Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול בגרמניה

sashatelaviv
שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מתכנן טיול במינכן מחפש מקום להשכיר פורשה 911, יש המלצות מאיפה ניתן להשכיר במינכן? התכנון להשכיר ל3-4 ימים ולנהוג להרים לסנובורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון מצוין עם החברה הזו, משכירים רכבי יוקרה ++ ברב מדינות אירופה

https://www.eliterent.com/en/

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת בשלג עם שרשראות?

הייתי לוקח איזה 4x4

שרשראות לא שמים בכבישים שפונו משלג, אתה לא תגיע לכבישים שצריך בהם שרשראות. בארצות שיורד בהם שלג יש צמיגי חורף יעודיים לעונה. אבל מי שלא נהג מעולם בכביש עם שלג, פורשה 911 מהשכרה זה לא הרכב האידיאלי ללמוד את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשראות לא שמים בכבישים שפונו משלג, אתה לא תגיע לכבישים שצריך בהם שרשראות. בארצות שיורד בהם שלג יש צמיגי חורף יעודיים לעונה. אבל מי שלא נהג מעולם בכביש עם שלג, פורשה 911 מהשכרה זה לא הרכב האידיאלי ללמוד את זה.

הוא רוצה "

לנהוג להרים לסנובורד"

אני בעצמי טס לטירול חודש הבא, גם בדקתי בפורומים, וגם דיברתי עם המלון

מצב הוא כזה:

- בכביש המהיר אסור לך לנהוג עם שרשראות, אחרת תקבל קנס

- בהרים אתה חייב לנהוג עם שרשראות, אחרת תקבל קנס (כלומר, המשמעות שצריך להחליף בחוץ)

- אף אחד לא יודע מה קורא לגבי השלג, לא תמיד מספיקים לפנות. כביש יכול להיות חסום. אבל שרשראות חובה, יש שילוט. רצוי מאוד לבדוק מול מלון ומי שגר שם באזור

אני בסוף ויתרתי על ההרפתקא הזאת ונוסע ברכבת + מונית.

לגבי פורש, ישנם טיולים מאורגנים של מפעל פורש בגרמניה, שמעתי מחבר שזה עולה כ-4000 יורו לשבוע כולל מלונות והכל ללא טיסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה "

לנהוג להרים לסנובורד"

מצב הוא כזה:

- בהרים אתה חייב לנהוג עם שרשראות, אחרת תקבל קנס (כלומר, המשמעות שצריך להחליף בחוץ)

- אף אחד לא יודע מה קורא לגבי השלג, לא תמיד מספיקים לפנות. כביש יכול להיות חסום. אבל שרשראות חובה, יש שילוט. רצוי מאוד לבדוק מול מלון ומי שגר שם באזור

לגבי פורש, ישנם טיולים מאורגנים של מפעל פורש בגרמניה, שמעתי מחבר שזה עולה כ-4000 יורו לשבוע כולל מלונות והכל ללא טיסה

רק לטובת הבהרה - חייב שיהיה שרשראות ברכב לכל מקרה, לא חייב שהן יהיו מותקנות על הרכב (בכלל, רצוי לא להשתמש בהן אלא אם ממש חייבים. חוויה מאוד מאוד מפוקפקת...)

לפותח השרשור - השכרת רכב כמו 911 לכמה ימים תעלה הרבה מאוד כסף. מה רע באיזה במוו סטיישן לטובת טיול סקי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה "

לנהוג להרים לסנובורד"

מצב הוא כזה:

לא יודע איך זה בגרמניה, אבל בארה״ב באיזור שיש חובת שרשראות יש ביקורת בכניסה ושואר פשוט לא יתן לך לעבור בלי שרשראות. לפעמים לרכב 4x4 עם צמיגי שלג יש פטור משרשראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...