Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מנסיונות שימוש ב apple tv plus בארץ

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז נכנסתי לחשבון האייטונס הישן שלי שלא נגעתי בו כבר כמה שנים מאז שגיליתי את ספוטיפיי, כדי לנסות את שרות הטלויזיה החדש של אפל שהושק היום ברחבי העולם, כולל בישראל. שעולה בסך הכל 17.9₪ לחודש.

יש שם כמה סדרות די מעניינות כמו:

For All Mankind על מציאות אלטרטיבית שבה הרוסים מנחיתים ראשונים אדם על הירח.

See עם ג'ייסון מומואה, שנראית לי כמו פלופ, אבל כדאי לתת לה צ'אנס.

Dickinson המסקרנת על אמילי דיקנסון

וכמובן את The morning show עם ריס וויטרספון וג'ניפר אניסטון שהיא הסדרה היקרה ביותר שהופקה בהיסטוריה של הטלויזיה ולמרות שסביר להניח שהיא גרועה, לא יכול להיות שאני לא אנסה לצפות בה.

נרשמתי לשבוע חינם שמגיע לי וניסיתי לצפות דרך דפדפן כרום על הפיסי שמחובר לטלויזיה מאחר שאין לי מכשירים של אפל.

וזה לא ממש עבד. כפתור הפליי לא הגיב, והיה אפשר להתחיל לראות רק אחרי לחיצה על הכפתור שמעביר 10 שניות קדימה, מידי פעם היו תקיעות ולבסוף הסרט נתקע על מסך שחור שוב ושוב. לא מדובר בבעיה של חיבור האינטרנט שלי כי יש לי סיב אופטי ונטפליקס ואמזון עובדים מצוין דרך הדפדפן.

לזכות אפל אפשר לומר שהאיכות מצוינת ויש תרגום עברי להכל, למרות שהתרגום מופיע בתפריט 4 פעמים בכל שפה, לא ברור למה.

איך הרשמים שלכם, האם מישהו ניסה את זה על מכשיר של אפל, גם שם יש מלא באגים?

לידע כללי, אם קניתם מכשיר של אפל בשנה האחרונה, אז מגיעה לכם שנה חינם של אפל טיוי פלוס.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני צופה דרך האייפד ב

For all mankind

האמת מעניין, הכול מגיב ועובד מצוין.

המבחר כרגע דל מאוד, לדעתי היה צריך עוד תוכן להשקה.

מי שקנה מכשיר החל 10 למספטמבר השנה זכאי לשנה חינם.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסדר לעצמך מכשיר של אפל, בקיצור.

אחרי כל הרעש הגדול שהיה מסביב לכניסה של אפל לטלוויזיה, והסיפורים על השקעות מקור בסכומי עתק - כרגע זה נראה כמו פלופ. מבחר דל. לא יעזור שום צירוף אוטומטי של משתמשים חדשים אם אין מספיק מבחר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסדר לעצמך מכשיר של אפל, בקיצור.

אחרי כל הרעש הגדול שהיה מסביב לכניסה של אפל לטלוויזיה, והסיפורים על השקעות מקור בסכומי עתק - כרגע זה נראה כמו פלופ. מבחר דל. לא יעזור שום צירוף אוטומטי של משתמשים חדשים אם אין מספיק מבחר.

לכן יש שנה חינם למשתמשי אפל חדשים. אם זה היה straight up חמש דולר לחודש מהיום הראשון לא היה להם סיכוי.

האמת אני קצת מופתע שהם לא נתנו 3 חודשים חינם או משהו בסגנון כמו שהיה עם אפל מיוזיק בהתחלה.

בכ״א מדיפדוף בסיסי - עובד מעולה על האפל טיוי (שמחובר ל4K עם HDR ואינטרנט ג׳יגה סימטרי ... לא מפתיע) ואשפה על הסמסונג סמארט (גם לא מפתיע)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכשירי אפל זה עובד נהדר, איכות השידור גבוהה מאוד וגם הסאונד.

אין כרגע הרבה תכנים.

הספקתי לראות בינתיים את רוב הפרק הראשון של SEE.

אני עוד לא יודע אם אני אוהב את זה או לא, אני רק יודע שמבחינת רמת ההפקה זה 2 רמות מעל כל מה שנטפליקס עושים, חוויה קולנועית לגמרי.

הממשק קצת לא נוח (צריך להתרגל) ואין מספיק תכנים.

גם העובדה שמכניסים תכנים שעולים עוד כסף באמצע מאוד מפריע.

אבל צריך לתת להם קצת זמן חסד, לדעתי הם יעשו עבודה לא רעה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שרכש מוצר אפל כלשהו מ-10.09.2019 מקבל ATV פלוס לשנה חינם.

סיימתי 2 פרקי see - משתפר מרגע לרגע.

את the morning show הפסקתי באמצע בפרק 1.

אכן איכות ההפקה - ברמה אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמסתכל על התכנים הנוכחיים לא מבין את המחשבה לטווח ארוך של אפל. יש להם תקציב בלתי מוגבל, כך שהסדרות ימשיכו להערם בדיוק כמו שקרה עם נטפליקס, ואז גם המחירים יעלו כמובן. בעוד שנה מהיום כמות התוכן תיראה שונה בתכלית.

אבל כיום, כלומר בעוד שבוע וחצי, אין ממש סיבה להסתכל על השירות של אפל (אלא רק אם אתה מקבל אותו בחינם), כי דיסני עולה לאוויר עם כמות מפלצתית של תוכן ומחיר לא רחוק מה-5 דולר של אפל. היא גם תתחיל להוציע תכנים מנטפליקס בשנה הבאה ואז בכלל תהיה מלחמת שירותי סטרימינג...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שגם אם עושים את כל שירותי הסטרימינג האמריקאים הגדולים ביחד (נטפליקס, אמזון, אפל ודיסני), זה עדיין יוצא יותר זול מיס והוט.

אז למי שלא מעניין אותו ספורט, אלו חדשות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודל הספרייה של דיסני אכן מגמד את השאר. הרכישות והמיזוגים שהם עשו בשנים האחרונות סידרו אותם טוב טוב.

בכל הקשור "אלינו" בארץ המובטחת נותר לראות מה המבחר שיוצג בסופו של דבר, אני מתקשה להאמין שאנחנו נמצאים בראש סולם העדיפויות...

לגבי "מחשבה ארוכת טווח" של אפל ו"תקציב אינסופי", Give me a break. אפל מתכווצים לאט אך בטוח לנישה האקסקלוסיבית שלהם עבור ה-fanboys שמוכנים לשלם בכל מחיר. כל עוד היה מדובר בחומרה זה היה מוצדק במאה אחוז, אבל פה זאת כבר זירה אחרת עם שחקנים ותיקים בהרבה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העקומה השתנתה. :-)

בנוגע לתקציבי הפקות של טלוויזיה בעידן המודרני וסרטים מאז ומעולם - יש משום מה נטייה לשכוח כמה יקר זה ובאיזו קלות אפשר לפשוט רגל בתחום הזה, אז אני ממש לא מקבל את הקטע הזה של "תקציב אינסופי" או "בוחטות של כסף שאי אפשר לגמור".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה? הרווח הנקי השנתי של אפל ב-2018 היה פי 5 מהתקציב השנתי של נטפליקס לתכנים, ופי 50 מהרווח הנקי של נטפליקס לאותה שנה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני לצד השני - הם משקיעים במקביל בהמון טכנולוגיות ודברים שעולים ה מ ו ן כסף שעדיין לא בשוק בכלל (מערכות AR , מערכות נהיגה אוטונומיות / רכב וזה מה שאנחנו יודעים).

הנקודה היא שיש להם כיסים עמוקים מאוד- ואסטרטגיה שונה (לדוגמא - הפקת תוכן מול קניית תוכן קיים שנטפליקס עושים).

יהיה בהחלט מרתק לראות מה המהלכים של 2019 עושים בשנים הבאות בעולם הסטרימינג.

העולם זז המון בתחום הזה השנה - מבחינת יצור תוכן ושחקנים גדולים.

ולעניין התוכן - ראיתי את הפרק הראשון ורוב השני של See - בינתיים אני נהנה.

צריך לראות איך זה יתפתח.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...