Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסופרב פלאג-אין כבר כאן

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוב דגמי הפלאגין, במיוחד מהשנים האחרונות, מאפשרים נסיעה חשמלית מלאה עד למהירות של 110 עד 130 קמ"ש. במקרה של הסופרב אנחנו מדברים על מנוע חשמלי עם 115 כ"ס ומעל ל- 20 קג"מ (לא זוכר במדויק), זה מספיק בכדי לא לעכב אף אחד.

עדיין התאוצה והמהירות המירבית גדולות יותר בשילוב מנוע הבנזין. בוולט ובקלריטי פלאג אין (ולפניה האקורד פלאג אין) זה לא ככה. אפשר להגיע למלוא הביצועים של הרכב ללא שימוש במנוע הבנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שהביאו לפי דעתי את ה-L&K ולא גרסאות מוזלות יותר, היא בשל המס המופחת שהיה גורם לגרסאות זולות יותר לעלות קצת יותר נמוך מהגרסה הבכירה, אבל יקר ביחס לסופרב בנזין הבסיסית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח ללמוד משהו.

מה ההבדל בין רכב היברדי ולרכב פלאג-אין?.

תקנו אותי אם אני טועה.

ברכב היברדי קיימת סוללה + מנוע, שעובדים בנפרד או יחדיו בהתאם לדרישה.

אני מאמין שברכב פךאג אין אותו דבר.

ברכב היברדי המנוע והבלמים מטעינים את הסוללה.

ברכב פלאג אין יש טעינה חיצונית לסוללה, במשך הלילה למשל.

האם המנוע מטעין את הסוללה?, הבלימה?.

האם הטעינה היחידה שיש היא בעזרת עזר חיצוני?.

האם יש יתרון לפלאג אין על גבי היברדי או ההיפך?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות או יותר ענית לעצמך;

ההבדל העיקרי הוא בגודל סוללת הליתיום אשר מאפשר נסיעה לטווח ממוצע של 50 ק"מ על חשמל בלבד ומאפשר טעינה במהלך הלילה / עמדות הטענה מהירות.

מעבר לכך, גם אם לא תטעין - הוא יתנהג ככל היבירידית אחרת.

מנוע הבנזין מתוערר לחיים וטוען את הסוללה ומזיז את הרכב כמובן, גם בלימה והאטה מטעינים את הסוללה.

בהיברידי 'רגיל' היא נטענת מאד מהר ויורדת מאד מהר במקביל.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח ללמוד משהו.

מה ההבדל בין רכב היברדי ולרכב פלאג-אין?.

תקנו אותי אם אני טועה.

ברכב היברדי קיימת סוללה + מנוע, שעובדים בנפרד או יחדיו בהתאם לדרישה.

אני מאמין שברכב פךאג אין אותו דבר.

ברכב היברדי המנוע והבלמים מטעינים את הסוללה.

ברכב פלאג אין יש טעינה חיצונית לסוללה, במשך הלילה למשל.

האם המנוע מטעין את הסוללה?, הבלימה?.

האם הטעינה היחידה שיש היא בעזרת עזר חיצוני?.

האם יש יתרון לפלאג אין על גבי היברדי או ההיפך?.

רכב פלאג אין זה פשוט רכב היברידי שאפשר לטעון את הסוללה שלו באמצעות חיבור לחשמל. עדיין הסוללה יכולה להטען ע״י בלימה או על ידי מנוע הבנזין כמו ברכב היברידי רגיל. בד״כ הסוללה ברכב היברידי פלאג אין גדולה יותר מאשר ברכב היברידי רגיל, אבל קטנה יותר מאשר ברכב חשמלי מלא. רכב היברידי פלאג אין מאפשר לסוע רוב הזמן על חשמל אם טוענים אותו באופן סדיר. אם לא הוא פשוט מתפקד כמו רכב היברידי רגיל. לכן רכב היברידי פלאג אין כדאי רק למי שיש אפשרות לטעון אותו באופן יומי, אחרת מדובר ברכב יקר יותר וכבד יותר ללא שום תועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין התאוצה והמהירות המירבית גדולות יותר בשילוב מנוע הבנזין..

אף אחד לא טען אחרת. אבל הסבירו לך כבר שאין לפלאג אין היבריד שום בעיה להאיץ ולנסוע במהירויות גבוהות ללא שימוש במנוע הבנזין. משום מה אתה מסרב להבין את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב היברידי פלאג אין כדאי רק למי שיש אפשרות לטעון אותו באופן יומי, אחרת מדובר ברכב יקר יותר וכבד יותר ללא שום תועלת.

לא נעים לי כבר לסתור כמעט כל דבר שאתה כותב בשרשור הזה, אבל אתה כנראה לא חי בארץ, או לחלוטין מנותק ממה שקורה פה בשוק הרכב.

בניגוד לחו״ל, רוב רכבי הפלאג אין (בטח היוקרתיים) פה זולים ומאובזרים מדגמי הבנזין המקבילים שלהם לאור הטבת המס, ולכן בלי קשר לטעינה יומיומית או לא, הרכבים האלו נהנו רבי המכר של לא מעט דגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים לי כבר לסתור כמעט כל דבר שאתה כותב בשרשור הזה, אבל אתה כנראה לא חי בארץ, או לחלוטין מנותק ממה שקורה פה בשוק הרכב.

בניגוד לחו״ל, רוב רכבי הפלאג אין (בטח היוקרתיים) פה זולים ומאובזרים מדגמי הבנזין המקבילים שלהם לאור הטבת המס, ולכן בלי קשר לטעינה יומיומית או לא, הרכבים האלו נהנו רבי המכר של לא מעט דגמים.

אני אמנם לא חי בישראל, אבל מה שכתבת זה בדיוק מה שאני כתבתי לפני כמה הודעות. המכוניות האלו תוכננו כדי לקבל את הטבות המס שקיימות במדינות שונות בעולם. בפועל לחלק גדול מהרוכשים אין דרך או כוונה לטעון את המכוניות באופן יומי ויוצא שהם סתם גוררים איתם סוללה כבדה חסרת שימוש. מבחינה אישית הם הרויחו, אבל מבחינה אקולוגית כולנו הפסדנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בזה,

לרוב יבואנים כאן מביאים דגמים בכירים יותר בגימור גבוה ומאובזרים ביותר דוגמת XC60 T8

כך שעם כל ההנחות רכב מקביל בנזין זול יותר -- אם המקבילה הזאת קיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא חי בישראל, אבל מה שכתבת זה בדיוק מה שאני כתבתי לפני כמה הודעות. המכוניות האלו תוכננו כדי לקבל את הטבות המס שקיימות במדינות שונות בעולם. בפועל לחלק גדול מהרוכשים אין דרך או כוונה לטעון את המכוניות באופן יומי ויוצא שהם סתם גוררים איתם סוללה כבדה חסרת שימוש. מבחינה אישית הם הרויחו, אבל מבחינה אקולוגית כולנו הפסדנו.

ד"א, רכבי פלאג-אין, כמו רכבי חשמל מלא, מקבלים חנייה חינם וללא הגבלה במרכזי ערים, למשל וינה ובודפשט.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בזה,

לרוב יבואנים כאן מביאים דגמים בכירים יותר בגימור גבוה ומאובזרים ביותר דוגמת XC60 T8

כך שעם כל ההנחות רכב מקביל בנזין זול יותר -- אם המקבילה הזאת קיימת.

אז גם אתה לא מכיר את השוק פה כנראה (או מכיר רק את וולוו...).

בוא ניקח כמה דוגמאות ברשותך:

ב-מ-וו:

סדרה 3: כשרכשתי את ה330e שלי, 330i עלתה כ40 אלף ש״ח יותר במחירון ולא התקרבה אליה מבחינת האיבזור, כאשר 320I חלשה וגם כן הרבה פחות מאובזרת עלתה משהו דומה לשלי.

היום עם הדגם החדש היבואן לא טורח להביא אף דגם של סדרה 3 מלבד ה330e כרגע כי כל עוד הטבת המס בתוקף אף אחד לא יקנה 320 או 330 (ו318i כבר אין).

סדרה 5: 530e מתחילה ב420 אלף ש״ח כאשר 530i מתחילה ב 495.

מרצדס:

הC קלאס פלאג אין 300e המאובזרת עד הגג, עולה 336,000 ש״ח כאשר הC180 הבסיסית והעירומה עולה 320,000.

הE350 עולה 450 אלף כאשר הE300 בנזין המקבילה עולה לא פחות מ550 אלף ש״ח.

פורשה:

המחיר של פנאמרה פלאג אין היבריד הוא 769 אלף שקלים, כאשר מחיר גרסת הבנזין הזולה ביותר מגרד את המליון ש״ח ועומד על 998 אלף ש״ח.

לנד רובר:

מחירו של הריינג׳ רובר ספורט פלאג אין היבריד עומד על 654 אלף ש״ח כאשר הגרסה הכי זולה של הדגמי בנזין הרגילים עולה 830 אלף ש״ח (נפח האחרונה גדול יותר אמנם, אבל הרבה פחות הספק).

אני יכול להמשיך אבל עייפתי...

בכל מקרה הדוגמא שהבאת היא באמת קצת שונה, כי בולוו (ספציפית בS60 וXC60 יש הפרש קצת גדול יותר לטובת דגמי הבנזין, אבל דגמי הT8 חזקים באופן מפחיד בהשוואה לדגמי T4 וT5, וגם פה מאובזרים יותר אם אני לא טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה דלא בדקתי רכבים מעל 300K, אם כי בסופו של דבר רכב שלי עלה אף יותר מ300 בקונפיגורציה שלי. נראה לי כי דגם שלך זה יותר יוצא דופן בגזרה המחיר שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובגזרת המחיר 200-250 ש"ח לא צץ לי איזה פלאג אין שעולה 60,000 ש"ח פחות מבנזין.

במקרה שלי סתם היה צדובר בהנחה כי הייתי נוסע עם מנוע בנזין כל הזמן, הרי נסיעות שלי קצרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו אותה חטיבת הינע כמו באאודי A3 E-TRON זצ"ל. הכל שם מרשים על הנייר אבל לא מרשים בפועל.

אותה יחידת הינע אבל על רכב יותר גדול וכבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...