Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2007 - טיפול 180000

מתלבט נוסף
שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש ברשותי סיוויק 2007. אני עומד בפני טיפול 180000 ובשונה מבעבר אני מעוניין לקנות חלקים לבד ולעשות את הטיפול (לפחות את הדברים הפשוטים יותר).

יש לי מספר שאלות לגבי הטיפול וגם לגבי תחזוקה כללית של מספר דברים, אשמח לעזרה.

1. שמן מנוע + פילטר - הולך כמובן להחליף. אני מבין שפילטר מקורי מומלץ מאוד?

אשמח לקבל המלצות של מותגי שמן מומלצים.

2. פילטר אוויר - יש משמעות לפילטר מקורי? תחליפי פשוט יעשה את העבודה?

3. פלאגים - כנ"ל יש משמעות למקורי? בקורולה שהיתה לי לפני היה מומלץ בספר הרכב פלאגים של בוש או דנסו. לא בדקתי אבל אני מניח שאותו הסיפור כאן.

4. פילטר דלק - אני מבין שהפילטר בסיוויק יקר וההחלפה מסובכת יחסית.

לצערי פילטר דלק לא הוחלף בטיפולים האחרונים לפי שגרת טיפולים מומלצת, ואני עם אותו הפילטר לא מעט זמן.

חפרתי בפורום וראיתי שחלק ממליצים כל עוד אין בעיה להשאר עם הפילטר.

אשמח לשמוע עוד דעות.

5. שמן גיר - כנ"ל לא הוחלף לפי שגרת טיפולים. יש לי התלבטות לגבי העניין, אשמח לשמוע דעות נוספות.

בנוסף, יש מספר דברים שמצריכים התייחסות ואשמח לעזרה.

1. תושבת מנוע - בזמנו כשהרכב היה מטופל במוסך שמתמחה בהונדה, הוא אמנם אמר שאפשר למשוך איתה אבל המליץ להחליף בקרוב.

מאז האוטו הפך להיות מתוחזק פחות בקפדנות, ואחר כך עבר אלי.

האמת שאני לא מרגיש תופעות לוואי קשות, יש רעידות קלות במצבים מסויימים ואחרי חפירות אני חושד בתושבת, אבל זה לא משהו שאי אפשר לחיות איתו.

מצד שני האוטו הרבה שנים במשפחה ויכול להיות שהשינוי היה איטי לאורך השנים ואם אחליף ארגיש שיפור משמעותי.

איך אפשר לבדוק את העניין?

2. במצבים מסויימים, כשהגיר מוריד הילוך משני לראשון יש מכה קלה בהעברה, לפעמים גם השהיה לפני כן. לפעמים זה מורגש יותר ולפעמים בכלל לא.

גם זה משהו שאני יכול לחיות איתו ואני מכיר את האוטו אז אני מתנהג איתו בצורה שממזערת את הענין.

מה יכולה להיות הבעיה? אולי תושבת גיר? שמן גיר בגדול אני בודק מידי פעם ולא נראה שחסר.

3. יש רעידות בבלימה תחת מאמץ - בעיקר בירידות יחסית תלולות במהירות גבוהה.

אני מניח שצריך להחליף את הצלחות הקדמיות.

האם החלפת צלחות מחייבת החלפת רפידות? בהסתכלות על הרפידה נראה שיש עדיין מספיק "בשר".

איזה יצרנים מומלצים יש?

אשמח לעזרה ומתנצל על החפירות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את עניין הכנופצון שהוצע, יש שם מקצוענים מהרמה הגבוהה שיוכלו לעזור לך לבצע הכל ולתת לך אינדיקציה מדוייקת באיבחון הסוגיות והבעיות שהצגת. ובחינם כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...