Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש להתייעץ לגבי רכב סופר מיני עד 60 אלף, שנים 2015-2017

KickAssDeveloper
שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צעיר בן 21 שמחפש רכב סופר מיני בין השנים 2015-2017 במחיר של עד 60 אלף ש"ח.

הרכב צריך להיות מספיק רווחי לכמות של 2 אנשים שנוסעים בו בדרך כלל וחסכוני בדלק כמה שיותר, אשמח אם תוכלי לפרט לצד כל רכב כמה הוא מבזבז דלק עירוני ובינ-עירוני. (כרגע אני בעל יונדאי גטס של 2007 שאוכלת בסביבות 1 ליטר ל-10ק"מ בינעירוני).

אני אשמח לרכב כמה שיותר אמין, אני אישית מכוון לכיוון יונדאי i20 אבל חושש שהוא לא חסכוני מספיק בדלק (עקב מיתוסים ששמעתי שיונדאי לא חסכוניים וקצת ניסיון אישי עם הרכב שלי). אני מעוניין לשמוע לגבי כל סוגי הרכב שיש להציע חוץ ממכוניות צרפתיות או איטלקיות.

אני מעוד אשמח לרכב עם אבזור לפחות בינינו של מצלמת רוורס, חלונות חשמליים וכולי... ומאוד חשוב נוחות נסיעה.

השימוש העיקרי של זה נסיעה לתחנת רכבת אבל מידי פעם נסיעה של שעה ומעלה.

מקווה שלא פספסתי אף פרט חשוב,

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי KickAssDeveloper
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיונדאי פחות טובה בצריכת דלק, כ 1/14 מחוץ לעיר, הייתי בודק הונדה גאז, אמינה, מרווחת, בטיחותית וחסכונית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה ג'אז פחות נראת טוב בעיניי, יש אולי עוד אופציות של רכבים אמינים שנכנסים לקריטריונים? רציתי שחיסכון הדלק יהיה בסביבות ה1/16. באנטרנט אומרים שהיונדאי i20 בחלק מהמקומות אוכלת 1/16 ובחלק 1/12... זאת סיבת ההתלבטות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היונדאי עשתה כ 1/14.5 בבין עירוני רגוע.

באזור ה 65 אלף יש סוזוקי איגניס למשל, מוזמן לקרוא את המיני מבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2813/סקירת-גולשים/סוזוקי-איגניס---מיני-מבחן

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה ג'אז פחות נראת טוב בעיניי, יש אולי עוד אופציות של רכבים אמינים שנכנסים לקריטריונים? רציתי שחיסכון הדלק יהיה בסביבות ה1/16. באנטרנט אומרים שהיונדאי i20 בחלק מהמקומות אוכלת 1/16 ובחלק 1/12... זאת סיבת ההתלבטות

הייתה לי יונדאי I20 עם המנוע 1.4 אוטומטית, אמנם 2009 אבל זה בערך אותו דבר.

צריכת דלק במשך 6 שנים שהייתה אצלי ומעל 150000 ק"מ, הייתה 1:13 בממוצע. בתקופות שנסענו מחוץ לעיר בלי פקקים הרכב צרך 1:14 וגירד את ה 1:15 אבל עקב מעבר מגורים אופי הנסיעה השתנה וצריכת הדלק עלתה ל 1:13. כשהרכב התיישן כבר צריכת הדלק עלתה ל 1:12 ולפעמים אפילו פחות, בנסיעה משולבת שרובה בין עירונית. בעיר הייתה צורכת כ 1:9. הכי טוב שהצלחתי להגיע היה 1:15 בנסיעה סופר רגועה מחוץ לעיר כשהרכב היה יותר צעיר.

כיום עם הונדה ג'אז 2015 צורה חדשה, מגיע בקלי קלות ל 1:15 בנסיעה משולבת עם פקקים. הצלחתי גם 1:17.5 עם רכב מלא ומזגן, ועם העליות של טבריה ופקקי תנועה, ואני מאמין שאפשר אפילו פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...