Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוזמן ארון . אמרו שיגיעו בין 11 ל15:00. הגיעו ב17:50 יש מה לעשות?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
ככה זה בארץ בתחום ההובלות.

לפני שנים רבות הזמנתי ספה קטנה מאיקאה. אמרו שיגיעו בין 8-10 בבוקר. נשארתי בבית חשבתי מקסימום אלך לעבודה יותר מאוחר. בסופו של דבר הגיעו ב-7 בערב.

שום דבר לא השתנה.

משלוח ל8 וחצי בבוקר מגיע ב12 בצהריים ונשרף לך כל היום על ההמתנה בבית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא השתנה.

משלוח ל8 וחצי בבוקר מגיע ב12 בצהריים ונשרף לך כל היום על ההמתנה בבית.

בגלל זה אני מזמן מזמין הכל לכתובת של המשרד.. שיבואו מתי שבא להם בשעות העבודה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מדובר על רהיטים של איקאה, לא חבילות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה שהגיעו...

לאור העובדה שכן הגיעו, הטרחה שקשורה בלחלץ את מה שמגיע לך לא שווה לדעתי את ההשקעה של הזמן והעצבים.

ולזה התרגלנו? בושה! אני עוד שוקל תביעה ופרסום בכל המדיות על האתר הזה שידעו לא להתקרב אליו

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תראה, עם הגישה הכללית של רוב החנויות שאחרי שהתקבל תשלום תגיד תודה שמתייחסים אליך בשילוב עם עומסי תנועה קשים, סידורי עבודה לא הגיוניים ואנשים שעובדים בשכר נמוך בלי תחושת אחריות, למה אתה מצפה?

לדעתי למחיר הקניה יש משמעות גדולה בעניין הזה. קנינו שולחן אוכל איכותי וכורסא לסלון מחנות שנחשבת יוקרתית, שילמנו פי 10 ממחירים של איקאה ושו"ת כי מאד אהבנו את העיצוב והתרשמנו שמדובר באיכות גבוהה שתחזיק לכל החיים. המובילים הגיעו על הדקה, גם התקשרו חצי שעה לפני לוודא שאנחנו בבית. הרכיבו את זה כמו שצריך והסבירו לנו איך פותחים את השולחן ואיך מכווננים את הכורסא. לא הסכימו לקבל טיפ.

לעומת זה, בחנויות זולות תמיד המשלוחים מגיעים מאוחר ובלי הודעה מראש.

מעצבן אבל זה מה יש, לפחות אתה מתנחם בזה שלא שילמת הרבה יחסית.

אם הזמנת משהו יקר ותוקעים אותך בבית כל היום בגלל המשלוח, זה באמת מעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להתלונן על כל דבר

היה אמור להגיע ב 15:00, הגיע ב 17:00, נו בסדר

אני משלם 2500$ על משלוח אקספרס, הוא מגיע לארץ ובסוף החברת שילוח אומרת לי שהם לא יכולים לעשות הליך מכס מסויים שביקשתי מהם, אז אני צריך להגיע בעצמי למכס, לשבת שם יום שלם, כדי שבסוף יגידו לי "טוב, תבוא מחר תקח"

ואני לא תובע. לפחות כרגע לא חושב שאתבע.

מצד שני בעבודה שלי, אני יכול לאחר ב-5 דק ויבוא הלקוח ויחפש להוכיח לי שאיחרתי בשעה וחצי ונגרמה לו עוגמת נפש. אני לא בעד הגישה הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק הזה חוקק כי הזמן של הלקוחות הפך להיות הפקר. היו קובעים איתך בין 08:00-20:00 ובסוף היית אומר תודה אם היו מגיעים יומיים לאחר מכן. אם לקוחות לא יעמדו על זכותם לקבל פיצוי, החוק הזה יהפוך לחסר תועלת.

ובוא, לא קבעו איתו ב 15 והגיעו ב 17. קבעו איתו בין 11-15 והגיעו ב 17.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה הזו תפסה תאוצה גם באיזור גוש דן אצל מפיצים מסויימים.

מי המפיצים ? האמת שבימינו קשה לדעת מי עומד מאחורי המפיצים בגלל שיטת השקשוקה...אני מקבל הודעת SMS על חבילה שבדרכה לארץ מחברת "פונפון" ולאחר מכן כאשר החבילה בארץ אני מקבל הודעה מחברת "זיגזג" ובסופו של יום מתקשר שליח פרטי עם יונדאי אלנטרה שהחבילה בדרך אלייך.

פיספסת אין טלפון לבירורים אלא לחכות לטלפון מהשליח.

הזוי ביותר מה שקורה בימינו בתחום.

לפני כשבועיים אני נסעתי לבית (!) של ההורים (!) של השליח כדי לאסוף חבילה שהזמנתי מאמזון. חוץ מזה שזה היה קצת הזוי, הם היו נחמדים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק הזה חוקק כי הזמן של הלקוחות הפך להיות הפקר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

החוק הזה חוקק אאל"ט בגלל הרבה תלונות על הוט והטכנאים שלה,היית קובע שעה,אם מאחרים ב3שעות (מה שקרה כל הזמן) קבלת 300ש"ח,אם יותר,קבלת יותר

משם זה זלג לעוד חברות ונותני שירותים שכאמור,עושים לך טובה שמתייחסים בכלל (מילא כל הענין היה חינם,אבל אתה משלם כסף שהזעת עליו...)

לפני כשבועיים אני נסעתי לבית (!) של ההורים (!) של השליח כדי לאסוף חבילה שהזמנתי מאמזון. חוץ מזה שזה היה קצת הזוי, הם היו נחמדים :-)

what the frack ?!

שברת שיא באומץ,אני לא הייתי מעיז :D

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להתלונן על כל דבר

היה אמור להגיע ב 15:00, הגיע ב 17:00, נו בסדר

הם לא הגיעו ב-17, הם הגיעו ב-17:50, כלומר כ-3 שעות אחרי המועד האחרון בטווח המתנה של 4 שעות. כלומר במקום להיות מושבת לחצי יום, הוא למעשה שרף יום שלם. זה לא בטל בששים או תלונה על זוטי דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמודים אתם. אתם באמת חושבים שהמציאו את זה בארץ?

זה כבר הפך למם ברחבי העולם.

as-a-kid-did-you-ever-knock-on-peoples-doors-28439121.png

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...