Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המהפכה החשמלית של MG ZS EV מגיעה לישראל ואתם מוזמנים לאירוע שאלות ותשובות

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

שלום לכולם,

כפי שנרשם כאן באתר, אנחנו מתחילים בשיווקה של ה MG ZS EV החשמלית.

ביום שישי הקרוב, 8.11.2019 אנחנו מקיימים מפגש שאלות ותשובות בנושא, ומזמינים את כל מי שמתעניין במהפכת הרכב החשמלי לבוא, לשמוע, לשאול שאלות וללמוד על המהפכה שנמצאת לפתחנו.

התכנסות בשעה 09:00

תחילת מפגש 09:30

אורך המפגש יהיה כשעתיים.

כיבוד - אנחנו מזמינים.

אתם רק צריכים לבוא.

להרשמה לחצו כאן:

https://ticks.co.il/event.php?i=VN18yvicCK1

להתראות,

צוות לובינסקי

jpg (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברי פורום יקרים - אותי דווקא היה מעניין לשמוע אבל אין בכוונתי להגיע ולהיות בדד - אם חברים נוספים מתכננים להגיע - תעדכנו :)

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין מה הטווח הראלי של הרכב בקיץ הישראלי הם והלח עם 100% מזגן עובד בפקקים הבלתי נסבלים של מדינת ישראל...

חיפה - ת"א - חיפה נראה כדבר גבולי בהחלט וזה עם סוללות חדשות לחלוטין, מה יהיה קצב ההתרוקנות לאחר כשנה ?

נראה שהשימוש העיקרי יהיה התנידות בתוך העיר ואו בקירבתה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין מה הטווח הראלי של הרכב בקיץ הישראלי הם והלח עם 100% מזגן עובד בפקקים הבלתי נסבלים של מדינת ישראל...

חיפה - ת"א - חיפה נראה כדבר גבולי בהחלט וזה עם סוללות חדשות לחלוטין, מה יהיה קצב ההתרוקנות לאחר כשנה ?

נראה שהשימוש העיקרי יהיה התנידות בתוך העיר ואו בקירבתה.

מזגן ופקקים מפריעים הרבה פחות לרכב חשמלי מאשר לרכב בנזין. מה שיותר בעיתי זה חימום בחורף, אבל בישראל זה לא ממש רלונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הבעיה דווקא בנושא טעינת הרכב, שכן עמדת טעינה כנראה לא תהיה אפשרית בבניין משותף, אני יודע שכעיקרון היבואן מוכר רכב ולא את צורת התדלוק/טעינה אבל כרגע ללא פריסה מתאימה זה מאוד ישפיע על החלטת הקנייה.

כמובן שמגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא אוכל להגיע, אבל יהיה מעניין אם מישהו יוכל לשאול שאלות לגבי הרצינות שלהם.

כמה שנים הם מתכננים למכור את הדגם הזה ומה סדר הגודל של המכירות שהם מכוונים אליו. עשרות בודדות , מאות רכבים בשנה?

האם הרכב הזה כאן כדי להישאר, או שמדובר בבאטצ' חד פעמי שהיבואן הצליח לשים עליו את היד והוא יעלם כמו שהוא הופיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא מאד מעניין ואני אפילו שוקל קניה.

אני מבין שמדובר בסוכנות הראשית ברשל"צ.

מכיוון שאני גר בקריות, זה רחוק לי מדי

האם יש אפשרות לראות את הרכב/לבצע נסיעת מבחן באזור חיפה/קריות?

אפשר ליצור קשר בפרטי

תודה

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן ופקקים מפריעים הרבה פחות לרכב חשמלי מאשר לרכב בנזין. מה שיותר בעיתי זה חימום בחורף, אבל בישראל זה לא ממש רלונטי.

מזגן הוא צרכן אנרגיה גדול מאוד , תנועה עירונית אשר כוללת האצות רבות גם היא צרכן אנרגיה לא קטן, מזג אויר חם גם הוא מקשה על מנועים חשמלים .

אין לחזות את קצב פריקת המצברים של הרכב , מחייב בדיקה , לא הייתי רוכש רכב מעין זה לפני מתן תשובות לשאלה הזו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן הוא צרכן אנרגיה גדול מאוד , תנועה עירונית אשר כוללת האצות רבות גם היא צרכן אנרגיה לא קטן, מזג אויר חם גם הוא מקשה על מנועים חשמלים .

אין לחזות את קצב פריקת המצברים של הרכב , מחייב בדיקה , לא הייתי רוכש רכב מעין זה לפני מתן תשובות לשאלה הזו.

בכמה מכוניות חשמליות נהגת שאתה קובע את זה בכזו נחרצות? מזגן זה צרכן יחסית קטן לעומת חימום. בתנועה עירונית שיש בה הרבה האצות יש גם הרבה עצירות וברכב חשמלי רוב הבלימה נעשית בעזרת המנוע החשמלי תוך טעינת הסוללה. בתנועה עירונית פקוקה היתרון של רכב חשמלי על רכב בנזין הוא הגדול ביותר וזאת ללא צורך במערכת עצור-סע מעצבנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...