Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני מאובזר עד 60K

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אנחנו זוג נשוי בן 28 ו 26 ללא ילדים ( אבל עם 2 כלבים :roll: ) אשר נוסעים בשנה כ 25K-30K הרוב נסיעות בעיר אך כול סופ"ש מטיילים לפחות 300-400 קילומטר בממוצע.

לאחרונה מכרנו אוקטביה VRS חדשה שקנינו כדי להשביע את הרעב שלי לרכבי ספורט ונהנו מאוד מאוד, אך הבנו שתחזוקה של רכב כזה בנסועה שלנו היא פשוט יקרה מדי ( לא הכי חסכוני, צמיגים יקרים נורא, ירידת ערך חולנית, וכמובן טיפולים יקרים). חשבנו על לקנות 2 רכבים, אחד לי ספורטיבי לסופשים ואחד לאשתי ולנו בכללי לנסיעות שלנו למשפחה של אשתי בצפון ובכללי בשבילה ליום יום ( כ 60 קילומטר ביום בעיר).

הבנו ש 2 מכוניות לא יתנו לנו ככלום ולא נחסוך באמת ככה והחלטנו על מצב טיסה למשך שנה-שנתיים שבהם התאפק וארד מהתחום למעל החסכון ואז אלוהים גדול.

אנחנו רוצים להשקיע עד 60 אלף ש"ח לרכב הבא, חשוב לנו שיעמוד בכמות הנסיעות שלנו ויהיה חסכוני יחסית (1/12 בשבילי זה חסכוני מאוד), שיהיה כמו שיותר מאובזר ( ברור שלא כמו אוקטביה VRS שנת 2019 אבל עדיין...), בקרת שיוט, מולטימדיה, וחלונות חשמל במינימום, ושהרכב יהיה נוח לנסיעות ולא " שובר ", למה פעם בשבועיים נוסעים מאשדוד לכרמיאל, ובוא נגיד כביש 85 לא הכביש הכי טוב שנסעתי ( או יוצר נכון קפצתי )עליו.

לאחר הרבה שיטוט ברשת חשבתי על 2 אופציות והייתי שמח לשמוע את דעתכם ועוד הצעות :

1. רנו קליאו 1.2 טורבו, שנת 2016 ומעלה בגרסת Collection

2. פג'ו 208 מנוע 1.2 טורבו שנת 2016 ומעלה בגרסת Active pro

מה דעתכם ? טיפה מלחיץ אותי שיהיה קשה למנוע 3 צילינדר של הפגו לעמוד בזה, בגלל זה האמת לא רשמתי איביזה מנוע 1.0 גם, אגב אשתי נוהגת רק על אוט' ( באסה )

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים הללו זריזים כך שכוח לא יחסר.

לפיגו גיר אמין יותר אך יד מחלת בדמות רצועת טיימינג מתפוררת שיכולה לגרום לבעיות בחלק מהמקרים שראיתי בפורום.

הפיגו נוחה יותר.

האיביזה גם כן זריזה מאוד ועם גיר נעים לדעתי מאשר בקליאו, גם פה הגיר יכול להיות נקודת החולשה.

אם אתם מחפשים רכב זריז אלו דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת זריזות פחות חשוב לנו מאמינות ונוחות נסיעה ואבזור, מאמין שהן דיי דומות בזריזות שלהם, בכל מקרה אני לא מצפה מהם ליותר מדי ( יורד ממנוע 2 ליטר טורבו, ולפני 1.8 טורבו)

חשוב לא שלא יתפרקו לי בנסועה של 25 בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך הייתי בודק את הונדה גאז בעלת צריכת דלק טובה, מכלולים פשוטים ואמינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי עליה, אבל שוב פעם האבזור שם עני מאוד, ברנו לצורך העניין, יש לך הנעה בכפתור, מולטימדיה, בקרת אקלים, בקרת שיוט ועוד... בהונדה אין כלום וזה גם לרדת שנתיים בשנתון לעומת רנו או פגו...

מה הבעיה בגיר של הרנו בשנת 2016 ? הבנתי זה גם כפול מצמד בדומה ל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעה בכפתור זה שטויות. עזוב. ולדעתי יש את זה ברמת אבזור אלגנס. מערכת מולטימדיה אפשר לשדרג. רמת אבזור קומפורט נותנת אחלה תמורה ויש לך מערכות בטיחות אקטיביות.

מחירי הביטוח של הג'אז מאוד נמוכים, צריכת דלק משולבת עם מזגן אני מגיע בקלי קלות ל 1:14-1:15, הצלחתי גם 1:17.5 (בעיר מן הסתם הרכב צורך קצת יותר).

לדעתי זו החבילה הכי משתלמת. מוזמן לקרוא סקירה שלי כאן כולל הסיבות שגרמו לי לבחור דווקא בג'אז:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?664748-%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94-%D7%92-%D7%90%D7%96-2015-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%95%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%94-%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%9F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנסות את ההונדה האמת, יש לדודה שלי

האוטו נשלל האמת בגלל הגיר והכוח שלו,פשוט אני חושב שיהיה נורא קשה לו עם רכב מלא בציוד 2 מבוגרים ו2 כלבים לעלות את העליות של משגב לכיוון כרמיאל אחרי שכבר נסעתי שעתיים מאשוד... אין לי חוץ מזה משהו רע להגיד עליו הוא באמת מושלם לחסכון, אבל בנוסף אשתי ממש נגד בגלל הנראות שלו, רצינו משהו קצת יותר צעיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגיר ברנו, יש בפורום פוסט עם דיווחים על בעיה במחמגןר באזור ה 60 אלף.

אגב עוד אופציה הוא מזדה 2 ברמת איבזור דינמיק, זריזה יותר מההונדה, יש גם רמת איבזור pure white עם סלון מעור ורמת איבזור גבוהה אבל היא מעל התקתיב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אהבתם את האוקטביה אז אפשר לנסות סקודה פביה, בתקציב שלכם נכנס הדגם לפני מתיחת הפנים עם מנוע 1.2 4 צילינדרים, ברמת האבזור סטייל יש מפתח חכם, מערכת מולטימדיה ובקרת אקלים.

אני חושב שסיאט איביזה סטייל מהצורה החדשה תהיה עדיפה בזכות מערכות בטיחות מתקדמות יותר ובקרת שיוט אדפטיבית שמסייעת מאוד בנסיעות בין עירוניות ארוכות. המנוע רץ כבר מ-2015 ואני אפילו החזקתי אחת כזאת מ-2015, ברכב שלי הייתה בעיה במצערת שהצריכה החלפה שלה אבל המנוע עצמו תפקד היטב.

אפשרות נוספת היא ללכת טיפה אחורה בשנתון לרכוש פולקסווגן גולף משומשת שעדיין תעמוד בצריכת הדלק שאתה מבקש אבל תהיה נוחה ונעימה יותר מכל סופר מיני ובנסועה רבה זה עניין חשוב מאוד. בתקציב הנתון גולף 1.4 עם 125 כ"ס מ-2015 יכולה להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אציע פורד פוקוס אקובוסט טיטניום, היא אוטומטית פלנטרית, מנוע טורבו 1.5, מגיעה יחסית מאובזרת (כולל בטיחות אקטיבית) ותהיה מהנה לנהיגה לסיפוק היצר הספורטיבי. נוסף על כך, כשיגיע ילד היא תהיה מספיק מרווחת לשמש כמשפחתית.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם !

בסוף במקרה אבא של חבר החליט לשדרג את הרכב וזה בדיוק היה קרוב מאוד לתקציב שלנו המחיר שהוא רצה, אז התחדשנו בסקודה פאביה שנת 2017 ( ינואר ) בדגם סטייל בשילוב צבעים לבן + שחור ועם 20 אלף קילומטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...