Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורבו לד?

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"זה ממש לא נכון. אתה יכול להתקין פנסים מקוריים ואף אחד לא גידי לך על זה כלום. אני התקנתי לרכב שלי פנסי לד מקוריים (ראה תמונת פרופיל) ולעוד לקוח שלי פנס קסנון מקורי."

יש לך בעיה עם שוק אפטר-מרקט ולכן הבאתי את נושא המובילאי. שלא תבין אותי לא נכון, חייבת להיות תקינה ועמידה בתקנים וכמובן עכיפה וענישה אבל לשלול לגמרי את הנושא של אפטר-מארקט זה כבר עצימת עיניים למה שקורה בעולם לגבי האפשרויות שיש לשיפורי אוטו ולתעשייה שיש.

לא אמרתי שאני שולל אפטרמרקט. אני צמיד בעד מקורי, כי זה הכי טוב ובנוי לעבוד הכי טטב עם המוצר שאתה מתקין את זה עליו. אבל בגלל היעדר הרגולציה והאכיפה, אפטרמקקט הוא לא משהו שהייתי מאפשר לו יד חופשית במדינה עם נהגים כמו שלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזה יד חופשית? אתה מודע שזה כעיקרון לא חוקי, לכן עסקים לרוב לא מתעסקים עם זה אפילו שיש מוצרים הרבה יותר טובים מהמקורי, במחיר הרבה יותר נגיש ואפילו שיש למוצרים האלה תקינה אירופית או אמריקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד חופשית הכוונה שהחשש שלי גדול שאם הנהגים נוהגים כפי שהם נוהגים באתרנו יקבלו יד חופשית להתעסק עם דברים כאלו מה יהיה המצב בכבישים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "הדבר הזה"?

וכן, זה מאיר יותר ולא מסנוור. מבדיקות. לא הייתי נוסע עם זה אם זה היה מאיר פחות טוב או מסנוור.

שוב, אני מבין את הספקות, הן במקום. אבל לא נכונות במאה אחוז מהמקרים כמו שאתה מנסה לצייר.

עריכה: עזוב דיבורים באוויר, הנה תמונה מעכשיו. תגיד לי אתה אם נראה לך שהנהג ברכב מסונוור.

*למען הסר ספק, אם אני מתרחק מהרכב, קו החיתוך של האלומה יורד עוד יותר למטה ביחס לרכב.

[ATTACH=CONFIG]524430[/ATTACH]

האלומה שלך טובה ונמוכה בגובה טוב,

בלי קשר - תמיד אנשים יתלוננו על סינוור מאורות לדים, אפילו ברכב שזה מגיע סטנדרט בו אז זה לא ממש משנה.

כל רכבי המרצדס / סיאט וכו שמגיעים עם נורות הלד הנ"ל מסנוורים ברמה שהיא גבוהה יותר מהאורות הרגילים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלומה שלך טובה ונמוכה בגובה טוב,

בלי קשר - תמיד אנשים יתלוננו על סינוור מאורות לדים, אפילו ברכב שזה מגיע סטנדרט בו אז זה לא ממש משנה.

כל רכבי המרצדס / סיאט וכו שמגיעים עם נורות הלד הנ"ל מסנוורים ברמה שהיא גבוהה יותר מהאורות הרגילים.

מצרף אלומה של חבר עם טורבו לד

זו אלומה יפה ולא מסנוורת

החיתוכים מעולים ממש20191113_173810.jpg

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש חיתוכים מעולים, עדשת פרוז'קטור עם טריס מכאני, הבעיה היא שלא חוקי לשנות את הפנסים הישנים שיש להם רפלקטור והלדים שקונים הם בעלי אופטיקה שונה ממנורות הרגילות ובד"כ לא איכותיים מספיק ואז יש יותר מידי פיזור של האור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק אומר אור לבן או צהוב.

מסכים שיש נורות לד שלא בנויות לפי המפרט של הנורה שהיא מחליפה אבל גם הפנסים עצמם לא תמיד בנויים בצורה טובה, במיוחד רפלקטור.

לאחרונה התחילו לבדוק את פיזור האור במבחני הריסוק ולא כולם מקבלים ציון טוב,לא תמיד היצרן של הפנסים מייצר באיכות גבוהה, תמיד יש סינוור גם מפנסים מקוריים וגם מנורות הלוגן, אבל הוא מתחשב בעוצמת הנורה ולכן כאשר מחליפים לנורת לד האור הרבה יותר חזק וזה מגביר את הסינוור.

לגבי התקנה שדיברו פה, מה הכוונה שלכם?זה בסך הכל להוציא נורה ולשים נורה אחרת, PLUG&PLAY.

מה שכן רוב הנהגים לא יודעים שצריך לכוון את גובה הפנסים בהתאם למשקל שיש ברכב,אם זה נוסעים או תא מטען מלא.

ולגבי השאלה המקורית האם זה יפגע באחריות, זה תלוי מה יתקלקל, מה שטוב זה שניתן להוריד אותם בדקה לפני שנוסעים למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש חיתוכים מעולים, עדשת פרוז'קטור עם טריס מכאני, הבעיה היא שלא חוקי לשנות את הפנסים הישנים שיש להם רפלקטור והלדים שקונים הם בעלי אופטיקה שונה ממנורות הרגילות ובד"כ לא איכותיים מספיק ואז יש יותר מידי פיזור של האור.

יש גם טורבו לד לרפלקטור שנותנים תוצאה טובה - צריך רק למצוא את הדבר הטוב

למשל קטאנה שיש לה שם טוב

גם עם חיתוך יפה (למשל בזמן 0.57)

ושוב הכל תלוי בהתקנה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם זה, לדים איכותיים מעל מחיר של 50 דולר עושים עבודה מאוד טובה, אבל עדיין לא חוקיים בארצינו וזאת הבעיה הראשונית. אין אפשרות להשקיע ברכב בלי שזה יהיה חוקי ואז מה נותר לעשות? להתקין ולפני כל טסט להחליף? האמת זה מה שאני עושה, כל הלדים יורדים לפני כל טסט (אורות חנייה,אורות מספר, אורות דרך), זה הפתרון היחיד לרכב מ-08.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...