Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המקרה הוויראלי שרץ על הסקודה המפורקת בפייסבוק. דעתכם?

טירון רכבים
שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפייסבוק עכשיו רץ חזק מאוד פוסט וויראלי על בעיית שירות של סקודה קודיאק דיזל חדשה בשווי 200 אלף ש״ח שהתגלה בה מהיום הראשון רעש חריג במנוע והלקוח עבר טירטור רב מול היבואן שלקח את הזמן עם הבעיה עד שהוא הגיע למוסך בעצמו כדי לראות מה קורה, פה עדיף כבר לראות לבד כי תמונות (והסרטון במיוחד חובה) שוות מליון מילים:

https://www.facebook.com/100000557443061/posts/3157111320984085/

כמובן שכל עם ישראל בתגובות תומך בו פה אחד שיתבע את צ׳מפיון ויבקש את כספו בחזרה/ רכב חדש, הפוסט הזה עושה נזק גדול עכשיו לסקודה שכן הוא רץ בכל מקום.

אני יודע שגולשי קארספורום הם לא כל עם ישראל ושיש לאנשים פה הבנה יותר טובה מהממוצע לגבי מה קורה ומי צודק אז מעניין אותי לשמוע מה דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה כמו פרק של מצילי המכוניות.

לפחות יש שקיות על הכסאות.

זה באמת נראה רע מאוד. הסיכוי להחזיר את הרכב לחברה ולקבל רכב חדש במקום נמוך ואפילו אפסי. צריך לתת למוסך הזדמנות לתקן את הרכב. עדיין, לבעל הרכב מגיע פיצוי הולם. אין ספק שרכב חדש לא אמור להגיע למצב כזה ומדובר במקרה מאוד חריג.

הבעיה שהיבואן הזה מאוד קשה ובד"כ מגיעים איתו להסדר רק בהתערבות משפטית.

קשה לי להבין איך הם נותנים למקרה להתפרסם, היו צריכים לטפל בלקוח עם כפפות של משי. עכשיו כבר מאוחר מדי. יש פה לקוח ממורמר ונזק תדמיתי (נוסף) ליבואן.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה רע מאוד עבור סקודה , ולמען האמת אם נינ מעט שכל בקודקוד של אילו אשר מקבלים את ההחלטות הנושא היה מטופל במהירות על מנת להשקיט את הנושא ולא להפוך אותו לדיון ציבורי מזיק.

אני בד"כ מצדד בגישה של אחריות יבואן אבל במקרה הנ"ל כאשר כל הדש מפורק לגורמי , אלקטרוניקה מורכבת נותקה ואנחנו מכירים את רמת ההרכבה של המוסכים המקומים אין מנוס מלדרוש החלפת הרכב בחדש.

באופן אישי אין לי את הביטחון לנהוג ברכב כזה עם מערכות בטיחות מורכבות כאשר הרכב פורק לגורמים ... , זה נראה רע מאוד .

מקווה שבעל הרכב הצטייד כבר בעורך דין, לצערי הוא יזדקק לו על מנת להגיע להבנות עם יבואן בעייתי כמו צמפיון.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע...

לא מבין יבואן קח את הרכב תן לו אחד חדש ואת הבעייתי תתקן ותמכור לאיזה מגרש ב20-30 אלף פחות מה זה בשביל יבואן כזה 20-30 אלף שקל.

זה לא איזה חלק קטן תקול פאקינג פירקו חצי רכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהלות גרועה של היבואן, אבל הבחור "קופצני" מדי, הוצאנו רכבים במאות אלפי שקלים והיו תקלות, אבל שווה להנתהל יותר חכם מול היבואן, הפוסט שלו לא יקדם הרבה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופצני?

הבחור שם 200 אלף שלחו אותו אחרי 10 דק נסיעה לחכות חודש למוסך, אח"כ תיקנו לו את הרכב עם דבק מסקנטייפ ולקינוח פירקו חצי רכב.

זה ממש לא לגיטימי בשום צורה.

יש הבדל בין איזה חיישן או רכיב תקול לבין לפרק חצי רכב ולתת לבן אדם להתייבש חודש וחצי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והלקוח לא התלונן רשמית בפורום אז אי אפשר לקבל תשובה מצד היבואן ומפה להלאה מדובר בניחושים, למה פירקו ומה התקלה.

בסופו של יום לכל יבואן יש לימונים, רכבים עם פאק בייצור, פשוט VAG כניראה שתלו עץ לימונים במפעל שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה יכול לקבל תשובות,טיפול טוב בתקלה, ופיצוי אם היה מגיע לאנשים הנכונים בצמפיון. במקום זה, העלה פוסט בפייסבוק. עכשיו הסיכוי שיקבל משהו (מלבד תביעת השתקה..) אחרי שהנזק התדמיתי כבר נגרם שואף לאפס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אבל זה נראה לי הקש ששבר את גב הגמל מבחינתי בכל הקשור לצ'מפיון/VAG. יש גבול כמה סיפורי זוועה אפשר לשמוע על היצרן והיבואן האלה והרכבים שהם משווקים. אני כבר די בטוח שכשארכוש רכב חדש בעוד שנתיים-שלוש, זה לא יהיה רכב של VAG.

נראה לי שאם המגמה הזאת תימשך, זה רק עניין של זמן עד שתדבוק ברכבים של VAG אותה סטיגמה שדבקה ברכבים הצרפתיים בארץ.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה יכול לקבל תשובות,טיפול טוב בתקלה, ופיצוי אם היה מגיע לאנשים הנכונים בצמפיון. במקום זה, העלה פוסט בפייסבוק. עכשיו הסיכוי שיקבל משהו (מלבד תביעת השתקה..) אחרי שהנזק התדמיתי כבר נגרם שואף לאפס

אז זהו, שלכאורה, אם אנחנו מניחים שמה שנכתב בפוסט מדויק ב-80 אחוז,

אז לכאורה לא נראה שהוא קיבל תשובות טובות. לפי הצילומים יש כנראה ניסיון כן ואמיתי לטפל בתקלה המכאנית,

אבל הטיפול בתקלה הגדולה באמת (יחס ללקוח) כנראה יתבצע בין כותלי בית המשפט.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך,

הוא כתב בפוסט שניסה לדבר עם המנהלים ואף אחד לא התייחס אליו.

למה בנאדם צריך קשרים "טובים" עם האנשים הנכונים כדי לקבל יחס.

ולכן אחרי הפרסום בפייסבוק יש סיכוי שהוא כן יקבל רכב חדש או סוג של פיצוי כדי להשתיק את הרעש.

מה שיותר מעניין בסרטון המכונאי אומר שזה צירוף מקרים ועקב התקנה מסויימת

כלומר מצאו את הבעיה, אבל הלקוח לא יהיה מעוניין לקבל את הרכב חזרה , ולכן פרסם את הפוסט.

מה שכן, הפוסט הזה יפגע משמעותית בסוג הרכב הנ"ל ללקוח הפרטי.

הפתרון של היבואן יהיה לתת לו פיצוי ולדרוש שימחוק את הפוסט, כמו שביקש מרבים אחרים והנושא הושתק ונשכח לאחר X זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...