Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשמל וצמיגי חיפה - יצאת צדיק

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אותי מטריד משהו אחר..

את הרכב הפרטי שלי לא הייתי מוכן לתת למפיק התוכנית שיהיה שפן ניסויים.

אני מאמין שגם מפיק התוכנית או כל אחד מהצוות לא היה מוכן לשגר את הרכב הפרטי שלו לנוכלים כאלה.

אז לנו נראה לנו תקין שחברה שסוחרת במכוניות , שולחת ככה חופשי מכוניות תקינות לבצע עליהם ניסויים,

ושנייה אחר כך מוכרת אותם כיד פרטי ללא בעיות ...

מעניין האם בטופס הגילוי נאות של הרכב הזה יופיע שהוא הושכר למספר ימים לתוכנית טלוויזיה לצורך ביצוע ניסויים?

רק באינטרנט יכולים לפתח דיון על תוכנית כזאת, שעושה שירות ענקי לציבור ומזהירה אותו מנוכלים פר אקסלנס ואז שמישהו יבוא ו"המממ... לא נראה לי תקין בכלל שהם מוכרים את המכוניות האלה אחר כך".

ג'יזס...

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו את התוכנית ... אשכרה פירקו לה את המדחס והרכיבו מחדש...

אני לא הייתי רוצה לקנות רכב מטרייד מוביל ולגלות שיש בעיות במזגן שנובעות מזה שסתם פירקו והכניסו לחות פנימה.

ועוד שזה לא מתועד בשום מקום...

ככל הנראה הרכב נבדק שוב לאחר מכן וחזר למצב תקין.

טריידמוביל מקבלים אחלה פרסומת ולתכנית לא חסר תקציב.

זה באמת הדבר האחרון שמטריד אותי,גם כולה לפרק ולהחזיר חלקים...לאן ניפחת את זה?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחידים שיטפלו לעומק בעניין- רשות המיסים.

הפושעים האלה ישלמו בריבית דריבית על מה שעשו.

אכן, הגוף העיקרי שכנראה יכול ומעוניין לפגוע בעבריינים מסוג זה זאת רשות המיסים.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק באינטרנט יכולים לפתח דיון על תוכנית כזאת, שעושה שירות ענקי לציבור ומזהירה אותו מנוכלים פר אקסלנס ואז שמישהו יבוא ו"המממ... לא נראה לי תקין בכלל שהם מוכרים את המכוניות האלה אחר כך".

ג'יזס...

למעשה במקרה המסויים נראה שלא נגעו בכלום למעט הרצועה, רק שיחקו אותה. מעדות ראייה, יש כאלה שיוצאים ממוסך מורשה עם לא מעט נזקים, יש מצב שרבים מאוד אוכלים אותה בעלויות מוטרפות על רקע של נוכלויות פרופר ובמקרים אחרים בגלל אפס ידע. בכל המקרים האלה יש נזקים אמיתיים.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפרק וקיבלתי שוק

לא מכמה שהם נוכלים מנוולים אלא מאיך שהם יכולים לשקר, לעקוץ ולרמות אישה מבוגרת!! בלתי נתפס!

האיש הזה חתיכת נוכל מרושע שהדבר היחיד שנותר לי לאחל לו זה שביום מן הימים הגורל יחזיר לו את מה שמגיע לו.

טינופת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הרכב הראשון שלי, לפני כעשר שנים, נעקצתי אצלם.

נתקעתי בחיפה עם גשם זלעפות וללא וישרים פועלים. עצרתי במוסך הראשון שראיתי(או מה שלפחות נראה ככזה...). מה שהתחיל במנוע וישר הסתיים בהחלפת מצבר ומנוע וישר במחיר מופקע. כמובן שהם אמרו שאישרתי להם את העבודה בטלפון כשהלכתי לטייל בחוף הים. כשחזרתי למקום הלכתי לבדוק את המצבר שלי עם מולטימטר והיה נראה תקין, אך הם עירבבו אותי מארץ העירבובים, ואמרו אם אני רוצה שיפרקו אשלם להם על העבודה במחיר של מצבר סביר בכל מקום אחר. שילמתי. אמרתי לעצמי ששילמתי את שכר הלימוד בעולם המוסכים והחלאותוריסטים.

לאחר מכן בדקתי וראיתי שהיו תהליכים נגדם, ולא ראיתי לנכון לעשות דבר מעבר לרחמי העצמיים.

חבל.

נקווה שסוף גנב לתלייה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

קו מז'ינו הוא לא הטעות היחידה של הצרפתים :mm_surpri

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפרק עכשיו - לאחר שקראתי כאן חלק מהתגובות פשוט הייתי חייב לראות.

כואב הלב - זה לא שונה בהרבה מבחינתי מכל מקרה אחר בו מנצלים לרעה אזרחים וותיקים ויותר גרוע קשישים.

צריך להתייחס למקרים כאלה בדיוק כמו מקרה של פריצה לבית של קשיש ושדידת רכושו.

וכמותם יש עשרות אם לא מאות וזה נכון לגבי כמעט כל תחום בו ניתן שירות לאזרח חסר הבנה\יכולת.

הבעיה היא שהרבה מהעסקים האלו - הנושים מופרדים מהיישות העסקית - יסגרו להם את העסק אבל לא יסגרו אותם. יום למחרת אותם האנשים במקום אחר תחת יישות עסקית בעלת זהות שונה. את הקופה ההיסטרית שלהם הם כבר עשו מספיק בכדי לסגור את המקום הנוכחי ולפתוח את בית המטבחיים הבא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל בוקר עובר שם בדרך לעבודה, המקום סגור ולא נראה שמישהו יתן להם לחזור לעבוד שם... אני מהמר שיפתחו שם חנות ירקות או משהו בסגנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, החליפו מצבר פעמיים - פעם אחת תקין למקולקל ובפעם השניה החזירו את התקין למקומו ( לפחות היו צריכים להחזיק ב"מוסך" שני מצברים מקולקלים בצבעים לבן ושחור, אפילו זה לא ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מחזיקים יותר מ2 מצברים:

שנפ, וורטה, סטרט אפ, וולטה וכו וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי מטריד משהו אחר...

המוסך האחר שיצא צדיק, שני מבוגרים, לא זוכר את השם, אמר שיש חודשים שלא הרוויח כלום, בגלל המיסים וכדומה.

לדעתי זה מזעזע לא פחות, גזל כבשת הרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרק של השבוע מדברים על הפרק של השבוע שעבר ומבקשים מאנשים להתלונן במשטרה צפו כאן מהדקה ה-36 בערך

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...