Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת הביטוח WESURE

mrmiki1234
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תשמע, הם פתחו את הבסטה אתמול בבוקר בערך... קשה לי להאמין שיהיה מישהו עם ניסיון רלוונטי.

כמו תמיד בהתחלה, המחיר יהיה אטרקטיבי כדי לבנות מאגר לקוחות, והם מחפשים אנשים שיקחו הימור. או שההימור יצליח ותרוויח מחיר ממש טוב, או שלא ותידפק בשירות (במקרה הטוב שהם לא נסגרים פתאום כשאתה תובע אותם...)

אני אישית פחדן בהימורים ולכן הייתי מחכה שנה שנתיים בשביל לצבור בטחון, אבל יכול להיות שבסוף סתם משלם יותר, מה שאתה רואה לנכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם החלו לפעול כעת בביטוחי רכב .

יש להם כבר ניסיון של כשנה בציים.

לדעתי, בגלל שהם "חדשים", גם השרות שיתנו בהתחלה יהיה מצויין. לא צפוי עומס מטורף והם רוצים לגדול.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל אני משלם כ-5,000 שקל על ביטוח מקיף + חובה.

עשיתי אצלהם באתר, כותבים שאני אשלם 2,500 שקל מקיף + חובה.

מוזר...איך המחיר נחתך בחצי?

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ תבדוק שוב, האתר שלהם מוכר בנפרד ביטוח מקיף ובנפרד חובה ולא מציג מחיר סופי של שניהם ביחד, די מוזר.

בדיוק חידשתי ביטוח בGO, הייתי מבוטח שם בשנה החולפת לאחר שהם נתנו הצעה זולה יותר מכל מקום אחר בסביב ה1000 שקלים, השנה גם ההצעה שלהם היתה הזולה ביותר - גם מWE SURE אם כי לא בפער גדול.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל אני משלם כ-5,000 שקל על ביטוח מקיף + חובה.

עשיתי אצלהם באתר, כותבים שאני אשלם 2,500 שקל מקיף + חובה.

מוזר...איך המחיר נחתך בחצי?

ואולי מה שמוזר זה שצריך לשלם 5000 שקל בשנה על ביטוח? פשוט התרגלת.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ תבדוק שוב, האתר שלהם מוכר בנפרד ביטוח מקיף ובנפרד חובה ולא מציג מחיר סופי של שניהם ביחד, די מוזר.

בדיוק חידשתי ביטוח בGO, הייתי מבוטח שם בשנה החולפת לאחר שהם נתנו הצעה זולה יותר מכל מקום אחר בסביב ה1000 שקלים, השנה גם ההצעה שלהם היתה הזולה ביותר - גם מWE SURE אם כי לא בפער גדול.

שאתה צודק - אתה צודק.

טעיתי.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שברכישת הפוליסה החדשה שלי שבוע שעבר לא בדקתי אותם (את ליברה דווקא כן, יותר יקרים מביטוח ישיר, שם רכשתי).

אני גם מבין את החשש מחברת ביטוח חדשה אבל הרגולציה על חברות הביטוח מהפיקוח על הביטוח בארץ מתנה לא מעט תנאים להקמת חברת ביטוח,

מה גם שמשנה למנכ"ל מגדל הינו המנכ"ל ומנכ"ל איילון ואז מגדל (וינשל) הינו היו"ר, אז נסיון יש...

והם גם פעילים בתחום הביטוחים לציי רכב כבר תקופה.

תחרות בריאה בשוק שכבר הרבה זמן אין בו שחקנים חדשים. מצוין מאד.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי אצלם ביטוח לקורולה. צד ג פלוס חובה ויצא לי 2400 שקלים לשנה. חברה ידועה שהייתי אצלה כ 7 שנים ללא שום תביעות רצתה 3500. הם מתחשבים בגיל, וותק נהיגה ועבר תעבורתי. חבל מאוד שהם לא עושים ביטוח לאופנועים גם כן.

שורה תחתונה חסכתי כסף.

הם טוענים שאפשר לבטח למינימום חצי שנה בעלות חודשית שווה כאילו ביטחתם לשנה שלמה. כמו כן, אפשר לבטל את הפוליסה כל חודש ללא קנסות. כל מה שצריך זה להודיע להם בכתב.

קניתי רביעיית צמיגים חדשים לרכב. מבחינתי קיבלתי מתנה צמיגים.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ את הנושא.

סוף החודש נגמר הביטוח, צריך לחדש, ליברה ו-wesure הכי זולות בפער אבל נציג של וובי שהביא הצעה יחסית סבירה של מנורה טען שהן חברות חדשות וכבר בקשיים כלכליים גדולים (סדר גודל של 10 מיליון שקל חוב כל אחת).

יש בזה משהו או שסתם חרטוט של נציג מכירות? החברות אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שברכישת הפוליסה החדשה שלי שבוע שעבר לא בדקתי אותם (את ליברה דווקא כן, יותר יקרים מביטוח ישיר, שם רכשתי).

אני גם מבין את החשש מחברת ביטוח חדשה אבל הרגולציה על חברות הביטוח מהפיקוח על הביטוח בארץ מתנה לא מעט תנאים להקמת חברת ביטוח,

מה גם שמשנה למנכ"ל מגדל הינו המנכ"ל ומנכ"ל איילון ואז מגדל (וינשל) הינו היו"ר, אז נסיון יש...

והם גם פעילים בתחום הביטוחים לציי רכב כבר תקופה.

תחרות בריאה בשוק שכבר הרבה זמן אין בו שחקנים חדשים. מצוין מאד.

הביטוח חובה של הרכב ליסינג שלי היה איילון עד היום(גם בקיים וגם בקודם) והחידוש ביטוח לפני חודש הגיע מwesure(אלדן).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ את הנושא.

סוף החודש נגמר הביטוח, צריך לחדש, ליברה ו-wesure הכי זולות בפער אבל נציג של וובי שהביא הצעה יחסית סבירה של מנורה טען שהן חברות חדשות וכבר בקשיים כלכליים גדולים (סדר גודל של 10 מיליון שקל חוב כל אחת).

יש בזה משהו או שסתם חרטוט של נציג מכירות? החברות אמינות?

איך חובות אם ליברה מספרים שהחזירו למבוטחים מיליון ש״ח מהרווחים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

נתקלתי בפרסום הזה, אבל אני גם יכול לספר שאתמול רכבתי לעבודה על חד קרן.

העניין הוא שאני לא מבין בזה מספיק כדי לדעת מי מהם דובר אמת, בגלל זה פניתי לפורום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקשיב לסיפורים של נציגי מכירות. שמעתי מהם כל כך הרבה שטויות במשך השנים, שאפילו שהם אומרים לי בוקר טוב אני מציץ החוצה כדי לוודא שבוקר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...