Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי מחשב macbook ומערכת הפעלה.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

אני חושב להחליף את המחשב הנייד הישן שלי והכבד למחשב קל יותר כמו macbook.

אני זקוק למערכת הפעלה של מק אבל גם מערכת הפעלה מצד אחד של ווינדוס 10.

האם אפשרי לשלב 2 מערכות הפעלה במחשב של מק? תודה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן! אתה יכול בהחלט.

בעבר כשהייתי צריך חלונות היה לי על המקבוק אייר את זה: https://www.vmware.com/products/fusion.html

המחשבים של אפל הם המוצר היחידי שהייתי ממליץ כרגע לקנות מהחברה הזאת. תשקול לקנות משומש אם אתה יכול.

שלום :)

אני חושב להחליף את המחשב הנייד הישן שלי והכבד למחשב קל יותר כמו macbook.

אני זקוק למערכת הפעלה של מק אבל גם מערכת הפעלה מצד אחד של ווינדוס 10.

האם אפשרי לשלב 2 מערכות הפעלה במחשב של מק? תודה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן! אתה יכול בהחלט.

בעבר כשהייתי צריך חלונות היה לי על המקבוק אייר את זה: https://www.vmware.com/products/fusion.html

המחשבים של אפל הם המוצר היחידי שהייתי ממליץ כרגע לקנות מהחברה הזאת. תשקול לקנות משומש אם אתה יכול.

היי תודה,

באתר שצירפת לא מוכרים מחשבי אפל למי התכוונת?

לא כול כך הבנתי מה זה vmware מתקינים את זה על המק ואז זה מאפשר שימוש גם ווינדוס וגם OS?

אתה מכיר מקום שמוכרים מקבוק משומש מקום אמין?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרבה מוצרים של אפל. יש לי גם מקבוק פרו סוף 2017. זה המוצר היחיד שלהם שלא הייתי ממליץ עליו. אולי המחשב שלי לא משהו, אבל יש לו כל כך הרבה בעיות, תקיעות קטנות, שדרוגים של שעות. הסוללה לא מחזיקה כמעט בכלל.

זה הניסיון שלי, וממש רציתי לאהוב אותו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייר שלי מוצלח +++ והוא Early 2014 מה שאומר שהוא עומד במבחן הזמן.

המקבוק פרו המומלץ ביותר הוא של 2015, גם בסטנדרטים של היום הוא חזק ואמין. שווה לבדוק.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ובלי להסתבך - אין שום בעיה להריץ חלונות על Mac - אפילו אפל מכינים דרייברים מיוחדים כדי שתוכל להשתמש בכל היכולות.

בגדול אתה יכול לתהקין ולעבוד עם שתי המערכות הפעלה באחת מ2 הדרכים הבאות:

1. במקביל - נקרא Bootcamp - בנוי במערכת הפעלה ומאפשר לחלק את הדיסק ולהתקין את שתי המערכות במקביל.

2. אחת בתוך השניה - להריץ מתוך מק תוכנה (יש VMWARE ויש FUSION שהן הרציניות) שמאפשרת הרצת חלונות (בצורה מלאה) בתוך המערכת הפעלה של מק. זה מתאים לשימושים קלים יותר וכשרוצים לקפוץ בין ה2 בצורה מהירה - ואתה לא רוצה באמת לעשות ריבוט למחשב בין דבר לדבר.

כמו כן - אין שום סיבה לקנות מקבוק מ2015 ולהגיד שהוא המקבוק המושלם - הוא לא. וגם אם אתה לא אוהב את הTouchbar והמקלדת - חבל :)

סתם להבנה של כמה התקדמנו בימינו - ה13״ פרו הממוצע - מגיע עם Quade core I5 עדכני שעושה חמוצים מהדגם 15״ המשודרג I7 מ2015 , שלא לדבר על SSD מהיר משמעותית וחיי סוללה של לפחות 30-40 אחוז יותר. (מניסיון - היה לי את שניהם).

אין באמת מק מושלם - האייר הישנים לדוגמא באו עם מעבד חלש , SSD איטי יותר ומסך שהוא לא Retina , ה12״ בלי מאוורר אבל עם כניסה אחת בלבד ומאוד איטיים , הפרו הישנים עם מקלדת עדיפה אבל כבדים יותר מהנוכחיים , SSD ומעבדים איטיים יותר , החדשים - המקלדות לא אהובות במיוחד - ויש להן לפעמים בעיות עם כניסת גרגרי חול וכו והפרעה למקלדת (אפל האריכו את האחריות עליהם בגלל זה).

בקיצר - תמצא מה נכנס לך בתקציב ובForm factor הנכון ולך על זה.

יש לזה רק Caviate אחד כרגע - אם אתה חושב על פרו 15 חדש - חכה קצת - כי כנראה בקרוב יוצא דגם 16״ שאמור לשנות הרבה דברים (בין השאר את המקלדת).

למי שעובד קצת ״בדרכים״ ובאמת צריך מקבוק חזק לעבודה - ה13״ הנוכחי מדהים (יש לי אותו כרגע מהעבודה הנוכחית - וזה גם מה שבחרתי בעבודה הבאה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרבה מוצרים של אפל. יש לי גם מקבוק פרו סוף 2017. זה המוצר היחיד שלהם שלא הייתי ממליץ עליו. אולי המחשב שלי לא משהו, אבל יש לו כל כך הרבה בעיות, תקיעות קטנות, שדרוגים של שעות. הסוללה לא מחזיקה כמעט בכלל.

זה הניסיון שלי, וממש רציתי לאהוב אותו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

נשמע כאילו זה המחשב שלך ספציפית.

אני גם עם מקבוק פרו 2017, לא נתקע ועובד חלק. סוללה מצוינת. אף לא קרה שהוא שידרג לי משהו בלי שביקשתי ממנו או בלי שקיבל אישור, דווקא בווינדוס הוא עושה עדכונים לבד שיכולים לקחת הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. אחת בתוך השניה - להריץ מתוך מק תוכנה (יש VMWARE ויש FUSION שהן הרציניות) שמאפשרת הרצת חלונות (בצורה מלאה) בתוך המערכת הפעלה של מק. זה מתאים לשימושים קלים יותר וכשרוצים לקפוץ בין ה2 בצורה מהירה - ואתה לא רוצה באמת לעשות ריבוט למחשב בין דבר לדבר.

(fusion זה הפתרון של vmware, לא?)

אני משתמש למטרה הזאת ב-parallels (כבר תקופה לא קצרה), ובינתיים - מאוד מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מקבוק early 2011 (הרחבתי ל-8 זכרות + 500 SSD)- עובד כמו חדש. מחשב בן כמעט 9 שנים!

דרך היחידה להתחבר לעבודה היא רק דרך וינדוס , לשם כך מריץ parallels . הכל עובד כמו שעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(fusion זה הפתרון של vmware, לא?)

אני משתמש למטרה הזאת ב-parallels (כבר תקופה לא קצרה), ובינתיים - מאוד מרוצה.

צודק , VMware fusion או parallels

טעות שלי

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - לא לגעת כלקוח פרטי במקבוקים החדשים (החל מ2017). יש לי 2015 שעובד כמו סוס, היו לי שני חדשים עם בעיות במקלדת.

המקלדת עודכנה מאז אבל זה מוצר יקר מדי לרכישה כלקוח פרטי עם הסיכון שמשהו יפסיק לעבוד.

לדעתי תיקח משהו כמו Dell XPS שמריץ ווינדוס ותסגור עניין, בלי vmware ובלאגן.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...