Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריקות ורעשים באימפרזה

tkamin
שימו לב! השרשור הזה בן 6953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

באימפרזה (2001 1.6) של אמא שלי יש בזמן האחרון שלל רעשים ושריקות - במהלך נסיעה רגילה שומעים רעש שריקה/השתפשפות שכזה שנשמע כאילו בא מכיוון גלגלים קדמיים אבל ממש לא בטוח, וגם בזמן בלימה שומעים שריקות חזקות. בבלימה האם זה אומר שהרפידות גמורות? ומה זה הרעש הראשון??

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והבלמים מאותתים על סופם הקרב.

מתי עבר הרכב טיפול לאחרונה, ובעיקר מה מצב הבלמים מבחינת טיפולים?

לילה טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב האמת לא מטופל בקביעות הנכונה מכיוון שאמא שלי טוחנת ק"מ ולא שמה לב מתי היא מטפלת.

אני מניח שטיפול אחרון היה לפני כ-10K ואולי אף יותר...

סוף הבלמים = רפידות/דיסקים.. ?

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעת ללא בדיקה מקיפה.

גער בה לאוץ למוסך לבדיקת הבלמים.

גם אם ניתן לשער מהו מקור הרעש, יש לבדוק את מצב הבלמים, קל וחומר כשהינך מציין שהרכב לא מטופל בקביעות (אף על פי ש-10K ברכב משנתון כזה הם לא רבים).

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב ראשון לגבי השריקות בנסיעה , יש לבדוק עם נתפס משהוא זה יכול להיות אבן קטנה או אפילו חטיחת עשב או משהו קזה בכול מקרה שבה לבדוק.

אם לא זה יכול להיות גם מסבים גמורים, אני היתי מציע להרים גלגל ולסובב ולרעות עם ניתן לאבחן את מקור הרעש. במקרה של מסבים קצת קשה עם אין נסיון אבל אפשר לנסות לשחק עם הגלגל ולרעות אם יש חופש ובמידה ויש לחזק את הבורג המרכזי ולשחרר טיפה עם רגש, המלצה עם לא יודעים לא לגעת כי אתה יכול לגמור על המסבים אם תחזק מעבר על המידה.

לגבי ברקסים יתכן שהם גמורים אפשר לרעות אם יש עליהם שחבה (בסר) .

וגם על הדרך להעביר עצבע על הדיסק ולרעות עם יש מגרעות יתר על המידה ,במצב של מגרעות יהיה גם רעידה בעת בלימה .

יתכן שגם סוג הברקסים לא הכי טובים ואפשר גם לנקות עם לחץ אויר בכול מקרה לא לשחק עם ברקסים כדאי מאוד לקחת לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אנזוף בה בהקדם וניקח למוסך..

למישהו יש המלצות למוסך בירושלים שמבין באימפרזה (וגם זול כמובן ;))? המוסכניק שלי עד כה עשה עבודה לא רעה אך לא נראה לי שהוא מצויד לרכבים חדישים יחסית כמו זה...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...