Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב "ספורט" (עריכה: הכוונה לרכב חזק) בטווח מחיר 180-280 אלף

guy69
שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייב לשאול , למה לא קופרה ?

אני שבוע שעבר הלכתי לנסיעת מבחן בגולף גיטיאי החדשה , אבל הבנתי דקה לפני שיש לא מעט מינוסים לעומת ה קופרה , למעט המראה שאני מעדיף את הגולף , ה קופרה עולה על הגולף לטעמי בכל הקטגוריות , אולי גם מבחינת עיצוב פנים אבל זה עניין אישי, אז ביקשתי גם נסיעה על הקופרה והחלטתי מהר מאוד ללכת עליה.

הגולף גם למעשה הוקשחה ונסיעה בתוך העיר עם מערכת מתלים קבועה היא לא כל כך נעימה בלשון המעטה וידי קופצנית - ואני כבר לא בן 20 . אז חשוב לי נוחות נסיעה.

בנוסף בגולף לא תקבל הנחה סבירה , בלחץ כמה אלפים על יד אחת בקושי וגם זה בטובה גדולה.

הסיטי קיבלתי הנחה מאוד יפה בלשון המעטה מה גם זה דגם יוצא תיכף לפני הסמל החדש ועוד מקצה חידודים שבטח יגיעו בחדשה , אבל המראה בגדול אותו דבר בשלב זה.

מערכת סאונד טובה של beats , מערכת מתלים מתכווננת כסטנדרט - בגולף מדובר על תוספת של מעל 10k , כמובן הכוח ! משמעותית חזקה מ גולף , ובכלל הרכב לא נופל מהגולף לטעמי , והייתה לי גיטיאי דור 6 במשך חמש שנים ! אחלה רכב אפס תקלות יהמר לזכותו.

אבל הפעם הלכתי על הסיאט כי היא נותנת יותר אבזור ופינוק לעומת הגולף וזה משהו שלי אישית חשוב. מה גם המחירון לא צונח גם בסיאט , בחנתי את זה גם לעומק למרות שהרכב לא יעזוב אותי בחמש שנים הקרובות היה לזה חשיבות לבדיקה.

אני הייתי הולך על סיאט קופרה , גם מחיר טוב ובקו התחתון של הדרישה שלך , גם כיף גדול לנהיגה , וגם אבזור מפנק.

אדווח לך עוד אם תרצה לאחר שאקבל את הרכב (מחר? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 1627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...