Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למי שיש פה קורולה 2019

רועידרעי
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוסע על ספייס, 18.5 לליטר.

לא נוהג חסכוני וגם לא מתפרע.

אני מאמין שבנסיעה חסכונית אפשר להגיע לממוצע 20 לליטר

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע על ספייס, 18.5 לליטר.

לא נוהג חסכוני וגם לא מתפרע.

אני מאמין שבנסיעה חסכונית אפשר להגיע לממוצע 20 לליטר

יש לי את הסדאן

צריכת דלק ממוצעת 14.4 הגיוני?

ולא מתפרע בכלל

וראיתי עוד מישהו עם הספייס שאצלו זה 20 ליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הסדאן

צריכת דלק ממוצעת 14.4 הגיוני?

ולא מתפרע בכלל

וראיתי עוד מישהו עם הספייס שאצלו זה 20 ליטר

רק שהכל יהיה ברור,

אצלך זה היברידי או בנזין רגיל?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני.

מה תוואי הנסיעה (הררי/ מישורי)?

מה אזור הנסיעה (עירוני/ בינעירוני)? (בבינעירוני מהי מהירות הנסיעה?)

מהי צורת הנסיעה? (לא מתפרע זה בסדר, אבל אולי אתה פשוט נוסע בצורה ״עיוורת״ בלי תשומת לב לתנאי הדרך, מאיץ או עוקף מתי שאפשר רק כדי לבלום מייד לאחר מכן עקב רמזור, צומת, רכב איטי, הולך רגל וכיוצ״ב, בקיצור כמו הישראלי הממוצע :shock: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי יש את גירסת לימיטד מיבוא רשמי? יש שם מערכת מולטימדיה מקורית (בניגוד לרמות גימור האחרות שם יש אנדרואיד מקומי).

היה אזכור פה בעבר שהמערכת המקורית אמורה לתמוך בAPPLE CAR PLAY (בלי ANDROID AUTO), אבל לא רשום שום דבר כזה במפרט, וגם בסוכנות אמרו לחבר שלי שאין תמיכה. הוא צריך לקבל את הרכב בקרוב ולא ברור אם יש או אין. מישהו יודע בוודאות?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תהיו רציניים.

אתם בפורום רכב.

תמדדו צריכה בפועל, לפי תדלוק, לא לפי מחשב.

בחייאאאאת אביכם

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי יש את גירסת לימיטד מיבוא רשמי? יש שם מערכת מולטימדיה מקורית (בניגוד לרמות גימור האחרות שם יש אנדרואיד מקומי).

היה אזכור פה בעבר שהמערכת המקורית אמורה לתמוך בAPPLE CAR PLAY (בלי ANDROID AUTO), אבל לא רשום שום דבר כזה במפרט, וגם בסוכנות אמרו לחבר שלי שאין תמיכה. הוא צריך לקבל את הרכב בקרוב ולא ברור אם יש או אין. מישהו יודע בוודאות?

כשאני ביררתי את הנושא הזה, דיברתי עם כמה סוכנויות שלא נתנו לי תשובה ברורה אז דיברתי עם היבואן.

הנציג מהיבואן אמר שאין תמיכה בcarplay במערכות המולטימדיה (גם במקורית ובהתקנה מקומית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תהיו רציניים.

אתם בפורום רכב.

בחייאאאאת אביכם

אני חושב שלפעמים יש כאן בפורום הפרזה בדבר יתרון הדיוק של מדידה "במשאבה" לעומת מחשב הדרך.

נכון שהמחשב מפספס. וגם לרוב (או אולי תמיד?) הוא אופטימי כי ברור שליצרן יש אינטרס. אני גם מקבל את זה שמדידה במשאבה מדוייקת יותר (בהנחה שחוזרים על זה מספר פעמים) אבל גם מדידה "במשאבה" נסמכת על מדידת הנסיעה של הרכב. אז גם שם יש הטיה, לא?

או שאולי אני טועה ויש מנגנון מדוייק במיוחד במדידת הק"מ של הרכב. או שאנשים בודקים עם GPS....?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תהיו רציניים.

אתם בפורום רכב.

בחייאאאאת אביכם

כדי לבדוק לפי תדלוק אתה צריך: הרבה ק"מ/תדלוק גדול, כמה תדלוקים, אותה משאבה, אותו סגנון תדלוק.

מנסיון שלי עם ראב4 היברידי, מדובר בכ 2% סטיה.

בפריוס ישנה וולוו הסטיה היתה כ 7%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אחרי מיכל אחד, משאבה תהיה מדוייקת יותר מהמחשב.

נסעת 479 ק"מ ותדלקת 37 ליטר, יצאה לך צריכה של 12.94 ק"מ/ ליטר. זה מספיק מדוייק וזה נשמע הרבה יותר רציני.

אולי אני אולד סקול, אבל זו דעתי.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אחרי מיכל אחד, משאבה תהיה מדוייקת יותר מהמחשב.

נסעת 479 ק"מ ותדלקת 37 ליטר, יצאה לך צריכה של 12.94 ק"מ/ ליטר. זה מספיק מדוייק וזה נשמע הרבה יותר רציני.

אולי אני אולד סקול, אבל זו דעתי.

מסכים איתך, הכי מדוייק למדוד בתחנת דלק. אבל מצאתי שהכי פרקטי למדוד את השגיאה של המחשב רכב, אצלי זה 5% קבוע. אז אני מודד לפי המחשב רכב ומתקן 5%.

בשנת 2016 רציתי לדעת צריכה בצורה מדויקת, על גבול המדעית, מדדתי צריכת דלק של שנה שלמה ברציפות, מדידה לפי משאבה בתחנת דלק בלבד. ככה שיקללתי גם השפעות של מזג אויר.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחש רכב לא מדויקת (תלוי את מי שואלים) אבל היא לא רחוקה מ האמת, מ הבדיקות שלי בכמה רכבים שונים, תמיד (חוץ מ כמה פעמים בודדים) מ 2014, מתדלק באותה תחנה ו באותה משאבה, ונגיד לי יצא 1:12 במחשב יצא 1:13, זה לא שלי יוצא 1:10 ו במחשב יוצא 1:20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...