Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם צריכת הדלק הגיונית? יונדאי גטס

Yuvalino
שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתנייד ביונדאי גטס מזה מספר חודשים ויש לי תהיות בנוגע לצריכת הדלק שאני מקבל.

מדובר בשנת ייצור 2005, דגם GLS אוטומט, מנוע 1600. 100,000 ק"מ, הרכב טופל כל שנה מאז שנקנה ונמצא במצב מכני נהדר.

לחץ אוויר מולא לפי הוראות יצרן וצמיגים תקינים.

עכשיו בנוגע לצריכת הדלק:

בתדלוק האחרון, נכנסו למיכל כ25.5 ליטרים ומחשב הדלק הראה שהרכב נסע כ170 ק"מ מאז התדלוק האחרון,

כלומר צריכת דלק של ~6.7 ק"מ לליטר.

התדלוק הקודם הראה גם כן מספרים דומים.

אופי הנסיעות:

נסיעות עירוניות בלבד בחיפה (הרבה עליות וירידות), בעיקר בעומסים של הבוקר ואחה"צ. נסיעה רגועה, בלי האצות ובלימות מיותרות.

כמעט תמיד נוסעים ברכב 3 נוסעים (נהג + 2).

האם, לדעתכם, הצריכה סבירה או שמא יש בעיה/תקלה וצריך לבחון את הנושא?

מודה מראש לכל תגובה.

עריכה אחרונה על ידי Yuvalino

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,אני מתנייד ביונדאי גטס מזה מספר חודשים ויש לי תהיות בנוגע לצריכת הדלק שאני מקבל. מדובר בשנת ייצור 2005, דגם GLS אוטומט, מנוע 1600. 100,000 ק"מ, הרכב טופל כל שנה מאז שנקנה ונמצא במצב מכני נהדר. לחץ אוויר מולא לפי הוראות יצרן וצמיגים תקינים.עכשיו בנוגע לצריכת הדלק: בתדלוק האחרון, נכנסו למיכל כ25.5 ליטרים ומחשב הדלק הראה שהרכב נסע כ170 ק"מ מאז התדלוק האחרון,כלומר צריכת דלק של ~6.7 ק"מ לליטר.התדלוק הקודם הראה גם כן מספרים דומים.אופי הנסיעות: נסיעות עירוניות בלבד בחיפה (הרבה עליות וירידות), בעיקר בעומסים של הבוקר ואחה"צ. נסיעה רגועה, בלי האצות ובלימות מיותרות. כמעט תמיד נוסעים ברכב 3 נוסעים (נהג + 2).האם, לדעתכם, הצריכה סבירה או שמא יש בעיה/תקלה וצריך לבחון את הנושא? מודה מראש לכל תגובה.
מניסיון לפני שנים רבות עם גטס משנתון דומה,הרכב צמא לדלק. אני הגעתי לצריכה של ליטר ל-7 קילומטרים בנסיעה סבירה. כשניסיתי ללחוץ קצת יותר על דוושת ההאצה הגעתי לצריכת דלק של ליטר ל-5 ק"מ.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר. כל רכב 1.6 עם גיר אוטמטי 4 הילוכים בתנאים האלו מגיע לצריכה דומה.

ממש לא סביר

יש לי רכב זהה והוא צורך 1/10.5

צריך לבדוק חוטי הצתה שיכול לגרום לצריכת דלק גדולה

חוטי הצתה רק מקורי ולא לחפש סתם קוראני סיני עלום שם

איזה פלגים שמו ומה מצבם

האם פילטר אויר מנוע מקורי? מצבו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הגטס 2005 שהייתה ברשותי הייתי ממוצע של 1 ל 10 בנסיעה משולבת. אומנם מנוע 1400 אוטומט. הגטס הוא סוס עבודה אמין שלא ניגמר שנותן את התמורה המלאה למנ שהוא שווה כך שלעיתים כדאי לשלם קצת יותר על הדלק על רכב שלא נעצר ולא רואה כמעט מוסך מאשר לחסוך עוד כמה שקלים יל דלק ולראות מוסכים בלי הפסקה באותו תקציב ששווה רכב אחר. לתקציבים דלים הגטס הוא הבחירה הכי נכונה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...