Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרגיש מרומה לאחר רכישת רכב חדש

Moshiko Meller
שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני מציע לקחת את הדברים בפרופורציה.

החיים זה מרתון ולא תמיד תעשה עסקאות טובות. אני האחרון שמזלזל בערך של כסף, אבל לא מדובר פה על סכומים משני חיים.

פעם מרוויחים ופעם מפסידים (או במקרה של קניית רכב חדש פעם מפסידים יותר ופעם פחות :-o). ואין טעם להיות עצוב יותר מדי. חשוב ללמוד מהטעות.

אם אתה רוצה להישאר עם הרכב, אז תנסה לצמצם את הנזק, בין אם מההנחה שמגיעה לך או מביטול הטרייד.

ואם אם לא תצליח? עוד שנה אתה לא תזכור את זה בכלל.

הכי הרבה, מה יותר פשוט מלבטל עסקה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל אני מציע לקחת את הדברים בפרופורציה.

החיים זה מרתון ולא תמיד תעשה עסקאות טובות. אני האחרון שמזלזל בערך של כסף, אבל לא מדובר פה על סכומים משני חיים.

פעם מרוויחים ופעם מפסידים (או במקרה של קניית רכב חדש פעם מפסידים יותר ופעם פחות :-o). ואין טעם להיות עצוב יותר מדי. חשוב ללמוד מהטעות.

אם אתה רוצה להישאר עם הרכב, אז תנסה לצמצם את הנזק, בין אם מההנחה שמגיעה לך או מביטול הטרייד.

ואם אם לא תצליח? עוד שנה אתה לא תזכור את זה בכלל.

הכי הרבה, מה יותר פשוט מלבטל עסקה.

לא כל כך משנה אם עשיתי עיסקה בשקל או ב 120000 שקל, העניין שאני מרגיש מרומה מכל כיוון בעיסקה הזו.

מה גם שאמא שלי קנתה מהם את הרכב שלה, ובקרוב מאוד צריכה שוב להחליף את הרכב שלה והיא תחליף אצלם גם.

קצת לא הוגן כלפינו כלקוחות חוזרים שבמהלך ה 3 שנים האחרונות השקיעו אצלם קרוב לחצי מליון שקל.

והאמת שהסכומים לא משנים כמו העניין שמנסים למכור בכל מחיר.

הבנתי את הטעות שנעשתה, בראשון אבקש לבטל עיסקה ונלך לחברה אחרת שאולי יתיחסו בהתאם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה אם אתה חושב שחברה אחרת היתה מתנהגת אחרת.

לא בארץ.

אני רק רוצה שתהיה בטוח שהמבצע של היום היה חוסך לך כסף.

אני למשל קניתי ספורטאז' ב 2017 ושילמתי מחיר מחירון מלא.

אבל, קיבלתי מחירון על הרכב הישן בטרייד אין, פויינטר, מולטימדיה עם אינטרנט ומגלש קדמי ואחורי (אביזר חיצוני ליופי).

אחרי חודש היה suv days שבו הוצע הרכב בלא פחות מ 8000 שקל הנחה!

אבל ללא טרייד אין ותוספות.

אז בסופו של דבר לא היה הבדל בין העסקאות.

האם קנית בסוכנות של טלקאר או בסוכנות משנה?

האם שילמת מחיר מלא ולא קיבלת שום הטבת מימון או אבזור?

מה ההנחה שמוצעת היום?

כשתענה על כל השאלות, תדע כמה אתה מופסד לכאורה. כך תדע מה לדרוש.

את הדאצ'יה לא קל למכור (ידנית, נכון?).

ככה שהמטרה שלך צריכה להיות עסקה עם טרייד אין + הנחה / הטבה על החדש.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. בכל פעם אתה מוסיף עוד שכבה לסיפור :) בהחלט מאכזב.

תבטל ותקנה משהו טוב אחר במחיר מתאים.

בהצלחה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה אם אתה חושב שחברה אחרת היתה מתנהגת אחרת.

לא בארץ.

אני רק רוצה שתהיה בטוח שהמבצע של היום היה חוסך לך כסף.

אני למשל קניתי ספורטאז' ב 2017 ושילמתי מחיר מחירון מלא.

אבל, קיבלתי מחירון על הרכב הישן בטרייד אין, פויינטר, מולטימדיה עם אינטרנט ומגלש קדמי ואחורי (אביזר חיצוני ליופי).

אחרי חודש היה suv days שבו הוצע הרכב בלא פחות מ 8000 שקל הנחה!

אבל ללא טרייד אין ותוספות.

אז בסופו של דבר לא היה הבדל בין העסקאות.

האם קנית בסוכנות של טלקאר או בסוכנות משנה?

האם שילמת מחיר מלא ולא קיבלת שום הטבת מימון או אבזור?

מה ההנחה שמוצעת היום?

כשתענה על כל השאלות, תדע כמה אתה מופסד לכאורה. כך תדע מה לדרוש.

את הדאצ'יה לא קל למכור (ידנית, נכון?).

ככה שהמטרה שלך צריכה להיות עסקה עם טרייד אין + הנחה / הטבה על החדש.

קניתי בטלקאר, לא היו הטבות וגם לא שקל הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תנאי המבצע עכשיו?

הצעה שלי. בקש לדחות המסירה לינואר.

הם כבר ידאגו לשכנע אותך לקבל את הרכב עכשיו.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מאותה סיבה שמתקיימים עכשיו מבצעי מכירות כמעט אצל כל היבואנים.

חיסול מלאי, ירידה במכירות לקראת החלפת שנת מודל, רצון לעמוד ביעדים של השנה הנוכחית(גם של אגף המכירות וגם ביעדים של היבואן מול היצרן), שינויים שהדגם אולי יעבור בשנה הבאה.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך כמה דברים להבא:

1. להתייעץ לפני רכישה. יש תמיד ימי מכירות. בעיקר לקראת סוף שנה.

2. להשוות בין סוכניות משנה שונות - לפעמים תקבל הטבות שונות.

3. לגבי המצב הנוכחי - אני הייתי מבטל את הטרייד. פשוט שחטו אותך. תזמין לך את הרכב שאתה רוצה (תשאר עם הקיה נגיד) - ותבקש את הנחת המבצע המקסימלית (איך תדע אותה? תלך לסוכנות אחרת ותתעניין כאילו את רוכש במזומן - בלי טרייד). תבקש עלייה לכביש בחודש ינואר 2020 ואת הדאציה שלך תשמור עד אז ואז תמכור אותה למרבה במחיר. אני בטוח שתקבל עליה הרבה יותר מה-19 האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לבטל את עיסקת הטרייד אין ולקבל הנחה על הרכב החדש, קיה יישמחו לא להתעסק עם הטרייד אין.

אני גם קניתי קיה בימי מכירות ואולם מאחר ועשיתי טרייד אין (בהפחתה ממחיר מחירון) לא קיבלתי הנחה. אבל בקיה ממש לחצו עליי לא לעשות את עיסקת הטרייד אין ולקבל את ההנחה.

עשיתי חישוב שזה משתלם לי ונוח.

בדיעבד צדקתי, שנה! לאחר מסירת הרכב לטרייד אין (טריידמוביל) התקשר אלי לקוח פוטנציאלי שראה את הרכב עדיין עומד במגרש של טרייד מוביל (עם אותו קילומטרז' שמסרתי אותו) ועוד מדובר היה על רכב סחיר.

תעשה חישוב אם הפחתת המחיר בטרייד אין בתוספת ההנחה שהפסדת ברכישת הרכב החדש משתלמת לך או לא.

נראה שלא.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה רכב מסרת לטרייד אין ומה ההיסטוריה שלו,

אבל מהנסיון שלי של לא מעט רכבים, בטווח המחיר של פותח השרשור, כול רכב עם נתונים טובים(יד וקילומטראז נמוך) ימכר מהר.

את הספייסטאר שלי פירסמתי מעל למחירון כי לא הייתי לחוץ ותכננתי למכור אותה תוך חודש חודשיים. תוך יומיים הורדתי את המודעה כי הטלפון לא הפסיק לצלצל. ומזכיר - מעל המחירון.

כמו שאמרו, אין לי ספק שגם דאציה עם הנתונים שפותח השרשור ציין תימכר בוודאות יותר מ-19 אלף, וגם די מהר.

וכך גם הוא יוכל לקבל את ההנחה של ימי המחירון או לחילופין לקבל רכב שנתון 2020.

לא יודע מה ההנחות שמוצעות, אבל להערכתי ללא הטרייד אין תוכל לחסוך במהלך הזה סביבות ה-10 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלקאר משלמים לטריידמוביל סכום של כמה אלפים על כל טרייד אין שמבוצע דרכם.

ככה שלטלקאר לא ממש איכפת אם הרכב מבוקש או לא.

כמו כן, לא משנה להם מי יקבל את הסכום. טריידמוביל (במקרה של טרייד אין) או הלקוח שיקבל הנחה אם יוותר על הטרייד.

דאצ'יה נמצאת בתחתית מבחינת שוק יד שניה (למעט הדאסטר). ולהשוות אותה מבחינה זו לספייסטאר, זו טעות.

במיוחד אם מדובר ברכב ידני.

אז כן, הבחור יכול לחסוך כמה אלפים, אבל השאלה אם הוא מעוניין להתעסק עם זה.

נוחות עולה כסף.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה בריסטול גדול.

כותב או מדפיס "יבואן XXX, לא מספק רכבים בזמן, לא עונה לטלפונים, גם לא למיילים - ראו הוזהרתם"

נעמד עם הבריסטול בכניסה לסוכנות

מבקש מחבר שיצלם אותך ויעלה לפייס

נראה מי ירדוף אחרי מי...

לאן אתה רץ? מה הפאניקה? לא עברו 14 ימי עסקים, אלא בסך הכל שבועיים, והיבואנים נוטים לנצל את כל מסגרת הזמן העומדת לרשותם לפני מסירת רכב. אם אחרי 14 עסקים הוא לא יקבל את הרכב, נדבר.

עצת השבוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות שלי לתגובות פה:

1. זה לא נכון שאי אפשר לקבל מחיר של ימי מכירות וגם טרייד. לפני שנה בדיוק חיפשתי לקנות רכב חדש, עשיתי כמה סיבובים ובדיקות, כולם רצו לשחוט אותי בטרייד אין (אין מה לעשות, זה המחיר שמשלמים על הימנעות מלהתעסק במכירה ועל מפתח תמורת מפתח). בסוף רכשתי אצל דלק מוטורס שגם נתנו מחיר מבצע וגם נתנו על הרכב שלי מחיר לא יותר נמוך ממה שאחרים הציעו, ואפילו הוסיפו עוד קווץ' קטן לשם עיגול הסכום...

2. אם המדיניות אכן היתה של "אין גם וגם", המוכר לא היה מסתיר את ימי המכירות אלא אומר לפות"ש חד וחלק "יש, אבל זה לא רלוונטי אליך כי אתה עושה טרייד"

3. בהנחה ופות"ש מרוצה מבחירת הרכב עצמה, לא שווה לו עכשיו לבטל עסקה ולהתחיל טרטור של חיפוש מחדש. שווה ללכת לסוכנות ולטעון שנציג המכירות לא נהג בתום לב והסתיר ממנו מידע, ואז לדרוש את ההפרש במחיר או לכל הפחות הטבה אחרת כמו טיפולים לרכב בחינם

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...