Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה - מפלס מים במיכל עיבוי משתנה ברכב קר?

moranlev1989
שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב - פאביה 2006. האם הגיוני המצב הבא כשהרכב קר בבוקר:

1. ביום אחד המפלס על מינימום.

2. יום למחרת בדיוק באמצע בין מינימום למקסימום.

ההבדל בין האמצע למינימום הוא 2-3 ס"מ בערך.

כמובן שאני שואל כי לפני שבוע מלאתי נוזל לאמצע > עבר שבוע והמפלס ירד למינימום (חשבתי שאולי יש נזילה אבל לא מלאתי מים) > יומיים אחרי שוב המפלס תקין.

בשני המקרים בדקתי על רכב קר שעמד כל הלילה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. המוזר הוא שביום אחד המפלס במינימום ויומיים אחרי באמצע כמו שצריך (ברכב קר).

זה מה שמוזר לי ואני רוצה רק לוודא ששינוי מפלס של 2 ס"מ למעלה ולמטה במיכל עיבוי ברכב קר בימים שונים זה תקין.

אם לא - כמובן שאלך לבדיקה כמו שאתם ממליצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש לחץ למרות ההתפשטות הלחץ יכול להוריד מעט אתת המפלס וכשהרכב מתקרר הוא קצת יעלה.

אם אתה לא מאבד מפלס וזה רק ככה נע וחוזר כל המזן ואף פעם לא חסר לך נוזל קירור, אני לא חושב שיש בעיות.

אם יורד מפלס וחסר לך כל כמה זמן ואתה צריך למלא אז גש לבדיקה של המערכת.

עריכה אחרונה על ידי יאני

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עם VAGית, והייתה לי תקופה שמילאתי נוזל קירור 3-4 פעמים כי כל הזמן הגיע למינימום אחרי כמה ימים, מדי פעם היה עולה קצת מעל.

בסוף נתתי לו להשאר במינימום וגם אחרי 3 שנים זה נשאר ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה 3 2007 של חבר בדיוק אותו דבר. בבדיקה כל פעם על מנוע קר ירדו המים במיכל העיבוי עד לקו המינימום ומשם הפסיקו לרדת. כשהמנוע חם מי הקירור מגיעים כמעט לסימון מלא.

יש למישהו הסבר לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. המוזר הוא שביום אחד המפלס במינימום ויומיים אחרי באמצע כמו שצריך (ברכב קר).

זה מה שמוזר לי ואני רוצה רק לוודא ששינוי מפלס של 2 ס"מ למעלה ולמטה במיכל עיבוי ברכב קר בימים שונים זה תקין.

אם לא - כמובן שאלך לבדיקה כמו שאתם ממליצים.

שינוי של 2-3 סנטימטר במפלס נוזל הקירור כאשר הבדיקה נעשית באותם תנאים בדיוק הוא חריג. שינוי קטן בהחלט ייתכן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק תודה, אבל מדוע גובה מי הקירור נעצרו על קו המינימום ולא ממשיכים לרדת? חשבתי שמצב נורמלי הוא שגובה מי קירור אמור להיות באמצע בין גבוה לנמוך (הכל כשהרכב קר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה 3 2007 של חבר בדיוק אותו דבר. בבדיקה כל פעם על מנוע קר ירדו המים במיכל העיבוי עד לקו המינימום ומשם הפסיקו לרדת. כשהמנוע חם מי הקירור מגיעים כמעט לסימון מלא.

יש למישהו הסבר לזה?

ייתכן וקיים סדק במיכל עיבוי, נפוץ בדגם הנל.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמלא למקסימום, שים באמצע ולא יותר על מנוע קר.

יתכן כי תהיה ירידת מפלס לכיוון המינימום במנוע קר ואז התייצבות וזה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסימום היתכוונתי עד סימון המקס..

ברכבים הגרמניים ישנה ירידה במיפלס הנוזל עם הזמן ירידה מזערית וזה תקין וככל שהמיפלס יהיה באיזור המקס ניתן יהיה להרוויח לא מעט זמן וקמ עד שהוא יירד לכיוון המינימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...