Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צואת ציפורים יכולה לגרום לקילוף צבע עד שרואים את הפח?

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צואת ציפורים זה חומר חזק מאוד.

אני מחזיק ברכב בקבוק מים וסמרטוט במיוחד לשטיפה של אירועים כאלה.

עיגול סימטרי מדי יכול להעיד על זה שמישהו הניח בקבוק של נוזל בלמים על הרכב ונזל לו חומר על הצבע.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צואת ציפורים זה חומר חזק מאוד.

אני מחזיק ברכב בקבוק מים וסמרטוט במיוחד לשטיפה של אירועים כאלה.

עיגול סימטרי מדי יכול להעיד על זה שמישהו הניח בקבוק של נוזל בלמים על הרכב ונזל לו חומר על הצבע.

זה בדיוק החשד שלי.

שכן העיגול בתוכו גם לא דהה בכלל, הצבע שנמצא במרכז לא דהה, אלא פשוט התקלף וגם הצורה מאוד מחשידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה סטיק צבע מקרסו ובצע תיקון נקודתי , צואת ציפורים סופר חומצית וגורמת לנזקים קשים לצבע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי זאת ציפור שעברה בדימונה לפני שהגיעה אליך.

מכיר שצואת ציפורים יכולה לעשות צריבה על הצבע, אבל קילוף ברמה כזאת עדיין לא ראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא מה צואה של ציפור יכולה לעשות. ברכב הקודם שלי היה פיאט 500 משנת 2010, 4 שנים על הכביש, הגג נאכל לגמרי מהחרא הזה. עשיתי צביעה חדשה בסוף.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כמה זמן יש פגיעה בצבע של הרכב?

האם תוך שעה יש פגיעה? 4 שעות? יום?

מניסיון אצלי זה לא תהליך מהיר.

הנ"ל מדבר על קקי רגיל ולא על שלשול חריף של ציפור שבמקרה אכלה חריף עם תולעים, עם חיידקים וכל מה שעולה לכם בראש.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי מקרים שהסתובבתי גם שבוע עם צואת ציפורים על הגג (שבוע עמוס ולא היה לי זמן לקפוץ לשטיפה), השאיר סימנים קלים בצבע אבל משהו שבקושי ניתן לראות, שום דבר שמתקרב אפילו לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כמה זמן יש פגיעה בצבע של הרכב?

האם תוך שעה יש פגיעה? 4 שעות? יום?

מניסיון אצלי זה לא תהליך מהיר.

הנ"ל מדבר על קקי רגיל ולא על שלשול חריף של ציפור שבמקרה אכלה חריף עם תולעים, עם חיידקים וכל מה שעולה לכם בראש.

בוא נאמר שצואת ציפורים רצוי להוריד באותו הרגע שאתה רואה, עם השמש והחום זה מתייבש ומייבש את הצבע וסודק / חורך אותו.

יכול להיות תוך יום במזג אוויר חם או אפילו כמה שעות - מנסיון.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה הקודמת שהיתה לי זה אכל את הציפוי וטיפה דהה הצבע (כחול כהה מטאלי )

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...