Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי שיטת רכישה

Guest bud
שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

רציתי להתייעץ עם מביני עניין לפני שאני סוגר חוזה.

אחרי הרבה לבטים ומחקרים ושיחות עם הרבה חברות, אני עומד לרכוש רכש בשווי 230K עם 20K מקדמה מחברת "euro קאר", מעבר למקדמה יש תשלום חודשי למשך 6 שנים ולאחר מכן בלון. אני מתכנן להחזיק את הרכב 7 שנים בערך ואז למכור.

רציתי לשאול מספר דברים:

1. האם מישהו עבד איתם ומכיר? אני רואה שיש להם באתר ובפייסבוק תמונות של די הרבה מסירות ואנשים מרוצים, לי באופן אישי לא ניסו לעשות לי שום טריק (לא ניסו לדחוף רכב יד 01 למשל כמו בכל מני חברות אחרות), התייחסו ממש נחמד, תיאמו נסיעות מבחן אצל יבואנים ל2 רכבים, והשירות סה"כ אחלה. אבל עדיין חשבתי ששווה לבדוק אם מישהו כאן עבד איתם ומכיר.

2. אני לא מהאנשים שלוקחים מימון כי סכום הרכישה עצמו הוא קפיצה מעל הפופיק, הייתי יכול לקנות את הרכב הזה מהיבואן וגם במזומן סכום הרכישה עבורי הוא לא קפיצה מעל הפופיק, פשוט מכל מני סיבות אני רוצה להשאיר את המזומן אצלי. יחד עם זאת, הייתי רוצה להתייעץ מה דעתכם על שיטת הרכישה הזו? מאילו דברים כדאי להזהר, מה כדאי לדאוג שיהיה בחוזה הרכישה, עצות כלליות בנושא?

תודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה ההבדל בין רכישה מיבואן עם מימון, לרכישה מהחברה הזאת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה ההבדל בין רכישה מיבואן עם מימון, לרכישה מהחברה הזאת.

היבואן נותן תנאי מימון פחות טובים באופן משמעותי.

הרכב הוא יד 00 חדש לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן נותן תנאי מימון פחות טובים אולי אבל בדרך כלל נותן גם הנחה.

אצל החברות האלה לרוב משלמים מחיר מלא על הרכב והתוספות ושם בדיוק הקאץ' והמקום בו הם מרוויחים.

אני לא מבין את עניין הרכישה דרך מתווכים, הוספה של עוד גורם בעסקה אומרת שגם הוא צריך להרוויח ובגלל שאתה הלקוח הוא מרוויח עלייך.

אם הבנק, חברות מימון, קרנות השתלמות ו/או קופות הגמל (אם יש ברשותך) לא מעניקים לך תנאים מספקים לרכישת רכב בסכום כזה אולי כדאי שתחשב מסלול מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כנראה טעות בחישוב - מעריך ש"תגלה" עלות הקמה של כמה אלפי שקלים שתשנה את התמונה מהקצה לקצה.

נער הייתי גם זקנתי ועוד לא ראיתי גוף חיצוני שמצליח לתת תנאים טובים יותר מהיבואן/בנק במיוחד אם יש לך כסף כמו שאתה טוען.

תבדוק גם בסניף הבנק שלך בלי קשר ליבואן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה לא מריח טוב, איזה רכב זה? אם הרכב הוא חדש לגמרי- אני לא רואה סיבה משכנעת למה לך ללכת לעוד גורם מתווך, וממי נראה לך שהוא ירוויח?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהרכב נרשם על שמך כיד 00?? כי אם הרכב לא נרשם על שמך, אז זאת עסקת ליסינג !

אין מתנות חינם.

אם אתה משתמש בשירותי מתווך+מימון חיצוני הוא מרוויח מאיפשהוא.

עמלה הקמה או מחיר טוב לרכב שהוא לא מעביר את ההנחה ללקוח או אותיות קטנות אחרות שלא עלית עליהן. לא יכול להיות שהוא נותן מימון טוב יותר מאשר הגופים הגדולים כמו שכבר כתבו מעלי.

ואם כן, אז אתה משתמש בשירותי הלוואות של השוק האפור. ואז הריבית רצחנית. וגם ישברו לך רגליים אם לא תחזיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...