Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב "ספורט" (עריכה: הכוונה לרכב חזק) בטווח מחיר 180-280 אלף

guy69
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי בכל הסוכניות בארץ ועדיין לא מצאתי רכב ספורט שעושה 6 שניות מ 0 ל 100 במחיר סביר וסכונות מכירות נורמליות אשר מוכנה למכור ולא לבזבז את הזמן .

הצעות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קצת קשה להבין מהפוסט שלך מה אתה מחפש ולמה לא מצאת עד כה. איך אתה מגדיר רכב ספורט, ולמה כוונתך סוכנות שמוכנה למכור? אני די בטוח שהן כולן רוצות למכור...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ספורט - רכב שמצליח לעשות 6 שניות למאה , כל סוכנות שהייתי בה טוענת שאין במלאי וצריך לחכות ..

מחפש אוטו שיתן את הכיף מנסיעה , לא משנה הנאה אחורית או קדמית , רק אוטומט , 6 שניות למאה.

לא מעוניין בגולף ובחברייה , מה עוד אפשר ?

גם לא בקיה ויונדאי .

עם מה זה משאיר אותי ?

סובארו BRZ לא עושה 6 למאה ..

סובארו WRX יקר מידי

הונדה - כל פעם מציגים לי מחיר שונה בסוכנות לגבי ה TYPE R

מאזדה MX5 - ידני

גם לא מעוניין במרצדס ו BMW

זה משאיר לי : פיגו 308 , שרבולט קאמרו , אברט 500

יש לך עוד רעיונות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סטינגר gt line 2.0turbo

המחיר הרשמי 293 אלף₪, תאוצה 6 שניות ל 100 קמ"ש. הנעה אחורית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה שלך לרכב ספורט מוזרה משהו אני חייב לומר. זה שרכב מאיץ מהר לא הופך אותו לרכב ספורט...

אבל אם זה המדד, אז אולי וולוו S60 T8? עומדת בדרישות התאוצה שלך פלוס פלוס, ותוכל להוציא אחת ברף העליון של התקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לא מעוניין בקיה , עוד הצעות?

ההבדל של T4 עם 190 כוחות סוס ב - 248 ל T8 ב 289 עם 300 כוחות סוס זה 40 אלף שקל ? זה נשמע הגיוני ?

עריכה אחרונה על ידי guy69
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל של T4 עם 190 כוחות סוס ב - 248 ל T8 ב 289 עם 300 כוחות סוס זה 40 אלף שקל ? זה נשמע הגיוני ?

כן כי כרגע עדיין יש הטבת מיסוי על הT8. בינואר המחיר שלה כנראה יעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא בדיוק מחפש רכב ספורט, אתה מחפש רכב מהיר. S60 T8 כמו שהציעו לך כאן מגיעה עם 390 כ"ס ופחות מ5 שניות ל100. מבחינת נהיגה לא מדובר ברכב ספורט, פשוט מנהלים נוחה ומאוד מהירה.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

איזה מחיר שונה מציגים לך בהונדה ?

אפס למאה לא הייתי בוחר את ההונדה , אפשר לעשות 5.8 שניות אבל המצמד ותיבת ההילוכים יגיעו במהרה לעולם שכולו טוב .

ממליץ לך בכל מקרה לבצע נסיעת מבחן ברכב שתבחר . הדרך לשש שניות למאה יכולה להיות שונה מאוד בין הרכבים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לא מעוניין בקיה , עוד הצעות?

שבי סילברדו. הדגם הקצר 4×4 עושה 6 שניות ל 100 וב 250K מגיע הכי מאובזר. מוכר 100% במס וכולל החזר מע"מ. ברגע שתעלה עליו, לא תוכל לרדת. תלך לאולם התצוגה ובטוח ימכרו לך אותו. אם תקנה גם נגרר יש מצב שיוסיפו לך ספארק במתנה. ואז תוכל לקבל מחירון על ה i10 שלך ולממן לסילברדו את הטיפולים היקרים משהו. אמנם לא יקרים כמו שעלה לך ב i10 אבל עדיין יקר.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שכתבת לא BMW אבל ה-330E פשוט תפורה עליך.

נכון שהיא מתחילה מעט מעבר לתקציב (290K) אבל אתה מקבל את התאוצה שרצית בשילוב עם התנהגות ספורטיבית ואיכות גבוהה.

במידה וכן תזדרז כי בסוף השנה המחירים עולים כתוצאה מביטול הדרגתי של הטבת המס על רכבי פלאג אין.

בנוסף יש שלוש שנות אחריות ושירות של דלק מוטורס שלדעתי הוא היבואן הטוב ביותר מבחינת השירות היום בארצנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר מנחמד - התמורה הטובה ביותר למחיר בסגמנט (לדעתי הצנועה כמובן)

ואם התקציב הוא עד 280K איך הוא חורג ממנו בהרבה? ניחוש מושכל שלי זה שאם הוא יגיע אם הסף העליון של התקציב שלו לסוכנות יש מצד די חזק שהוא ייצא משם עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהתקציב ירד משמעותית משנה שעברה שבאותו תאריך בדיוק גם חיפשת רכב

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?663526-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-%D7%AA%D7%A7%D7%A6%D7%99%D7%91-150k-380-k&p=5753211#post5753211

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...