Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטאז' טורבו חוזר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

אם כבר עלתה כאן ה3 הצ'בק החדשה,

יצא לי כבר לראות כמה 3 סידן והצ'בק על הכביש, ההצ'בק במציאות נראה פשוט מוגזם (בפן החיובי), כמו רכב קונספט על הכביש, לדעתי במציאות על הכביש היא נראת הרבה יותר טוב מהסידן.

לגבי הספורטאג' ב160K, אני לא חושב שיש מה להשוות בין שני הדגמים של 135 ו160, קודם מדובר במנוע 1.6 אטמוספירי 16.4 קג"מ ו132 כ"ס מיושן מול 1.6T טורבו מודרני וחזק הרבה יותר עם 27 קג"מ ו177 כ"ס, וזה עוד לפני שהעלאנו את האבזור הנוסף שמקבלים בחדש, בקרת שיוט, בלם חשמלי וכו.., לדעתי המחיר מוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קורבן לטרנד הזה של צללית ארוכה ונמוכה עם חלונות קטנים וקורה C בגודל של ארון קיר וכמובן שכיחות עולה של קלאוסטרופוביה אצל יושבי המושב האחורי. לא מבין למה מכונית מודרנית צריכה להראות כמו צוללת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אם כבר עלתה כאן ה3 הצ'בק החדשה,

יצא לי כבר לראות כמה 3 סידן והצ'בק על הכביש, ההצ'בק במציאות נראה פשוט מוגזם (בפן החיובי), כמו רכב קונספט על הכביש, לדעתי במציאות על הכביש היא נראת הרבה יותר טוב מהסידן.

לגבי הספורטאג' ב160K, אני לא חושב שיש מה להשוות בין שני הדגמים של 135 ו160, קודם מדובר במנוע 1.6 אטמוספירי 16.4 קג"מ ו132 כ"ס מיושן מול 1.6T טורבו מודרני וחזק הרבה יותר עם 27 קג"מ ו177 כ"ס, וזה עוד לפני שהעלאנו את האבזור הנוסף שמקבלים בחדש, בקרת שיוט, בלם חשמלי וכו.., לדעתי המחיר מוצדק.

בוא נתחיל בזה שאין אף רכב בארץ שמצדיק את מחירו - המחירים מנופחים ומוגזמים.

אחרי שאמרנו את זה, יש פער של 25K בין הדגם ההוא לדגם הנוכחי, אתה באמת חושב שמבחינת יצור יש הבדל כזה בעלויות בין שני המנועים? אז זהו שאין. אז למה המחיר עולה? כי ככה. כל השוק בישראל העלה מחירים לאחרונה כחלק ממדיניות. העיקר שכל השנה עושים "מבצעים".

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום מיצובישי ASX נמכרת ב 136 אשח, כנראה על פניו אחת העסקאות הטובות באזורינו בזירת הג'יפונים.

עריכת ההנהלה: יכל לפרגן בלינק...

לינק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...