מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: ריצוף לבית - פרפקט ליין?

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של D1winner

ריצוף לבית - פרפקט ליין?

שלום,

היינו ברשת די גדולה, סגרנו ריצופים לדו משפחתי שאני בונה.
    בערך 400 מ"ר, לא היה ריצוף חוץ יפה במחיר טוב, אז אמרתי שנקנה משהו זול יותר ברשת זולה.
    הגענו לפרפקט ליין, בסה"כ יש להם דברים יפים, במחירים זולים של יותר בין 30-50 אחוז.
    אמנם מה שסגרנו זה טורקי, הודי, ספרדי ואיטלקי ולא סיני.
    אבל האם הריצוף הסיני כל כך נורא כמו שעושים ממנו?
    האם הוא נחות מטורקי או הודי? אחרי הכל מדובר על גרניט פורצלן. ככה או ככה לא לקחנו אריחי פול באדי שהם יקרים יותר.

אני מרגיש שפספסתי כאן משהו ואני יכול לחסוך עוד כמה אלפים טובים, מצד שני קראתי ביקורות מאוד רעות על פרפקט ליין אבל בעיקר על מטבחים, מקלחונים וכד', פחות על קרמיקה.
    למישהו יש נסיון עם האריחים שלהם לאחר שימוש?

שאלה נוספת,
    החוק נותן לי 14 ימי עסקים לבטל את ההזמנה והסחורה עוד לא סופקה, בהזמנה כתוב ביטול תוך 48 שעות, במידה ולא דמי ביטול של 20%. נראה לי קצת לא הגיוני.
    מה גובר על מה?

תודה

אני אוהב אותך.
    סע לאט, סע לאט.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של BEEKER

בעניין: ריצוף לבית - פרפקט ליין?

אם קראת ביקורות מאוד רעות למה אתה קונה שם?נשגב מבינתי.אני ואשתי כרגע תוך כדי שיפוץ בבית ולאחר סקר שוק החלטנו לרכוש כלים סניטריים ואריחים ב"חרש" בחולון, בגלל השירות הטוב ובעיקר הייעוץ והדוגמאות של אנשי המכירות.הם אפילו דאגו להובלה זולה לאחר שלא הצלחנו לקחת את החבילה.לא הייתי מסתכן בקנייה במקום עם ביקורות רעות. פשוט לא שווה את זה.לפעמים אתה זקוק להחלפה (כמו שקרה לנו), שינוי תכניות וכו'.אני מעדיף לשלם עוד 5 או 6 שקלים למטר ולדעת שיש לי עם מי לדבר.
    -

הביקורות הרעיות בעיקר על מוצרים אחרים ולא ריצוף.
    לא תכננתי לקחת מהם בכל מקרה דברים אחרים

אני אוהב אותך.
    סע לאט, סע לאט.

נהג צעיר (> 150 הודעות)

בדיוק היום חזרתי מדירה שריצפנו עם אריחים סינים, אם אני לא טועה מפרפקט ליין.
    השיפוצניק והרצף היו צריכים לשבור את הראש כי לאריחים היתה בטן (כשמצמידים אותם גב לגב באמצע הם צמודים ובקצוות יש מרווחים, יש לי תמונה להמחשה), בסוף זה יצא טוב, אם האריחים היו יותר קטנים כנראה שזה היה פחות קריטי, אבל בגלל שהם גדולים (120x60) זה דרש מהם יצירתיות (ככה לפחות טוען השיפוצניק).

בקיצור - לא יודע אם ממליץ (סה"כ העבודה נראית טובה וגם השיפוצניק אמר שהכל עכשיו פיקס, אבל לא באמת אפשר לדעת כשרק היום הם סיימו לרצף נכון?), אבל כדאי שתבדוק טוב טוב את הדברים האלה לפני שאתה סוגר. מה שכן, כמו במוצרים סינים אחרים, גם באריחים יש יותר טובים וטובים פחות, אז כל מקרה (או אריח) לגופו.

אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.

ציטוט D1winner כתב: הצג הודעה
    אני מרגיש שפספסתי כאן משהו ואני יכול לחסוך עוד כמה אלפים טובים, מצד שני קראתי ביקורות מאוד רעות על פרפקט ליין אבל בעיקר על מטבחים, מקלחונים וכד', פחות על קרמיקה.
    למישהו יש נסיון עם האריחים שלהם לאחר שימוש?
    כן,

קודם כל הריצוף הסיני שלהם דיי טוב ובשוק, בכלל, מוכרים המון מהסיניים (סוג א') והם בסדר גמור (גם לאורך זמן).

ספציפית לפרפקט ליין -
    לפני 12 שנה קניתי מהם ריצוף לדירה הקודמת שלי, קרוב ל 10 שנים גרתי בדירה ולא היתה איתו שום בעיה. סוג א', כל האריחים יצאו באותה רמת איכות (מעולה) והחזיקו מעמד ללא דופי.
    לפי 3 שנים ריצפתי דירה אצל חבר קרוב מאוד, עד כה 0 תקלות (ריצוף 60X60 מבריק מלוטש).
    חבר יקר קנה בהמלצתי לפני חודשיים כ-200 מ"ר עבור ריצוף של חצר בבית פרטי + עוד כמה עשרות מטרים של קרמיקה דמוי "בריקים" לחומת בטון מסביב לבית פרטי, הוא דיווח שהכל יצא פיקס והאיכות של הסחורה טובה מאוד (גם בעלי המקצוע לא התלוננו).

ציטוט Blaz00r כתב: הצג הודעה
    בדיוק היום חזרתי מדירה שריצפנו עם אריחים סינים, אם אני לא טועה מפרפקט ליין.
    השיפוצניק והרצף היו צריכים לשבור את הראש כי לאריחים היתה בטן (כשמצמידים אותם גב לגב באמצע הם צמודים ובקצוות יש מרווחים, יש לי תמונה להמחשה), בסוף זה יצא טוב, אם האריחים היו יותר קטנים כנראה שזה היה פחות קריטי, אבל בגלל שהם גדולים (120x60) זה דרש מהם יצירתיות (ככה לפחות טוען השיפוצניק).

בקיצור - לא יודע אם ממליץ (סה"כ העבודה נראית טובה וגם השיפוצניק אמר שהכל עכשיו פיקס, אבל לא באמת אפשר לדעת כשרק היום הם סיימו לרצף נכון?), אבל כדאי שתבדוק טוב טוב את הדברים האלה לפני שאתה סוגר. מה שכן, כמו במוצרים סינים אחרים, גם באריחים יש יותר טובים וטובים פחות, אז כל מקרה (או אריח) לגופו.
    כל האריחים הגדולים, ובמיוחד המלבניים (גם גדולים כמו 60X120 וגם קטנים כמו 20X60 או 15X60 וכדומה = דמוי פרקט) סובלים מ"בטן" באמצע (הם קעורים).
    זה לא קשור לפרפקט ליין או להיותם סיניים (קורה גם בספרדיים לצורך העניין).

איציק
    Citroen C4 Spacetourer (Picasso) MY17 1.6T 165hp Automatic
    Citroen C4 MY07 2.0 143hp Automatic
    Citroen Berlingo Turbo Diesel MY06 2.0HDI
    פ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

כותב הרבה. מאוד. הסימלון של sperial

ציטוט BEEKER כתב: הצג הודעה
    אם קראת ביקורות מאוד רעות למה אתה קונה שם?נשגב מבינתי.אני ואשתי כרגע תוך כדי שיפוץ בבית ולאחר סקר שוק החלטנו לרכוש כלים סניטריים ואריחים ב"חרש" בחולון, בגלל השירות הטוב ובעיקר הייעוץ והדוגמאות של אנשי המכירות.הם אפילו דאגו להובלה זולה לאחר שלא הצלחנו לקחת את החבילה.לא הייתי מסתכן בקנייה במקום עם ביקורות רעות. פשוט לא שווה את זה.לפעמים אתה זקוק להחלפה (כמו שקרה לנו), שינוי תכניות וכו'.אני מעדיף לשלם עוד 5 או 6 שקלים למטר ולדעת שיש לי עם מי לדבר.
    יש לי ניסיון טוב עם "חרש" בחיפה - כאשר חזרתי אליהם (פעמיים - שלוש) מספר שנים אחרי הקניה הגדולה לא היה להם קושי למצוא לי אריחים דומים לאלה שחסרו לי (במקור קניתי עודף של כמה אחוזים, אבל היו מספר פריטים שנגמרו). בחולון זה המחסן המרכזי שלהם, כך שיהיה לך עוד יותר קל לאתר פריטים חסרים.

ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

חבר פורום גאה הסימלון של בנצי

ציטוט איציק נ. כתב: הצג הודעה
    כן,

קודם כל הריצוף הסיני שלהם דיי טוב ובשוק, בכלל, מוכרים המון מהסיניים (סוג א') והם בסדר גמור (גם לאורך זמן).

ספציפית לפרפקט ליין -
    לפני 12 שנה קניתי מהם ריצוף לדירה הקודמת שלי, קרוב ל 10 שנים גרתי בדירה ולא היתה איתו שום בעיה. סוג א', כל האריחים יצאו באותה רמת איכות (מעולה) והחזיקו מעמד ללא דופי.
    לפי 3 שנים ריצפתי דירה אצל חבר קרוב מאוד, עד כה 0 תקלות (ריצוף 60X60 מבריק מלוטש).
    חבר יקר קנה בהמלצתי לפני חודשיים כ-200 מ"ר עבור ריצוף של חצר בבית פרטי + עוד כמה עשרות מטרים של קרמיקה דמוי "בריקים" לחומת בטון מסביב לבית פרטי, הוא דיווח שהכל יצא פיקס והאיכות של הסחורה טובה מאוד (גם בעלי המקצוע לא התלוננו).

כל האריחים הגדולים, ובמיוחד המלבניים (גם גדולים כמו 60X120 וגם קטנים כמו 20X60 או 15X60 וכדומה = דמוי פרקט) סובלים מ"בטן" באמצע (הם קעורים).
    זה לא קשור לפרפקט ליין או להיותם סיניים (קורה גם בספרדיים לצורך העניין).

איציק
    קשה לי עם ההכללה הזאת.

גם באירופה יש ייצור זול, אבל התופעה נפוצה בעיקר בסינים.

ועדיין, לא כולם ככה, יש סחורה מצויינת ואני תמיד אומר ללקוחות לקחת חתיכות ולהניח על משטח ישר כמו שיש ולראות אם יש בטן לפני שרוכשים.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
    haters will hate

בטן של אריח דווקא פחות מדאיג אותי, אפשר להתגבר על זה וזה ברוב האריחים הגדולים.
    הבנתי שאיכות החומרים של האריח יכולה להשפיע על הספיגות, כתמים, צבע וכדומה.
    דווקא לשם אני מכוון את השאלה שלי מבחינת איכות.
    יש היום מערכת פוגות מאזנת שמקלה בנושא של הבטן והיישור
    אני אוהב אותך.
    סע לאט, סע לאט.

מגובב מוביל הסימלון של Nakamichi

קניתי בפרפקט ליין וגם בחנויות אחרות - אין הבדל מהותי.
    דווקא ריצוף שקניתי בחנות אחרת עלאק "יוקרתית" היה על הפנים.

אגב, אצלי "חרש" נתנו שירות גרוע מאוד ואני לא ממליץ. מה שמראה לך שעל כל מקום יש דעות ולכאן.
    אז לגמרי לא הייתי פוסל את פרפקט ליין.

11. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

הייתי היום איפה שקניתי, עשיתי כמה שינויים והמחיר ירד עוד קצת.
    כל הכאב ראש של הביטול ובחירה מחדש.. כבר לא שווה את החסכון.
    בית הבא שנבנה נקפוץ קודם לשם
    אני אוהב אותך.
    סע לאט, סע לאט.

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 24/02/19, 20:37
  2. מבקש חוות דעת על מטבחי פרפקט ליין
    By itamarg in forum אוף-טופיק
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 22/12/15, 10:42
  3. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 23/02/11, 18:00