Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ASX המחודש בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגביהו את הלנסר וקראו לו גיפון.

ב2019 מצפה ליותר

זה נכון לגבי כל רכב שיגביהו.

הוא יהיה גיפון.

דוגמה: I20 ו-I20 CROSS.

יצא לך לראות אותם, או שלא?

במקרה של הלנסר... וואללה, אולי יש דמיון, בסמל:

1024px-2017_Mitsubishi_Lancer_2.4_ES_AWC,_front_left_side.jpg20191005_125040.jpg

בימים הקרובים אכתוב דבר אחד או שניים, על ההתרשמות האישית שלי מה-ASX החדשה שלי.

בשקיפות מלאה, גם לטוב וגם לשלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לשווק בשנת 2020 (אוטוטו) רכב שעושה 1 ל 14.3 (נתוני יצרן) , דש-בורד קלאסי (שנות ה2000) עם 4 פתחי אוויר מהפשוטים ,הגה שלקחו מאטרז'/ספייס סטאר, בוררים של מזגן שהוצגו במאזדה 3 שנת 2004 ומוט הילוכים שהוצג בלאנסר 2008 במחיר של כמעט 150K זה פשוט בושה ליבואן ולא משנה איזה שינויים עשו בדגם החדש.

השוק בארץ חזר לתקופת החזירות של היבואנים כמו לפני הגעת האלטו ששברה את השוק.

מקווה שמתישהו יגיע משהו בסגנון honda e במחיר של אלטו להחזיר את כולם למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין...

במפרט המצורף לכתבה, רשום גל זיזים עליון כפול, ולא יחיד, כפי שנטען בכתבה.

בכל אופן, לאחר צפייה של עשרות סירטוני ביוטוב, לגבי הדגם ה"חדש" הזה, הרי שבאמת, השינויים העיקריים, הם, חזית חדשה, פגוש אחורי אחר, יחידות תאורת לד מלאה מאחור, צורת חישוקים אחרת, ועוד דברים ממש קטנים ומינוריים בקבינה.{צבעי ריפוד, וצבעי כפתורי הפעלת המיזוג\חימום ועוד פרטים קטים}.

זו טעות במפרט, מכלמוביל ביקשו ממני למסור לך תודה על הזיהוי :)

לגבי הסרטונים, חפרתי בנושא הזה המון עם אחראי ההדרכה של כלמוביל (רן, שהגיע למפגשים) והוא אומר ששילוב המנוע/גיר ששווקו בארץ בדגם הקודם היו ייחודיים לנו בגלל ענייני תקינה (או משהו כזה, אני לא זוכר בדיוק) והדגם המחודש משווק בתקינה אירופאית, לכן השינוי במנוע. בשווקים אחרים הדגם הקודם שווק המנוע/גיר (או רק מנוע, או רק גיר) שאנחנו מקבלים עכשיו. ככה שאי אפשר ממש להסיק מסקנות לגבי הרכב שמושק כאן, על פי רשמים משווקים אחרים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיציבושי פשטה את הרגל, והיא הפכה להיות מותג של רנו ניסן. מן הסתם, אין להם שום יכולת לפתח רכב חדש, אלא רק למרוח איפור על רכב עתיק.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישן, מיושן, מה זה משנה. הדגם בתכלס נמכר היטב, לא מוביל טבלה אבל נמכר באלפי יחידות.

אין דגם חדש באמת כי סביר להניח שהדור הבא צריך להמתין לקשקאי הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך הרכב הזה אמור להיות אטרקטיבי בכלל.

מנוע 2ל לא חסכוני, אבזור בינוני ומטה, איכות חומרים בינונית. מראה בינוני, איכות נסיעה בינונית כמו שאר בקטגוריה.

אז על מה המחיר הגבוה?

הלכתי פעם לאולם מכירות של מיצובישי, הסתכלתי, התרשמתי.. שאין שום דבר שווה לקנות ועוד רוצים מלא כסף אז הלכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור מעלי - אתה בטוח שהמיצו הישן מהווה תחליף לרכב מודרני כמו ה 3?

ה-3 שכרגע הוחלפה בדור חדש לגמרי? היא איתנו כאן כבר מ-2013...

בטווח המחירים הזה יש אלטרנטיבות הרבה יותר טובות.

XV מאובזרת, קיה נירו, CHR, מישהו אמר ספורטז'?/טוסון? קונה (שתהיה גם זולה יותר), CX3, אפילו ארונה תהיה עדיפה יותר לדעתי

XV עם תא מטען קטן יותר (שזה דיל ברייקר בגלל עגלה לילדה), נירו יעלה יותר ולא ייתן למשל פנסי לד אלא הלוגן (שפעם לא הבנתי למה roee כתב שפנסי קסנון בזמנו מבחינתו זה אביזר בטיחותי, היום אני מבין) מהירות מירבית נמוכה (ב-30 קמ"ש, שזה אומר שכנראה גם נסיעה בשיוט של 120-130 תהיה בנינוחות שונה) חיישני גשם (לי למשל זה לא חשוב, אולי יש מי שבשבילו כן) מראה פנימית נגד סינוור (שזה בעיניי בטיחותי מהמעלה הראשונה בארץ) אבל ייתן דברים אחרים.

ספורטג' וטוסון יקרים יותר (ספורטג' 10 אלף יותר לגירסה בסיסית מול גירסת ביניים של ASX, טוסון אפילו יותר) וגם גדולים יותר.

קונה גם אופציה, CX3 קטן יותר, ארונה גם אופציה אבל עדיין קטן יותר, גם הקאמיק יכול להיות אופציה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסוכנות לפני שעתיים.

יש להם רכב בצבע לבן פנינה.

אכן עשו שינוי במנוע.

לפחות מבחינה וויזואלית רואים את מיקום מכסה השסתומים שהוזז לכיוון קיר האש, זאת אומרת שברכב כרגע יש ראש מנוע שונה מהדגם היוצא. כמו כן, הטקסטורה,{הציור}, על המושבים טיפה שונה. מקודם היו פסים בצבע אדום, ועכשיו, משולשים שחורים.

המומנט צנח לו, אם כי בצורה מזערית. לפחות לפי דף הנתונים. בלחיצה על הגז, במצב -N- צליל המנוע נשמע כרגע טיפה שונה, אם כי ההבדל מזערי, ורק בעלי אוזן חדה, {כאשר 2 הרכבים עומדים אחד ליד השני }, יבחינו בזה.

עוד הוסיפו "ידיות" להעברת הילוכים?! מסביב להגה.

לגבי צריכת דלק? צריך לתת למומחים מטעם המגזינים והאתרים למיניהם, לבדוק את הרכב החדש, ולהחליט אם באמת היה שינוי.

מבחינה חיצונית, מלבד השינוי הדרמטי שבוצע בחלק הקדמי, צורת הפנסים מאחורה נותרה ללא שינוי משמעותי, אם בכלל, ורק נוספה תאורת הלד.

דווקא בפגוש האחורי, חסכו וחבל. בדגם שיוצא, העיצוב כולל שם פס "קרבון" מצד ימין לצד שמאל, עם מחזירי אור בתוכו. בחדש, החלק הזה נעלם, ונותר רק החלק למטה, כאשר יש שם בעיקר פלסטיק שחור, זול, ופשוט למראה.

הקבינה, דיפוני הדלתות, הגג, המולטימדיה, כל כפתורים, ומנופים סביב להגה, תאורה, הגה, מוט הילוכים, וגם יתר המרכב של הרכב, מלבד הגריל, הם למעשה, COPY PASTE, של הדגם היוצא.

כמו כן "וויתרו" על כפתור נעילת דלתות בצד הנוסע, שהיה קיים בדגם היוצא.

צורת החישוקים שונתה,{שוב, עניין של טעם}, והצמיגים הם של חברת BRIDGESTONE כרגע, ולא של חברת NEXEN, כמו בקודם.

מחר אסע למרכז שרות שוב, כדי לנסות את הרכב גם בנסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שבוחר בג'יפון ומחפש רכב מאוד מרווח - מראש לא מבין שהוא מוותר על הדברים האלו, אבל לא זה העניין.

הישראלי המצוי לא מחפש את הדברים שחברי פורום כאן מחפשים, נדירים אלו שכן.

בשורה התחתונה - המחיר מדבר:

ה ASX החדש הוא ג'יפון (שנראה טוב, בסך הכל), יפאני, ב 136K ש"ח (מנוע 2 ליטר אטמוספרי) מול הספורטאז' 1.6T ב 160K.

הבדל של 24K ש"ח זה המון. ב 136K ש"ח זה בדיוק המחיר שהעלה את הספורטאז' בכמויות על הכבישים: ג'יפון במחיר של קורולה.

נראה לי שיש לנו כאן מנצח.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה לספורטאג נראית לי הזויה. כשהספורטאג הושק הוא הביא בשורה בטיחותית שטרם הייתה בתחום הג'יפונים והמשפחתיות.

ה asx לא מחדש דבר. האמת? הכתבה הזו מרגישה לי קצת אוהדת מדי.בפועל זה עדיין מנוע אטמוספרי עם תיבה רציפה, לא משנה כמה קצפות ודובדבנים ישימו עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...