Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרגיש מרומה לאחר רכישת רכב חדש

Moshiko Meller
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כשבועיים לערך החלטתי להחליף את הרכב הישן שלי ברכב חדש. לאחר בדיקות מקיפות הוחלט שאני רוכש רכב חדש מהחברה. לאחר קריאה בכל מיני פורומים ואתרים הבנתי שיש הנחות לרכישת רכב חדש מהחברה, חלק מההנחות ניתנות במסגרת ימי מכירות, מבצעים, חברי חבר וכו. כאשר ניגשתי לסוכנות על מנת לסגור עיסקה דיברתי עם הנציג בנוגע להנחות ברכישת רכב חדש והוא מצידו אמר שאין שום הנחות והמחיר של הרכב הינו לפי המחירון. גם לאחר ששאלתי אותו על ימי מכירות וכו התשובה שלו הייתה שימי מכירות לא יהיו בקרוב. כמובן שלא המשכתי לבדוק או להתעקש, סגרתי עיסקת טרייד אין על הרכב שלי ואת ההפרש ניגשתי לבנק ועשיתי העברה בנקאית. לאחר כשבוע ובעודי ממתין לרכב החדש שיגיע, הבחנתי כי יש ימי מכירות והרכב שהזמנתי (כמובן במחיר מלא) גם בן הדגמים.

השאלה שלי האם לעוד מישהו זה קרה? האם לבטל את העיסקה בגלל חוסר אמינות של הסוכן שאמר לי שאין ימי מכירות?

עדיין לא קיבלתי את הרכב, וגם לא את מספר הרכב החדש כלומר למיטב הבנתי הוא עדיין לא נרשם על שמי

אשמח לעצות מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוב הסיכויים שבגלל שאתה בא בעסקת טרייד, גם אם באותו הזמן שרכשת את הרכב החדש היה מתחיל המבצע, לא היית מקבל הנחה בגלל שאתה בטרייד.

אני הייתי ממליץ לך פשוט לשנות את העסקה.

תגיד להם שאתה מוכר את הרכב לבד ולא הולך לעסקת טרייד.

במקביל כל עוד לא קיבלת את הרכב החדש, איני רואה סיבה שלא יתנו לך את ההנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

הרי הורידו לי המון כסף בטרייד, רכב ששווה 30 אלף נתנו לי 19 אלף, גם ככה הורידו הרבה בטרייד.

ועוד אמרו לי שביום שאני מכניס את הרכב שלי ולוקח את החדש, אם הייתה ירידה במחירון נוספת, גם את זה אני אצטרך לספוג ולשלם להם על ההפרש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה דבר ראשון , אני לא יודע איזה רכב יש לך כיום.

יכול להיות שהמחיר שקיבלת ביחס למצב הרכב ושוויו בשוק טוב מאוד ויכול להיות רע.

עניין הכפוף למחירון זה סטנדרטי.

אשאל כך , אם אתה מפרסם את הרכב ביד 2 , אתה בטוח שתוכל למכור אותו מעל 19,000 ₪ ?

אם כן, מחר בבוקר תבקש לבטל את הטרייד ותהנה מההנחה.

אם לא , אתה צריך לעשות חישוב של גובה ההנחה שתקבל , לעומת המחיר שאתה צפויי למכור את הרכב.

תחשב את ההפרשים ואז תדע איזה עסקה שווה לך יותר.

בכל מקרה בנוגע לשאלתך , לא תוכל במרבית החברות לקבל הנחה ולעשות טרייד.

בעסקת טרייד ברוב החברות , ההנחה שאפשר לקבל הולכת " לסבסוד " קניית הרכב ממך.

תרשום איזה רכב יש לך כיום ומה ההנחה הצפוייה על הרכב החדש. אז אולי נוכל לעזור לך בחישוב.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה דבר ראשון , אני לא יודע איזה רכב יש לך כיום.

יכול להיות שהמחיר שקיבלת ביחס למצב הרכב ושוויו בשוק טוב מאוד ויכול להיות רע.

עניין הכפוף למחירון זה סטנדרטי.

אשאל כך , אם אתה מפרסם את הרכב ביד 2 , אתה בטוח שתוכל למכור אותו מעל 19,000 ₪ ?

אם כן, מחר בבוקר תבקש לבטל את הטרייד ותהנה מההנחה.

אם לא , אתה צריך לעשות חישוב של גובה ההנחה שתקבל , לעומת המחיר שאתה צפויי למכור את הרכב.

תחשב את ההפרשים ואז תדע איזה עסקה שווה לך יותר.

בכל מקרה בנוגע לשאלתך , לא תוכל במרבית החברות לקבל הנחה ולעשות טרייד.

בעסקת טרייד ברוב החברות , ההנחה שאפשר לקבל הולכת " לסבסוד " קניית הרכב ממך.

תרשום איזה רכב יש לך כיום ומה ההנחה הצפוייה על הרכב החדש. אז אולי נוכל לעזור לך בחישוב.

בהצלחה

אני לא מצליח עדיין להבין.

מה זה משנה אם נתתי 19 אלף במזומן כמקדמה או הכנסתי רכב שהשווי שלו באותו הסכום?

הרכב שעשיתי עליו טרייד אין מסוג דאציה סנדרו סטפוואי, שנת 2015 עם 31000 קילומטר. יד שניה במצב מעולה, ללא תאונות, מטופל רק במוסכים מורשים.

הם גם ככה הורידו לי 11 אלף שקל מהמחיר של הרכב כי הוא במחירון 30 אלף שקל, אז לקחו טווח ביטחון גם למקרה שלא ימכרו אותו במחיר מחירון,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהרוויחו עליך יפה.

כמו שנאמר. תבטל את הטרייד ותנסה למכור לבד. בלי שום קשר להנחה (שלדעתי אתה אמור לקבל) אתה תמכור ביותר מ19 בכמה אלפים.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מצב מבאס, לא יוגע אם היית מקבל עליו 30 מדויק, אבל גם אם מעט פחות.. 19 זו ממש שחיטה, וזה מה שעושים בטרייד אין.

הייתי גם מחפש לבטל עסקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם שזה הזוי, שגם אחרי ההורדת מחיר המאסיבית הזו בטרייד אין עוד אמרו שאם הרכב ירד במחירון בזמן החלפת הרכב (כשאני מכניס את שלי ואמור לקחת את החדש), אצטרך לשלם להם עוד גם על הירידת מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב טרם נרשם על שמך בדוק את תנאי ביטול העיסקה.

יכול להיות ששוה לך לשלם "קנס" ולפתוח הזמנה חדש

מצד שני, יבואן הוגן, נכון היה עבורו לבוא לקראתך.

בארה"ב באופן כללי יש מדיניות החזרה מאוד ליברלית. (ללא קשר לרכבים)

אתה קונה בגדים ב GAP לפני חג המולד (במחירי שיא) ואז אחרי חג המולד המחירים יורדים.

האפשרות שלך היא להחזיר את הבגדים ולרכוש אותם מחדש במחיר מופחת.

מה עושים? מגיעים עם הקבלות לקופה ומקבלים את ההפרש במחירים ללא ויכוח

לכן במקרה הזה היבואן יכול היה לאמץ את הרעיון ולזכות אותך בהפרש בלי כל הביטול והבלאגן.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לחברה מייל מאוד מאוד כועס בנושא מה גם שהנציג אמר שהרכב אמור להגיע ב 7.11 והוא עדיין לא הגיע (למרות שזה עדיין במסגרת הזמן שנתנו)

בחברה גם מופיע התאריך שאני אמור הייתי לקבל את הרכב ואין עדיין רכב.

במשך שבוע פלוס רדפתי אחרי הסוכן לקבל מספר רכב, וגם לאחר שאמר לי שהרכב סיים התקנות עדיין לא נתקבל מספר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון ותקנו אותי אם אני טועה, אין מספר רכב=לא נרשם על שמך (עדיין).

פעל לביטול העסקה או לפחות איים בכך כדי לקבל את מבוקשך.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ענו לך יפה.

תבטל את הטרייד ותמכור לבד ותבקש את ההנחה בתמורה. זה הכל.

תפסיק לנסות לחפש היגיון במחירון של הטרייד כחלק מהעסקה.

נשמע שהרכב שלך ימכר בקלות בשוק הפרטי, זה מה שאני הייתי עושה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לחברה מייל מאוד מאוד כועס בנושא מה גם שהנציג אמר שהרכב אמור להגיע ב 7.11 והוא עדיין לא הגיע (למרות שזה עדיין במסגרת הזמן שנתנו)

בחברה גם מופיע התאריך שאני אמור הייתי לקבל את הרכב ואין עדיין רכב.

במשך שבוע פלוס רדפתי אחרי הסוכן לקבל מספר רכב, וגם לאחר שאמר לי שהרכב סיים התקנות עדיין לא נתקבל מספר

אתה קונה בריסטול גדול.

כותב או מדפיס "יבואן XXX, לא מספק רכבים בזמן, לא עונה לטלפונים, גם לא למיילים - ראו הוזהרתם"

נעמד עם הבריסטול בכניסה לסוכנות

מבקש מחבר שיצלם אותך ויעלה לפייס

נראה מי ירדוף אחרי מי...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...