Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2016 1.4 TSI?

ultraboxer
שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

אני מתכנן לרכוש רכב אמין וחסכוני שנה הבאה (התכנון עד יולי/אוגוסט), רכב מתאים לבחור בן 20-21.

מעוניין בפולקסווגן גולף 1.4 TSI 2016, ממליצים? למה/למה לא? אלטרנטיבות?

חשוב לי לציין כי אני מחפש רכב שיספיק לי ל-5 עד 6 שנים אחרי רכישה. רכב יפה ולא מצריך המון טיפולים (כמובן, שלא מדובר פה בנהג משתולל).

במידה ויש לכם המלצות לרכב אחר, אז כמה קריטריונים חשובים:

- צריכת דלק יחסית חסכונים - לפחות ליטר ל-15 ק"מ

- רכב קטן, עדיף בגודל גולף

- מודל יחסית חדש

- רכב יפה ואמין

- אוטומט

- עד 60.000 ש"ח.

תודה מראש! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף לא אוטומט , זה גיר רובוטי עם 2 מצמדים . לגבי האמינות , תלוי את מי שואלים. בפורום היו עשרות שרשורים שאני ראיתי על בעיות בגירים האלו ( כל הקונצרן , סיאט סקודה פולקסואגן אודי) להורים שלי הוחלפו קלאצ'ים פעמיים בגולף במסגרת האחריות ופעם אחת מח גיר . בלי אחריות זו הוצאה כבדה. אם אתה מחפש רכב בסדר גודל כזה עם פוטנציאל תקלות נמוך חפש רכבים עם גיר פלנטרי או גיר רציף של טויוטה , כי גם על גירים רציפים של יצרנים אחרים עלו בפורום מדי פעם טענות .

מזדה 3 או טויוטה אוריס למשל הם רכבים בסגמנט שאתה מחפש עם מכניקה פשוטה יחסית .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...