Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בנסיעה לאחר החלפת צמיגים

aviaviavi
שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

סיאון לאון 2012, לאחר החלפת צמיגים(מדאנלופ לאנרג'י סייבר של מישלן) התחילו רעידות בנסיעה גם כשאני אני לא לוחץ על דוושת הגז. הרעידות מתחילות ממהירות נמוכה. לא ממש מורגש בהגה, יותר מהגלגלים. לפני כן לא היו רעידות בכלל.

חזרתי לפנצ'ריה הוא מילא לי אוויר ל-35PSI ואמר לי לחזור לאיזון חוזר במידה והרעידות ממשיכות, כאמור הן ממשיכות.

האם חוסר באיזון יכול לגרום לרעידות הללו?

האם במהלך החלפת הצמיגים יכול "להדפק" משהו והרכב יהיה זקוק לכיוון פרונט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה הצמיגים החדשים לא אוזנו כראוי לאחר ההחלפה, וכמובן שזה גורם לרעידות.

מוזר שכשחזרת אליו הוא רק מילא אוויר ולא בדק איזון, לא נשמע לי שהוא ממש "רוצה" לעבוד...

הייתי חוזר אליו שוב, ודורש איזון מחדש לכל הצמיגים בצורה מקצועית.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עשה איזון, כנראה שהוא לא היה מושלם. אני אחזור אליו מחר ומקווה שבזה ייגמר העניין

גם לי בהחלפה האחרונה של הצימגים היו רעידות למרות שעשו איזון

ביקשתי והתעקשתי על איזון חוזר

הם עשו לי בלי אחשק, ועם הבטחות שזה מיותר,

אבל "משום מה" הם הוסיפו בפעם הנוספת עוד משקולות

ומשום מה הרעידות הפסיקו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

הייתי אצלו מספר ימים לאחר כתיבת הפוסט והוא עשה איזון מחדש והיה חוסר/עודף של 15G בלפחות אחד מהגלגלים, הוא סיים ושחרר אותי לדרכי

הרעידות פחתו אך הפסיקו(בצמיגים הקודמים הייתה נסיעה חלקה מאוד), דיברתי איתו שוב והוא אמר לי להגיע.

כשהגעתי אמרתי לו שיבוא איתי לסיבוב ברכב כדי להרגיש את הרעידות. הוא אמר שרעידות שנובעות מחוסר איזון מורגשות רק במהירות של 80 ומעלה(האם זה נכון?)

אבל אם אני רוצה הוא יעשה לי שוב איזון לקדמיים(טען כי לאחוריים אין השפעה בהקשר של רעידות - נשמע לי מוזר, האם זה נכון?)

ושוב באחד מהקדמיים היה חוסר או עודף של 20G, וגם לאחר מכן הרעידות ממשיכות..

בשלב זה כבר לא אכפת לי לשלם אקסטרה לאיזון במקום אחר ולקבל נסיעת חסרת רעידות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל הרעידות מורגשות במהירות גבוהה מעל 80 או 100 קמ"ש.

אם יש רעידות בהגה זה בדר"כ נובע מאיזון לקוי בצמיגים הקדמיים, ואם הרעידות מורגשות במושב הנהג או ברכב באופן כללי זה בדר"כ נובע מהאיזון בגלגלים האחוריים.

נשמע שאותו בעל עסק לא מספיק מקצועי או שהמכונה שלו לא מכויילת, מומלץ לך לגשת לפנצ'ריה אחרת ומוכרת באזור מגוריך לצורך ביצוע איזון חוזר לכל הגלגלים.

אני אגב החלפתי צמיגים ברכב של אשתי (סיוויק 2014) לפני כחודש למישלין אנרג'י סייבר והרכב נוסע חלק לחלוטין.

עריכה אחרונה על ידי makinen456

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי כתב שלא היו משקולות?

פות"ש אמר שבאיזון החוזר נמצא חוסר איזון ובעל העסק הוסיף ו/או הוריד משקולות כדי לנסות ולאזן מחדש את הגלגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...