דף 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 38 מתוך 38

נושא: טורבו לד?

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Fraysa

בעניין: טורבו לד?

ציטוט viper83 כתב: הצג הודעה
    "זה ממש לא נכון. אתה יכול להתקין פנסים מקוריים ואף אחד לא גידי לך על זה כלום. אני התקנתי לרכב שלי פנסי לד מקוריים (ראה תמונת פרופיל) ולעוד לקוח שלי פנס קסנון מקורי."
    יש לך בעיה עם שוק אפטר-מרקט ולכן הבאתי את נושא המובילאי. שלא תבין אותי לא נכון, חייבת להיות תקינה ועמידה בתקנים וכמובן עכיפה וענישה אבל לשלול לגמרי את הנושא של אפטר-מארקט זה כבר עצימת עיניים למה שקורה בעולם לגבי האפשרויות שיש לשיפורי אוטו ולתעשייה שיש.
    לא אמרתי שאני שולל אפטרמרקט. אני צמיד בעד מקורי, כי זה הכי טוב ובנוי לעבוד הכי טטב עם המוצר שאתה מתקין את זה עליו. אבל בגלל היעדר הרגולציה והאכיפה, אפטרמקקט הוא לא משהו שהייתי מאפשר לו יד חופשית במדינה עם נהגים כמו שלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A3 Sportback 1.4TFSI 2013

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של viper83

מזה יד חופשית? אתה מודע שזה כעיקרון לא חוקי, לכן עסקים לרוב לא מתעסקים עם זה אפילו שיש מוצרים הרבה יותר טובים מהמקורי, במחיר הרבה יותר נגיש ואפילו שיש למוצרים האלה תקינה אירופית או אמריקית.

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Fraysa

יד חופשית הכוונה שהחשש שלי גדול שאם הנהגים נוהגים כפי שהם נוהגים באתרנו יקבלו יד חופשית להתעסק עם דברים כאלו מה יהיה המצב בכבישים.

Audi A3 Sportback 1.4TFSI 2013

את הבעיה הזאת פותרים עם עכיפה, אבל בגדול אתה צודק ואין על זה ויכוח איתך.

פורומניאק הסימלון של liav12

ציטוט Spire כתב: הצג הודעה
    מה זה "הדבר הזה"?
    וכן, זה מאיר יותר ולא מסנוור. מבדיקות. לא הייתי נוסע עם זה אם זה היה מאיר פחות טוב או מסנוור.

שוב, אני מבין את הספקות, הן במקום. אבל לא נכונות במאה אחוז מהמקרים כמו שאתה מנסה לצייר.

עריכה: עזוב דיבורים באוויר, הנה תמונה מעכשיו. תגיד לי אתה אם נראה לך שהנהג ברכב מסונוור.
    *למען הסר ספק, אם אני מתרחק מהרכב, קו החיתוך של האלומה יורד עוד יותר למטה ביחס לרכב.

קובץ מצורף 524430
    האלומה שלך טובה ונמוכה בגובה טוב,
    בלי קשר - תמיד אנשים יתלוננו על סינוור מאורות לדים, אפילו ברכב שזה מגיע סטנדרט בו אז זה לא ממש משנה.
    כל רכבי המרצדס / סיאט וכו שמגיעים עם נורות הלד הנ"ל מסנוורים ברמה שהיא גבוהה יותר מהאורות הרגילים.

פורמוהוליק הסימלון של kobi_g

ציטוט liav12 כתב: הצג הודעה
    האלומה שלך טובה ונמוכה בגובה טוב,
    בלי קשר - תמיד אנשים יתלוננו על סינוור מאורות לדים, אפילו ברכב שזה מגיע סטנדרט בו אז זה לא ממש משנה.
    כל רכבי המרצדס / סיאט וכו שמגיעים עם נורות הלד הנ"ל מסנוורים ברמה שהיא גבוהה יותר מהאורות הרגילים.
    מצרף אלומה של חבר עם טורבו לד
    זו אלומה יפה ולא מסנוורת
    החיתוכים מעולים ממששם: 20191113_173810.jpg - מספר צפיות: 17 - גודל: 71.9 קילובייט

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

בטח שיש חיתוכים מעולים, עדשת פרוז'קטור עם טריס מכאני, הבעיה היא שלא חוקי לשנות את הפנסים הישנים שיש להם רפלקטור והלדים שקונים הם בעלי אופטיקה שונה ממנורות הרגילות ובד"כ לא איכותיים מספיק ואז יש יותר מידי פיזור של האור.

9. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג חדש (> 40 הודעות)

החוק אומר אור לבן או צהוב.
    מסכים שיש נורות לד שלא בנויות לפי המפרט של הנורה שהיא מחליפה אבל גם הפנסים עצמם לא תמיד בנויים בצורה טובה, במיוחד רפלקטור.
    לאחרונה התחילו לבדוק את פיזור האור במבחני הריסוק ולא כולם מקבלים ציון טוב,לא תמיד היצרן של הפנסים מייצר באיכות גבוהה, תמיד יש סינוור גם מפנסים מקוריים וגם מנורות הלוגן, אבל הוא מתחשב בעוצמת הנורה ולכן כאשר מחליפים לנורת לד האור הרבה יותר חזק וזה מגביר את הסינוור.
    לגבי התקנה שדיברו פה, מה הכוונה שלכם?זה בסך הכל להוציא נורה ולשים נורה אחרת, PLUG&PLAY.
    מה שכן רוב הנהגים לא יודעים שצריך לכוון את גובה הפנסים בהתאם למשקל שיש ברכב,אם זה נוסעים או תא מטען מלא.
    ולגבי השאלה המקורית האם זה יפגע באחריות, זה תלוי מה יתקלקל, מה שטוב זה שניתן להוריד אותם בדקה לפני שנוסעים למוסך.

דף 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 12/02/11, 15:52
  2. VOLVO 940 טורבו 2.0 ליטר - בעיות טורבו.
    By ymalool in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 22/07/04, 9:36

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות
  •