Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב טורבו חדש

Avi 1964
שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

ברשותי כיום הונדה סיביק האצ'בק 2015 גיר ידני והייתי מעוניין להחליף לרכב עם מנוע טורבו.

לפני כשנתיים עשיתי נסיעת מבחן על הגולף גרסת ה 150 כ"ס והיא מדהימה בעיניי מבחינת ביצועים,עיצוב והנדסת אנוש.

הייתי אולי קונה אותה אם הייתה משווקת בארץ גם עם גיר ידני , עם גיר DSG עם קלאצ'ים יבשים אין מצב שאקנה.

סיאט כמובן אותו רעיון רק בגרסת Low cost

יש את ההונדה 1.5 טורבו אבל מה שקראתי בפורם כאן וגם בחו"ל לא ממש עשה לי חשק לקנות אותה.

לא רואה טעם להחליף לרכב אחר עם מנוע אטמוספרי כי מחפש את המומנט והכיף שיש בטורבו ואם לא אז טוב לי עם שלי.

השאלה אם יש אפשרויות אחרות אמינות כמובן שעליהן לא חשבתי , אשמח לשמוע הצעות נוספות

תודה לכל העונים (-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיצע הידני לצערי הולך ומצטצם.

חוץ מהסיוויק בחדשות יש סוזוקי קרוסאובר עם 1.4 טורבו אבל ללא מערכות בטיחות אקטיביות , סיאט לאון ברמת גימור נמוכה עם 1.0 טורבו ידני קיה סיד 1.6 טורבו דיזל ידנית, דאצ'יה דאסטר וניסן קשקאי.

מעבר לזה מגיעים כבר להוט האצ'ים באזור ה200 אלף ומעלה, אבל אולי תוכל למצוא משומשת, לא רשמת אם חדש או משומש או מה התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא את פיג'ו סיטרואן ואופל כל מי שמציע מנוע טורבו משדך אותו לגיר רובוטי כפול מצמדים.

בסגנון של הגולף יש לך את היונדאי I30 והקיה סיד. שאר האופציות שייכות לקונצרן ואג (סקאלה, לאון ,גולף) ומגיעות עם הDSG7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת OFF TOPIC, אבל מוזמן לדבר איתי אם תחליט למכור את הסיוויק.

עריכה: בנוגע לרכבים שהוזכרו, רציתי להוסיף שנסעתי בדאסטר שלושה ימים השבוע בהשכרת רכב בחו"ל (טורבו דיזל ידני, הזמנתי פוקוס וטענו שזו אותה קטגוריה), אמנם תקבל מומנט אבל תשכח מלקחת פניות. לא שאני חושב שהיא הייתה אופציה בשום שלב שהוא, אבל לעבור אליה מסיוויק (היה לי סיוויק עד שבוע שעבר) מרגיש כמו לנהוג במשאית.

עריכה אחרונה על ידי Nico62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת OFF TOPIC, אבל מוזמן לדבר איתי אם תחליט למכור את הסיוויק.

עריכה: בנוגע לרכבים שהוזכרו, רציתי להוסיף שנסעתי בדאסטר שלושה ימים השבוע בהשכרת רכב בחו"ל (טורבו דיזל ידני, הזמנתי פוקוס וטענו שזו אותה קטגוריה), אמנם תקבל מומנט אבל תשכח מלקחת פניות. לא שאני חושב שהיא הייתה אופציה בשום שלב שהוא, אבל לעבור אליה מסיוויק (היה לי סיוויק עד שבוע שעבר) מרגיש כמו לנהוג במשאית.

כפי שכבר אולי הבנת אין לי כל כך לאיזה רכב להחליף ...

דאצ'יה ??? אלוהים ישמור ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש אולי לאון FR ידני בין 2017-2018, כמו שהייתה לי, 1.4 150 כ"ס טורבו ידנית.

הבנתי לצערי שלא מביאים אותם יותר, עד סוף ספטמבר תחילת אוקטובר היו 4-5 (כולל את שלי) למכירה ביד 2.

הרכב היה מאוד כיף, החלטתי פשוט שלא צריך רכב כזה יותר ובגלל זה מכרתי, לא כי היו בעיות.

אמרתי לך 2017-18 כי נראה לי רק, שב 2019 כבר לא הגיעו ידניות יותר, אולי נשאר להם כמה ואנשים קנו בסוף 2018 ועלו אותה לכביש ב2019 כבר.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי כיף זה שאתה מעוניין להחליף, אך לא ציינתה מה התקציב, צורת מרכב, ג'יפון בכלל מעניין? משפחתי סידן?, חסכני/בזבזן?, נוח/קרש גיהוץ?, תן יותר פרטים בבקשה שנוכל להתמקד.

עריכה, יש:

אופל קורסה חדשה OPC,מנוע 1.6 טורבו ידנית, 207 כ"ס

אלפא רומיאו ג'ולייטה 1.4TB ידני, Sport 150כ"ס

פורד פוקוס 1.5 טורבו 150 כ"ס, עם גיר אוטומטי פלנטרי 6 הילוכים

פיג'ו 308 1.2T 130 כ"ס גיר פלנטרי 8 הילוכים

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש אולי לאון FR ידני בין 2017-2018, כמו שהייתה לי, 1.4 150 כ"ס טורבו ידנית.

הבנתי לצערי שלא מביאים אותם יותר, עד סוף ספטמבר תחילת אוקטובר היו 4-5 (כולל את שלי) למכירה ביד 2.

הרכב היה מאוד כיף, החלטתי פשוט שלא צריך רכב כזה יותר ובגלל זה מכרתי, לא כי היו בעיות.

אמרתי לך 2017-18 כי נראה לי רק, שב 2019 כבר לא הגיעו ידניות יותר, אולי נשאר להם כמה ואנשים קנו בסוף 2018 ועלו אותה לכביש ב2019 כבר.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

כן , זוכר בזמנו שגם ה 150 כ"ס נמכרו עם גיר ידני בניגוד להיום שרק בגרסא הפשוטה וחבל ...

בעיקרון מחפש חדש , תמיד נהגתי לקנות יד שנייה כי בארץ עם כל המיסוי וירידת הערך בהמשך זה מטורף לקנות חדש.

עם הרכב הנוכחי שלי עשיתי את "הטעות" הזו בפעם הראשונה ועכשיו קשה לחזור אחורה (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי כיף זה שאתה מעוניין להחליף, אך לא ציינתה מה התקציב, צורת מרכב, ג'יפון בכלל מעניין? משפחתי סידן?, חסכני/בזבזן?, נוח/קרש גיהוץ?, תן יותר פרטים בבקשה שנוכל להתמקד.

עריכה, יש:

אופל קורסה חדשה OPC,מנוע 1.6 טורבו ידנית, 207 כ"ס

אלפא רומיאו ג'ולייטה 1.4TB ידני, Sport 150כ"ס

פורד פוקוס 1.5 טורבו 150 כ"ס, עם גיר אוטומטי פלנטרי 6 הילוכים

פיג'ו 308 1.2T 130 כ"ס גיר פלנטרי 8 הילוכים

תודה על התשובה

מחפש בתקציב עד 150,000 ש"ח

לגבי צורת מרכב נתתי את הדוגמאות של ההונדה סיביק והגולף שמצאו חן בעיניי ככה שפחות מעוניין בג'יפונים למינהם , סדן וכו .

אוהב בעיקר את ההצ'בקים בגודל בינוני כזה , לא קטנטנה כמו אודי A1 למשל שאולי איכותית ויפה אבל בכל זאת קטנה לי מידי וגם לא

משפחתית ענקית. משהו באמצא כזה בסגנון של שתי אלו שציינתי.

אלפא רומיאו אחלה רכבים , נהגתי עם ג'וליה בטיול מכוניות ספורט קבוצתי כזה בצפון איטליה, אולי אני טועה אבל הבנתי שבאלפות האמינות לא משהו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס אקובוסט 1.5 הדגם החדש, 150 כוח, גיר פלנטרי, גרסת טיטניום הצבק אחלה רכב ויש תוכנות טובות לסטייג 1 אם בא לך יותר כח.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מעל התקציב, פיג'ו 308gt. אולי יש הנחות. גם 308 רגילה יכולה להיות לגמרי בסדר למה שאתה מחפש.

הגיר של הגולף ממש לא כזה גרוע , בטח אם אתה מתכנן להחליף רכב שוב אחרי 4 שנים. מקס' תוציא עוד כמה אלפי שקלים לאורך התקופה, לא משהו בלתי סביר בקניה של רכב בסכום כזה

אם אתה מוכן לשקול משומש כמעט חדש, וולוו v40 יכולה להיות עסקה מעניינת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס אקובוסט 1.5 הדגם החדש, 150 כוח, גיר פלנטרי, גרסת טיטניום הצבק אחלה רכב ויש תוכנות טובות לסטייג 1 אם בא לך יותר כח.

הפוקוס רכב מעולה,אבל בחו"ל כבר יש כמעט שנתיים דגם חדש של הפוקוס ופה בארץ דלק מוטורס ממשיכים למכור את הדגם הישן,אנחנו לא סוג ז' אז ממליץ בחום לתת להם להתקע עם הדגמים הישנים.

למען הסר ספק אני חובב של פורד ובבית מחזיק פיאסטה וגם פוקוס 1.5 אבל הגיעו מים עד נפש.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...