיקה של מחירי הביטוחים, נראה שברוב המקרים אדרש לשלם 4500-5000₪ לשנה על ביטוח מקיף וחובה (אני נוהג קרוב לעשור, בן 27 עוד מעט).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי לקחת את הרכב בלי חבילת הביטוח שלהם, כי אני מקבל החזרים ממקום העבודה, אבל עדיין, ראיתי פג'ו 208 ב-1270₪ לחודש, פלוס מקדמה של 8000₪ אם אני טועה (בערך, אולי זה 7900₪), יוצא כ-54 אלף ש"ח. אם מוסיפים חבילה שמאפשרת לי להחזיר את הרכב עם פגיעות ושריטות בלי שיתחשבנו איתי, צריך לשלם עוד 70₪ בחודש, וזה אכן מביא אותי למחיר שקרוב ל-60 אלף ש"ח.

לקנות 208 חדשה בטח יעלה בסביבות 90-95 אלף ש"ח (מהסוכנות) או 80 אלף ש"ח ביד שניה 0 ק"מ. ברור שהרכב לא יהיה שווה 20-30 אלף ש"ח אחרי 3 שנים.

ניסיתי לקבל בעצמי איזו חוות דעת לגביי ירידת ערך על ידי בדיקה במחירון של לוי יצחק ועל ידי בדיקה של מחירי הביטוחים, נראה שברוב המקרים אדרש לשלם 4500-5000₪ לשנה על ביטוח מקיף וחובה (אני נוהג קרוב לעשור, בן 27 עוד מעט).

נכון, אלו המספרים שגם אני קיבלתי. אז המסקנה מכך היא שבאמת ליסינג לא משתלם למי שמתכנן להחזיק את הרכב הרבה שנים....נראה לי.

לגבי ביטוחים- וואו, יקר! אלו באמת המחירים לרכב הזה?

אגב, אני הייתי בסוכנות פיג'ו שבוע שעבר. יש להם עכשיו מבצעי סוף שנה, הנחה של 10K על ה 208...יצא באזור 96 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לדעתי את ה-C3 לעומת ה-208, היא יותר מודרנית וייחודית ומאובזרת יותר מבחינת בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה "תובנות" מהיום:

1. את הסטוניק אפשר לקבל ב-111 אלף ש"ח (על הכביש) ברמת גימור EX בצבע שחור או בצבע אפור עם גג כתום. צבעים אחרים באותה רמה גימור יעלו כ-115 אלף ש"ח.

2. יש אפשרות להוסיף בקרת שיוט ליאריס תמורת 1500₪.

רק לפני החלטה תעשה נסיעת מבחן קצרה על היאריס, באמת שמעבר לזה לא תצטרך לדעתי שום שיכנוע ללמה היא לא רלוונטית(לדעתי) - לא צריך ממש מעבר לזה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעשה נסיעת מבחן, אבל אשמח לשמוע את ההסבר שלך לאי הרלוונטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לדעתי רכב יחסית יקר למה שהוא מציע:

- הוא פשוט נורא מבחינת הדשבורד הפקדים וכו׳ - החומר קשיח ולא נעים למגע כ״כ.

- המושב שטוח מאוד(כולל גב המושב) ונוקשה, אישית הגב שלי רגיש והרגשתי שפשוט הגב נשבר מהמושב.

- לגבי יחידת ההנעה ההיברידית, היא בסדר - קצת רועש המנוע במאמץ אבל לא משהו לעוף ממנו.

הקטע הוא שרואים את הסכומים שהיא מתומחרת בהם קשה להבין את הבחירה בה, נכון שיש לה את יתרון ההיברידית הדי יחידיה בקטגוריה נכון להיום אבל זה פשוט לא רכב שנעים לנהוג בו - ואולי אני קצת רגיש לדברים שאחרים לא רגישים אליהם, פשוט נסה את המושב בעיקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שהסעיף הראשון לא ממש מטריד אותי, אני לא מלטף את הדשבורד כל היום.

הסעיף השלישי גם לא נוראי מדי.

הסעיף השני הוא היחיד שעלול להטריד אותי, אבל זה עניין אישי.

אני שוקל את היאריס בעיקר בגלל צריכת הדלק, גיר שאינו רובוטי ושוק טוב במכירה (ככל הנראה). נראה שאקזמפלרים טובים שווים עדיין סכומים מכובדים למדי גם אחרי 3-4 שנים.

אני חושב שכרגע אצמצם את הרשימה לדגמים הבאים:

טויוטה יאריס היברידית ברמת הגימור הגבוהה ( + בקרת שיוט)

קיה סטוניק 1.0T ברמת גימור EX

סיאט איביזה ברמת גימור Style

בסימן שאלה, בעיקר עקב סחירות עתידית - סיטרואן C3

באופן אישי, על מה היית ממליץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אוטומט הוא חובה הייתי בודק את הריו(לא יודע מה הסטוניק נותן יותר חוץ מגובה) או איביזה מתוך הרשימה(במידה והמושב נוח בנסיעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומט חובה.

הריו 1.0 טורבו זמינה עם גיר רובוטי (כפול מצמדים), אין אפשרות לאוטומט פלנטרי.

ביצעתי נסיעת מבחן על איביזה ברמת גימור FR והיה בסדר גמור מבחינת נוחות, כמה שזכור לי ברמת גימור סטייל יש צמיגים אחרים, אז אולי יהיה יותר קצת נוח.

בכל זאת נסיעת מבחן היא לא מדד מהותי, לא עשיתי נסיעת מבחן של 3-4 שעות, בסך הכול סיבוב קצר של 10-15 ק"מ. במסגרת הזמן שיכולתי להתרשם מהרכב, קיבלתי רושם טוב בסך הכול.

זה לא C3 כנראה, אבל זה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר בגלל מה שהיה עם DSG בעבר, פורד עם הגיר הרובוטי שלהם וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני כבר לא מת מפחד, כבר כמעט 3 שנים עם הקליאו ותאכלס הגיר אחלה.

אם פלנטרי הוא חובה בשבילך זה מאזדה 2, פיג׳ו 208 או c3 - ה208 אולי הייתי מחכה לדגם החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש מענייני הסחירות ב-C3 וב-208.

המאזדה 2 נחותה מרוב המתחרות בקטגוריה בענייני בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...